Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
Jezu Miłosierny, proszę o uzdrowienie z tików nerwowych i wyeliminowanie przyczyny. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę o uwolnienie od nieczystego i złego ducha i uzdrowienie mojej duszy i ciała. Proszę o potrzebne dary Ducha św. Proszę o codzienną ochronę przed złem. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny chwała Ci za moją chorobę i za łaskę życia. Bądź zawsze uwielbiony i błogosławiony. Proszę o Błogosławieństwo dla Danuty i dla pielęgniarek i lekarzy, którzy ją leczą i którzy będą przeprowadzali poważną operację u niej. Niech we wszystkim będzie Twoja wola. Danuta. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cię o pomoc w zdaniu matury i rozwiązanie problemu dla mnie z nią związaną. Ewa. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę o pomoc w spłacie zobowiązań i podziękowania za szczęście w rodzinie. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę o uzdrowienie z raka jamy ustnej. Andrzej. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Dziękuję za wszystkie łaski. Proszę miej w opiece całą naszą rodzinę, dzieci męża i obdarzaj zdrowiem duszy i ciała. Jezu Miłosierny! Polecam Twojej opiece mojego syna i proszę o jego nawrócenie. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę cię o zdrowie, miłość, opiekę św. Józefa, aby na naszej wspólnej drodze zawsze była Matka Boża w 34 rocznice naszego ślubu. Kochanemu mężowi żona. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o zdrowie, siły pamięć, żebyś był zawsze przy niej w trudnych chwilach. Bardzo prosi córka. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę za małżeństwo Magdy i Grzegorza w kryzysie i powrót do Boga. Proszę o stałą prace dla Marcina i Grzegorza, pomoc w trudnych sprawach i wyborach. Jezu, proszę o pomyślne zakończenie spraw Krysi i Basi, o pomoc w trudnych sprawach, Dary Ducha św. i potrzebne łaski dla rodziny, Renaty, Teresy, Agaty, Basi. Proszę za Magdę, o uzdrowienie duchowe i wyzwolenie z kłamstwa i złych wyborów, za Grzegorza, o uzdrowienie duchowe i psychiczne, uleczenie z nałogów i pokus i wyzwolenie z kłamstwa i złych wyborów, o zgodę braci Witolda z Wiesławem. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, przedstawiamy wszystkie trudne sprawy i prosimy o łaski Ducha Świętego, zdrowie, przebaczenie grzechów, szczęśliwą podróż i ochronę od zła w każdej postaci dla Nataszy, Michała i Jana. Maryjo, módl się za nami. Jezu, ufamy Tobie!
Jezu Miłosierny, Ty znasz wszystkie moje trudne sprawy duchowe, urzędowe, składam je wszystkie w Twoim sercu i proszę o uzdrowienie, błogosławieństwo. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cię o łaskę otrzymania dobrej pracy oraz dar uzdrowienia moich finansów. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, pokornie proszę o pomoc i opiekę, o pracę dla Stanisława, Katarzyny i Elżbiety. Jezu Miłosierny, błagam Cię o Twoje Miłosierdzie dla całej rodziny tej bliskiej i dalszej. Wspieraj nas w ciężkich chwilach, a jest ich bardzo dużo. Spraw, aby moja rodzina znalazła drogę do Ciebie Jezu Miłosierny. A ja przepraszam za grzechy i proszę o potrzebne łaski. Elżbieta Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Dziękuje ci za pomoc. Bogdan wraz z Rodziną. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o uzdrowienie duszy i ciała. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o uwolnienie od szatana i uzdrowienie mojej duszy i ciała. Proszę o dary Ducha Świętego, aby On mnie prowadził. Proszę o łaskę zdrowia i czystości. Proszę o codzienna ochronę przed złym duchem zwłaszcza w pracy. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę za Barbarę i jej rodzinie, proszę o pomoc Teresie i Renacie w trudnych sprawach i ochronę przed złem. Proszę o ratowanie i uzdrowienie małżeństwa Magdy i Grzegorza, ochronę nierozerwalności małżeńskiej, by odnaleźli drogę do Boga. Jezu proszę za Marcina, o pomoc w trudnych sprawach,wyborach i o stałą prace, za Magdę, o uzdrowienie duchowe ze zranień, zniewoleń i wyzwolenie od kochanka, proszę za Grzegorza, o uzdrowienie duchowe i psychiczne,uleczenie z nałogów i pokus i wyzwolenie z kłamstwa i złych wyborów, proszę za Mateusza, o wyzwolenie od mężatki, o wyzwolenie Roberta z hazardu, Alinę, Tadeusza, Grzegorza, Rafała, Damiana z pijaństwa. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, ratuj mego syna Krzysztofa od złego towarzystwa od używek, które zaśmiecają jego rozum. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cię w wiadomej Tobie intencji, Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę za Basie i pomoc w trudnych sprawach i pomyślne zakończenie. Proszę o ratowanie i uzdrowienie małżeństwa Magdy i Grzegorza z kryzysu i odnalezienie drogi do Boga, proszę o stałą prace dla Marcina i Grzegorza, pomoc w trudnych sprawach i wyborach, za Magdę, o uzdrowienie duszy i ciała i wyzwolenie od kochanka. Proszę za Grzegorza, o uzdrowienie duchowe i psychiczne. Proszę ulecz ze zranień, zniewoleń, nałogów i pokus, proszę za Mateusza, o wyzwolenie od mężatki. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny i Matko Boża, proszę o zdrowie dla mnie abym mogła bez bólu chodzić i pomóż mi w pracy. Proszę o wszelkie łaski i opiekę dla wszystkich z rodziny. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę za małżeństwo Magdy i Grzegorza w kryzysie, ochronę nierozerwalności i powrót do Boga. Proszę o stałą prace dla Marcina i Grzegorza, pomoc w trudnych sprawach i wyborach, proszę za Magdę, o uzdrowienie duchowe i wyzwolenie od kochanka, za Grzegorza, o uzdrowienie duchowe i psychiczne, uleczenie z nałogów i pokus i wyzwolenie z kłamstwa i złych wyborów. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, okaż mi i mojej żonie swoje miłosierdzie, wybacz nam nasze grzechy i winy których bardzo żałujemy, wysłuchaj moich modlitw i próśb, które Ci codziennie zanoszę. Jerzy. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o pomoc i opiekę, bym mógł studiować na dziennikarstwie w przyszłości, bezpłatnie na studiach stacjonarnych. Bardzo proszę. Bartek z Krakowa. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cię o uzdrowienie z choroby i o pomyślne wyniki badań. Panie Jezu w Twoich Ranach jest moje uzdrowienie. Dziękuję za wszystko. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, pokornie proszę o uzdrowienie dla Jana, Janiny, i Grażyny, o pracę dla Grażyny, rozwiązanie problemów mieszkaniowych i założenie szczęśliwej rodziny. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, błagam Cie ulecz dusze i ciało, obdarz łaską trzeźwości Marcina. Spraw żeby założył katolicką rodzinę i powrócił do wiary. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o uwolnienie od nieczystego ducha i uzdrowienie, proszę o uzdrowienie z tików nerwowych i uwolnienie od wszelkiego leku i strachu. Proszę o potrzebne dary Ducha św., o łaskę zdrowia i czystość. Bardzo proszę o znalezienie życiowego partnera. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, dziękujemy za wszystko i prosimy o odpuszczenie grzechów, ochronę od złej woli ludzi, kradzieży, napadów zła w każdej postaci oraz o zdrowie i obfite błogosławieństwo dla całej rodziny. Duchu Święty napełnij nas. Jezu, ufam Tobie!
12345678910...