Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
Jezu Miłosierny, proszę o uwolnienie i uzdrowienie duszy, serca i umysłu. Proszę o pełny powrót do Boga. Proszę o dary Ducha Św., o zdrowie, czystość i miłość. Proszę o codzienną ochronę przed złem. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę uzdrów oczy mojego męża Adama. Proszę zatrzymaj chorobę jego oczu. Nie zabieraj mu wzroku. Ela. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o pomoc Bożą w podjęciu właściwej decyzji o przystąpieniu do sakramentu małżeństwa Agnieszki i Szymona oraz siły w wytrwaniu w niej. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę spraw aby Wojtek, aby wrócił do mnie chciał ze mną być i cieszyć się każdym dniem. Jezu spraw aby pisał i dzwonił do mnie codziennie był miły i tylko mój. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Nie jestem godzien prosić Ciebie o potrzebną łaskę, ale powiedz tylko słowo, a zostanę wysłuchamy. Duchu Święty przyjdź mi z pomocą teraz i zawsze. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę aby Wojtek wrócił do mnie chciał ze mną być i cieszyć się każdym dniem. Jezu, spraw aby pisał i dzwonił do mnie codziennie był miły i tylko mój. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cię aby Wojtek odebrał telefon i mógł się spotkać ze mną. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, błagam aby Wojtek odezwał się jak najszybciej do mnie i powiedział, że chce być ze mną. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Ci mojego syneczka Bartusia, proszę o jego zdrowy rozwój, o opiekę nad nim każdego dnia. Proszę by wyrósł na mądrego, utalentowanego i dobrego człowieka. Prowadź Jezu mego syna za rękę. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o rozpalenie w mojej duszy i sercu miłości do Ciebie i Maryji. Błagam Cię wróć do mojego życia i prowadź mnie swoimi drogami. zaopiekuj się moim małżeństwem, synkiem oraz zamieszkaj w naszym domu. Jezu wróć do nas. Pomoż mi wyjść z depresji, oraz obecnego zaciemnienia z którym się wzmagam. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cię z całego serca o pomoc w uporządkowaniu spraw zawodowych. Proszę o miłość, cierpliwość, radość i pokój. Kochany Jezu proszę Cię o poukładanie mojego życia zawodowego i prywatnego. Liczę na Ciebie. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę o wsparcie duchowe i zdrowie dla wnuka Oskara aby jak najszybciej powrócił ze szpitala do domu. Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o uzdrowienie mojej duszy, serca, umysłu. Proszę o lepsze radzenie sobie ze stresem w pracy i normalne funkcjonowanie. Proszę o wewnętrzny spokój i ochronę przed złem. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Dziękuje Ci, że opiekujesz się mną mimo moich grzechów i walczysz o moją duszę. Proszę Cię Jezu pomóż mi pokochać Ciebie tak jak tego ode mnie oczekujesz. Proszę również o nawrócenie dla moich bliskich oraz o zdrowie dla mojego nienarodzonego dziecka i o uwolnienie mojego męża od nałogu alkoholowego. Magda. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o dar życia wiecznego w niebie dla Zbigniewa Szczepaniaka (7 r. śm.) i Bolesława Szczepaniaka (20 r. śm.) i zm. z rodziny. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o łaski Ducha Świętego, zdrowie, odpuszczenie grzechów i szczęśliwą podróż dla Nataszy, Michała, Ireny i Jana. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę o to, żeby wszystko dobrze się ułożyło w moim życiu. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę o wsparcie duchowe w ostatnim roku studiów, uzyskanie tytułu magistra, następnie małżeństwo z Adamem i dar macierzyństwa. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, przebacz nam nasze grzechy, błogosław we wszystkim i daj szczęśliwą podróż. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o moje pojednanie z Tobą, pomóż mi wrócić na Twoją drogę. Jezu odnów w swej mocy naszą relację. Oddaję Ci moje życie, prowadź mnie. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny miłości pełen, proszę o zgodę w rodzinie, o przemianę mamy oraz Łukasza. Proszę także o nową, dobrą pracę oraz byś wszedł już na zawsze do naszej rodziny. Jezu otwórz drzwi naszych serc i umysłów, napełnij nas miłością i radością. Pielęgnuj nasze życie i trzymaj nas za rękę. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Dziękuje za nawrócenie z satanizmu oraz grzesznego życia. Niech łaska Pana Jezusa będzie z nami! Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cię wróć do mojego życia, serca i duszy. Oddaję Ci całą siebie. Oddaję Ci moje małżeństwo, moją przyszłość mojego syna i moją pracę. Jezu cała jestem Twoja. Prowadź mnie. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cię o pomoc w moich sprawach zawodowych i prywatnych. Pomóż mi powrócić do pracy po urlopie macierzyńskim, pomóż mi w pracy oraz w zaadoptowaniu się do nowych warunków. Proszę o dobrego szefa. Jednocześnie dziękuję za dar - synka - proszę o zdrowie i opiekę nad nim na kolejne lata. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę Cię ześlij łaskę powrotu miłości, uzdrowienia małżeństwa Agnieszki i Michała. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas, aby nie doszło do naszego rozwodu i byśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, błagam uwolnij z nałogów Marcina. Spraw żeby założył katolicką rodzinę, proszę o potomstwo dla niego pojednanie z rodziną i powrót do wiary. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o godną pracę i dobrego męża. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o znalezienie normalnej pracy, aby wreszcie skończyły się moje kłopoty. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o uwolnienie od szatana i uzdrowienie na duszy i ciele. Proszę o dary Ducha św., o łaskę zdrowia, o potrzebną mądrość, wewnętrzny spokój, miłość w sercu i pokój. Proszę o codzienną ochronę przed złem. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę za moją rodzinę i za mnie i zarazem dziękuje Panu Bogu za wszystko co dla mnie uczynił i czyni Bogdan wraz z rodziną. Jezu, ufam Tobie!
12345678910...