Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
Jezu Miłosierny, proszę o uwolnienie od złego ducha i uzdrowienie duszy i ciała. Proszę o potrzebne dary Ducha Św, o łaskę zdrowia, czystość, miłość i radość w sercu. Proszę o rozwiązanie moich obecnych problemów życiowych. Proszę o codzienna ochronę przed złem. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o pomoc i łaski, bym mógł podwyższać wyniki matur oraz bym mógł studiować dziennikarstwo na studiach stacjonarnych bezpłatnie. Pomagaj mi zawsze w różnych sprawach w życiu. Bartek. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę aby mój syn Mateusz przeszedł pomyślnie całą aplikację do pracy, do której aktualnie się ubiega, jeśli jest taka Twoja wola Panie. Matka. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę o za małżeństwo Magdy i Grzegorza w kryzysie, o cud uzdrowienia, nierozerwalność małżeńską, powrót do Boga i by wrócili do siebie, o pomyślne zakończenie sprawy Krysi, o stałą prace dla Marcina i Grzegorza, pomoc w trudnych sprawach i wyborach, za Magdę o uzdrowienie duchowe i psychiczne ze zranień,zniewoleń i wyzwolenie od kochanka, by wróciła do męża, za Grzegorza o uzdrowienie duchowe i psychiczne ze zranień, zniewoleń, złych nałogów i pokus, o Dary Ducha Św. i potrzebne łaski dla Joanny, Teresy, Marcina, Magdy, Marysi, Grzegorza, Agnieszki, Małgosi. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę o błogosławieństwo w życiu i w pracy, zdrowie dla duszy i ciała oraz miłosierdzie nad naszymi grzechami. Duchu Święty prosimy Cię o potrzebne łaski dla Nataszy, Michała i Jana. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, prosimy Cię o miłość, jedność i pokój w moim małżeństwie. Czciciele Miłosierdzia Bożego. Jezu, ufamy Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o pomoc i opiekę, bym mógł podwyższyć wyniki matur oraz bym mógł studiować dziennikarstwo na studiach stacjonarnych bezpłatnie. Pomagaj mi zawsze w różnych sprawach w życiu. Bartek z Krakowa. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, uzdrów i uratuj proszę małżeństwo Agnieszki i Michała. Połącz nas ze sobą na nowo, spraw proszę, aby Żona wróciła do mnie i nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę, by miłość, która nas kiedyś połączyła aby odrodziła się w nas na nowo. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę za małżeństwo Magdy i Grzegorza w kryzysie, o cud uzdrowienie, ochronę nierozerwalności małżeńskiej, by wrócili do Boga i do siebie, o stałą prace dla Marcina i Grzegorza, pomoc w trudnych sprawach i wyborach. Proszę za Magdę o uzdrowienie duchowe ze zranień, zniewoleń i wyzwolenie od kochanka, za Grzegorza o uzdrowienie duchowe i psychiczne, wyzwolenie z nałogów i pokus oraz wyzwolenie Pelki z długów i nawrócenie. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, czuwaj nad małżeństwem brata Krzysztofa żeby jego problemy rozwiązalny się pomyślnie oraz dopomóż synowi Tomkowi zaliczyć semestr studiów. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę Cię o powrót do zdrowia i łaskę znalezienia pracy dla moich synów. Proszę o błogosławieństwo na Nowy Rok, aby był pełen łask. Kocham Cię. Jezu ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o pomoc i opiekę, bym mógł podwyższyć wyniki matur oraz bym mógł studiować dziennikarstwo na studiach stacjonarnych bezpłatnie. Proszę pomagaj mi zawsze w różnych sprawach w życiu. Bartek z Krakowa Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o łaskę zdrowia dla mnie i mojego taty, aby miłość zapanowała w moim domu, aby dzieci poszły dobrą drogą, abyś Panie pomógł mi i Agnieszce rozwiązać nasze ciężkie problemy. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, dziękuję za pogłębienie wiary, za zdrowie w mojej rodzinie, za cały ubiegły rok. Jezu, ufam Tobie!
Jeżu Miłosierny! Proszę o uwolnienie od nieczystego ducha i uzdrowienie mojej córki. Proszę o potrzebne dary Ducha św., o łaskę zdrowia, miłość i radość w sercu. Proszę o codzienną ochronę przed złym duchem. Proszę o potrzebna mądrość, dokonywanie odpowiednich wyborów zgodnych z wolą Bożą a także o powrót do domu. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o znalezienie męża. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o uwolnienie i uzdrowienie i potrzebne dary Ducha św. Proszę o czystość, miłość i mądrość. Proszę o codzienną ochronę przed złem. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o pomyślny wynik aplikacji dla mojego syna Mateusza, jeśli jest taka Twoja Wola Panie. Dziękuję za wszystkie łaski, które na nas zsyłasz. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny z całego serca dziękuję za pracę, pomóż mi Panie Jezu abym miała ją na długie lata! Proszę wspieraj mnie i pomagaj mi. Proszę niech Twoje Miłosierdzie otacza mnie i kieruje mną. Tobie Panie zawierzam moją rodzinę: męża i córki i proszę opiekuj się nimi i wspieraj nas. Jezu ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cię o radość życia wiecznego dla zmarłej Zofii. Jezu ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, w tym nowym roku bądź zawsze przy nas daj nam zdrowie opiekę i wszelkie łaski od samego Jezusa, który przyszedł na świat postaw na naszej drodze ludzi życzliwych, szczerych, zawierzam moją rodzinę. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, dopomóż mi w sprawie pracy. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, prosimy Cię żeby nasza córka była w stanie błogosławionym, prosimy z całego serca rodzice. Jezu, ufamy Tobie!
Jezu Miłosierny proszę Cie o łaskę zdrowia dla mojego męża mamusi dla mnie i całej rodziny. Proszę o nawrócenie na dobrą drogę mojej rodziny spraw, aby wybrali dobro w stosunku do mojej osoby. Dziękuje z całego serca za wszystko. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę miej w opiece moją rodzinę. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o łaskę zdrowia dla całej mojej Rodziny i wszystkich bliskich mi ludzi. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o uwolnienie, uzdrowienie i potrzebne dary Ducha Św. Proszę o łaskę zdrowia i czystości. Proszę abyś pomógł mi w moich problemach i wskazał drogę. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę czuwaj nad moją rodzina proszę o zdrowie dla syna Tomka Arka o dobre winniki w nauce żeby syn Tomek zaliczył nadchodzący semestr studiów oraz dodaj sił i otuchy bratu Krzysztofowi żeby szczęśliwie pokonał swoje problemy. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę aby Wojtek wrócił do mnie i chciał ze mną być. Błagam i proszę aby w poniedziałek wyznał mi to co do mnie czuje. Proszę, aby dał mi prezent gwiazdkowy i przytulił mnie do siebie. Obiecuje poprawę swojego zachowania. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, prosimy o błogosławieństwo, zdrowie i przebaczenie grzechów dla całej rodziny. Panie Jezu chroń nas od zła w każdej postaci. Duchu Święty napełnij Swoimi łaskami Nataszę, Michała i Jana. Jezu, ufamy Tobie!
12345678910...