Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
Panie Jezu proszę abyś połączył na nowo, odrodził i uzdrowił małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał łaskę powrotu miłości. Proszę abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę w intencji mojej córki Adriany aby Bóg Miłosierny uratował jej związek z Danielem. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę Ciebie o życie wieczne dla zmarłego taty. Jezu, ufam Tobie!
Umiłowany Jezu Miłosierny, błagam o łaskę zdrowia i siły w walce z chorobą nowotworową dla Marianny i Iwony.Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu miej proszę w opiece naszych synów i błogosław im w każdym dniu. Proszę, by nasi synowie Jan i Jakub byli razem z nami i abyśmy mogli spędzać każdą chwilę razem. Aby wyrośli na wierzących, mądrych i uczciwych ludzi. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu proszę abyś połączył na nowo, odrodził i uzdrowił małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał łaskę powrotu miłości. Proszę aby miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas.Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Tobie Nikole w 3 rocznicę urodzin prosząc o dar zdrowia i Bożego błogosławieństwa na dalsze lata. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o ulgę w cierpieniu, proszę o uleczenie z ciężkiej choroby i szybki powrót do zdrowia. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cię o łaski dla Stanisława. Chroń go przed dalszymi przerzutami.Uśmierz jego bóle. Otaczaj Stanisława i rodzinę jego opieką w tych trudnych chwilach. Jezu,ufam Tobie!
Umiłowany Jezu Miłosierny, błagam o łaskę zdrowia i siły w walce z chorobą nowotworową dla mamy Marianny i teściowej Iwony. Jezu, ufam Tobie!
Dziękuję Ci Jezu za wszystko co dla mnie i mojej rodziny robisz i proszę Cię o łaskę większej wiary dla mnie i mojej całej rodziny Bogdan. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Tobie Piotra i Martę, którzy jadą w podróż do Azji. Miej ich w swojej opiece. Proszę Cię o bezpieczną podróż i szczęśliwy powrót do domu.Jezu,ufam Tobie!
Panie Jezu Miłosierny proszę o przemianę serca, zachowanie wierności, pojednanie, przebaczenie i nawrócenie dla Żony Agnieszki, proszę o powrót do sakramentalnego męża oraz odrodzenie miłości w naszym małżeństwie. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o dar zdrowia dla Zofii. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny błagam o łaskę zdrowia i siły w walce z chorobą nowotworową dla mamy Marianny i teściowej Iwony. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, pomóż Tomkowi,uzdrów go z nałogów, przywróć wiarę i błogosław jego rodzinie. Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, pozwól Magdzie być mamą, a Markowi tatą.Proszę.Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, uzdrów mojego męża.Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny błagam Cię o cud przemiany serca Jarosława, o uzdrowienie relacji Jarka i Moniki. Proszę Cię o łaskę cierpliwości i nasze nawrócenie. Wlej swoją miłość w serce Jarosława i Moniki, napełnij światłem i spokojem. Pomóż rozwiązać sprawy, które po ludzku wydają się niemożliwe do rozwiązania. Jezu przemień ten trudny czas w radość, bo Ty możesz wszystko, byśmy zawsze trwali w miłości ku Tobie. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu uzdrów mnie i moje życie prywatne i zawodowe. Wylecz mnie z zazdrości i chorób ciała. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę Ciebie o dar zdrowia oraz o Boże Błogosławieństwo dla mojej babci. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny w 10 rocznicę ślubu prosimy o Boże Błogosławieństwo, dar zdrowia, Dary Ducha Świętego i pomyślność na dalsze wspólne lata.Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny zlituj się nad duszą śp. Jadwigi, Krzysztofa, Zygmunta. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny daj radość życia wiecznego śp. Jadwidze Kronberg. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o radość życia wiecznego dla Śp. Księdza Infułata Stanisława Szwajkosz. Jezu, ufam Tobie!
Proszę Cię panie Jezu Miłosierny w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy, mogła cieszyć się życiem. Aby wróciła do sił, nie miała zaników pamięci. Jezu, ufam Tobie!
Jezu miej w opiece naszych synów i błogosław im. Proszę by nasi synowie Jan i Jakub usypiali i budzili się pod jednym dachem w domu, gdzie jest mama i tata. Mogli wspólnie z obojgiem rodziców spędzać święta, wakacje, a nie osobno jak teraz. Aby wyrośli na wierzących, dobrych i uczciwych ludzi. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu uzdrów naszą miłość aby była czysta i wierna i abyśmy mieli zdrowe i kochane dziecko. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu proszę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, by umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża. Proszę o pokój w Jej sercu, o szczerą Spowiedź Św. i dar mądrości w podejmowaniu decyzji, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cię w intencji Tobie wiadomej. Jezu, ufam Tobie!
123456