Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
Jezu Miłosierny! Nieustannie proszę o Boże miłosierdzie w beznadziejnej po ludzku sprawie Marii. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę o pomyślność w sprawach zawodowych, o realizowanie właściwej drogi, o sumienne i świadome wykonywanie swoich obowiązków. Proszę o ochronę przed złem. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o uwolnienie od szatana, uzdrowienie mojej duszy, psychiki, umysłu. Proszę o dary Ducha św., o łaskę zdrowia, czystość i mądrość. Proszę o codzienna ochronę przed złem. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę o pomoc w zawarciu związku małżeńskiego z Adamem, abyśmy stworzyli szczęśliwą rodzinę, następnie dziecko. Boże, dopomóż. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę za małżeństwo Magdy i Grzegorza w kryzysie, o uzdrowienie relacji, stałość uczuć i związku, powrót do Boga, do siebie i pojednanie z Bogiem, proszę za Marcina o zdrowie i pomoc w trudnych sprawach i wyborach, za Magdę o wyzwolenie od kochanka, uzdrowienie duchowe i psychiczne ze zranień, zniewoleń, za Grzegorza o uzdrowienie duchowe i psychiczne z nałogów i pokus, proszę za Alinę, Tadeusza, Grzegorza, Damiana, Rafała o wyzwolenie z pijaństwa i nawrócenie. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o Boże miłosierdzie dla Marii w jej beznadziejnej sprawie. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o nawrócenie i uwolnienie od złego syna Dariusza i o jego powrót do żony od kochanki. Boże okaż miłosierdzie naszemu synowi i przebacz mu jego grzechy. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cię o dar życia i zdrowia dla mojego nienarodzonego synka Wojtusia, który jest bardzo chory i którego uzdrowić możesz tylko Ty. Proszę Cię również, abyś otworzył serce mojego Męża i obdarzył go łaską wiary, a także o uzdrowienie dla mojej kochanej Mamy. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o Boże błogosławieństwo dla mojej córki i zięcia o dar macierzyństwa dla córki, z całego serca proszą rodzice i babcia. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę z całego serca o zdrowie lepszą psychikę dobry wynik, dobre myśli. Proszę bądź zawsze przymnie, wspieraj mnie w tak trudnych chwilach. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o Twoją opiekę oraz o Dary Ducha Św. w czasie obrony licencjatu. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, błagam abym znalazła tą kartę. Proszę aby Wojtek do mnie wrócił i chciał się spotkać, błagam aby Kinga dostała prace. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o wyzwolenie męża z nałogu i o jego nawrócenie. Proszę uzdrów nasze małżeństwo. Pomóż w trudnej sytuacji materialnej. Dziękuję za otwieranie mi oczu na Ciebie, za dar Mszy Św. z modlitwą o uzdrowienie, dar spowiedzi generalnej i te wszystkie łaski, które otrzymuję. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę nieustannie o miłosierdzie Boże nade mną. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o rozwiązanie problemów zawodowych i poprawę sytuacji finansowej. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o uwolnienie od wszelkiego zła i uzdrowienie duszy, serca, umysłu. Proszę, abyś wskazał mi moją drogę, wzmocnił moją wolę. Proszę o codzienna ochronę przed złem. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę za mnie i moją Rodzinę, abyśmy mieli większą wiarę i miłość w sobie. Bogdan z rodziną. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę za małżeństwo Magdy i Grzegorza w kryzysie, stałość uczuć i związku, powrót do Boga i pojednanie, proszę za Julie o uzdrowienie z choroby nowotworowej, za Basie o pomyślne zakończenie trudnej sprawy urzędowej, za Marcina o zdrowie i pomoc w trudnych sprawach ,wyborach i w ewangelizowaniu, za Magdę o wyzwolenie od kochanka, uzdrowienie duchowe i psychiczne ze zranień, zniewoleń, proszę za Grzegorza o uzdrowienie duchowe i psychiczne ze zranień, zniewoleń, nałogów i pokus, za Mateusza, o wyzwolenie od mężatki. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę o zgodę i pokój w moim domu. Proszę o wybaczenie ze strony mojej mamy, ale też o zrozumienie błędów przez nią popełnionych. Kochany Jezu otocz opieką mojego synka oraz męża. Kochany Jezu daj mu pracę która będzie na jego siły i możliwości. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o nawrócenie się mojego chłopaka z nałogu gier komputerowych i korespondowania z nieznajomymi przez internet i abyśmy razem byli szczęśliwi. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, dziękuję Ci za wszystko co mam , proszę o zdrowie dla całej rodziny,i najbliższych, proszę o życie wieczne dla zmarłych z mojej rodziny oraz szczęście w życiu i ogromu miłości od ukochanego oraz dar zaufania i szczęśliwą podróż abym już się nie lękał. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę za małżeństwo Magdy i Grzegorza w kryzysie, powrót do Boga, pojednanie, nierozerwalność małżeńską, proszę za Marcina i Grzegorza o stałą prace, pomoc w trudnych sprawach i wyborach, za Basie o pomyślne zakończenie trudnej sprawy urzędowej, za Magdę o wyzwolenie od kochanka, uzdrowienie duchowe i psychiczne ze zranień i zniewoleń, za Grzegorza o uzdrowienie duchowe i psychiczne ze zranień, zniewoleń, nałogów i pokus, za Roberta, Pelkę, Renate o wyzwolenie z długów i nawrócenie, proszę o łaskę zdrowia dla Joanny, Marcina, Henryka, Janiny, Bogusia, Teresy, Renaty, Basi, Aliny, Grzegorza, Magdy. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę cię czuwaj nade mną i moją rodziną, daj nam nadzieje, że nasz powrót do Polski po latach spędzonych na emigracji był słusznym wyborem. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o duchowe uzdrowienie, o zerwanie wszelkich szatańskich więzów. Proszę Cię o potrzebną mądrość, pokorę i miłość w sercu. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Dziękuje za wszystko co dla minie zrobiłeś i proszę Matkę Bożą o opiekę dla całej mojej rodziny i modlitwę. Bogdan. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny przez Twoje Miłosierdzie błagam, proszę o uzdrowienie oczu mojego męża Adama, który traci wzrok z powodu nieuleczalnej choroby. Ela. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o łaskę dobrej pracy blisko domu dla Tomka, proszę Cię Boże. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, okaż miłosierdzie swoje naszemu synowi i daj mu łaskę nawrócenia i miłości do żony i dziecka i uwolnij go od Izy kobiety, która niszczy mu rodzinę. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o pomyślność w pracy i łaski boże dla rodziny i Adama i za zmarłych z rodziny Gibas, Bieniaszewskich, Czarkowskich Marcinkowskich, Kłos i Natalie i dusze w czyśćcu cierpiące i zmarłego Jana. Prosi Jakub. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, dziękuję za dach nad głową, za chleb na stole, za rodzinę, za zdrowie, za wolność Polski, za każdy dzień, za każde dobro, za każdego człowieka, za każdy trud i cierpienie prowadzące do Ciebie, za to, że Jesteś. Dziękujemy Ci Boże Opatrzności nasza. Jezu, ufam Tobie!
12345678910...