Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
Jezu Miłosierny, dziękuję z całego serca za wszystkie moje prośby. Dziękuję Św. Rycie, która za wstawiennictwem wprasza wszystkie prośby u Pana Boga. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o dar rodzicielsrwa dla mojej córki. Proszą rodzice. Jezu, ufamy Tobie!
Jezu Miłosierny za wstawiennictwem Św. Rity, proszę z całego serca o dobre wyniki wsparcie i pomyślne załatwienie spraw u lekarzy. Bądź Panie Jezu przy mnie w trudnych chwilach. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Ciebie o to abyś dał dar opamiętania i o dar zdrowia dla naszego taty. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę za mnie, aby udało mi sie zrobić wszystko to, co zamierzam. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cię w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie musiała mieć kolejnej operacji), dobrze zniosła chemię i radioterapię, mogła cieszyć się życiem i zdrowiem. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę uratuj i połącz na nowo małżeństwo Agnieszki i Michała, mimo, iż zostało rozwiązane przez Sąd cywilny. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas, aby moja żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Prosimy Cię o dar rodzicielstwa dla nas, którego tak bardzo pragniemy. Magdalena i Emil z Wlkp. Jezu, ufamy Tobie!
Jezu Miłosierny, bardzo proszę pomóż mi w moich planach, w tym co chce zrobić. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę o potrzebne łaski w pracy, o ochronę przed złem, o Boża moc, świadome wykonywanie obowiązków, rozum,pokój i miłość. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Prowadź mnie. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cię, abym znalazł sobie fajną dziewczynę i był zdrowy. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o oddalenie moich wrogów w pracy, o ochronę przed złem, o Twoją Bożą moc, świadome wykonywanie obowiązków, rozum, miłość i pokój. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny w dniu urodzin naszej córki prosze o dar macierzyństwa spokojną prace bądź zawsze przy niej wspieraj w trudnych chwilach. Proszą rodzice. Jezu, ufamy Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o potrzebne łaski dla rodziców, zdrowie dla Marii i wytrwałość w codziennym bólu i trudzie, o wyzwolenie się Stefana z nałogu pijaństwa. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę ulituj się. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, błagam z całego serca udziel potrzebnych łask dla Piotra. Zabierz smutne samotne dni od niego. Jezu wysłuchaj i pomóż. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o szczęśliwą podróż i wypoczynek naszej córki i zięcia do Maroko i szczęśliwy powrót. Proszą rodzice. Jezu, ufamy Tobie
Jezu Miłosierny w dniu imienin mojej kochanej mamusi daj zdrowie, Boże błogosławieństwo, siły, pamięć, opieke Matki Bozej wspieraj w trudnych chwilach. Prosi córka z mężem. Jezu ufamy Tobie!
Jezu Miłosierny, dziękuję za powrót synka do zdrowia. Proszę o nieustanną opiekę Twoją dla Niego. Dziękuję. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cię w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie musiała mieć kolejnej operacji), dobrze zniosła chemię i radioterapię, mogła cieszyć się życiem i zdrowiem. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o przemianę serca, zachowanie wierności, pojednanie, przebaczenie i nawrócenie dla Żony Agnieszki, proszę o łaskę szczerej spowiedzi św. i dar mądrości w podejmowaniu decyzji, aby nie spotykała się już z innym mężczyzną, żeby zrozumiała, że z innym mężczyzną nie będzie szczęśliwa. Proszę o powrót do sakramentalnego męża oraz odrodzenie miłości w naszym małżeństwie. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o Boże miłosierdzie i potrzebne Łaski we wszystkich moich trudnych sprawach. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, wysłuchaj mnie, aby mój mąż wyzdrowiał, miał dobry wynik tomografii i nie było mu tak duszno. Prosi żona Maria. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Ty wiesz z czym zmagam się w pracy, proszę oddal ode mnie wszelkie zło, osoby, które mnie niszczą. Proszę o Twoją Bożą moc, mądrość, rozsądek, siłę, wytrwałość i miłosć i pokój. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o uwolnienie od nieczystego ducha i uzdrowienie. Proszę o codzienną ochronę. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę miej mnie i moją rodzinę w zdrowiu, dziękuję za opiekę nad mną. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę za mnie, żeby udało mi sie wyjść z problemów finansowych i znaleźć prace. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny miłości ma, dziękuję za dar macierzyństwa. Miej w opiece moją rodzinę. Barbara. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Błagam o łaskę dalszej spokojnej pracy w szkole nr 5 w Piasecznie. Łukasz. Jezu, ufam Tobie!
12345678910...