Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
Jezu Miłosierny za wstawiennictwem sw Rity proszę o szczęśliwy przebieg choroby wsparcie bądź zawsze przy mnie w trudnych chwilach daj siły i zdrowie dla mojego męża bo on się opiekuje mną z całego serca proszę Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o rozwiązanie problemów zawodowych. Panie Jezu wiesz z czym borykam się w pracy. Pomóż mi to przetrwać, proszę Cie o mądrość, o czystość, pokorę i miłość w sercu. Proszę o ochronę przed złem, abym była niewidzialna dla swoich wrogów. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o rozpoznanie relacji z Jonatanem. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, błagam abyś uczynił cud odnowy mojego życia i moich synów, aby zło wreszcie ustalo i zatrumfowało dobro, zabierz złość, gniew nienawiść Jezu ulituj się. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o szczęśliwy przebieg egzaminu na prawo jazdy. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, błogosław Barbarze z okazji urodzin i na dalsze lata życia. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny i Łaskawy dziękuje, że przy mnie jesteś każdego dnia i mi pomagasz. Proszę napełnij serce Mariusza miłością do mnie i przyjaźnią, by wróciło to co było między nami. Niech złe emocje nie biorą nad nim góry. Błagam niech rozpromieni moje serce i przestanie mnie ignorować. Błagam niech zacznie znowu pisać do mnie smsy. Błagam również odsuń inną dziewczynę od niego. Błagam i proszę o cud i łaskę dla mnie. Kocham Cię. Jezu ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę pomóż mi znaleźć pracę w moim ukochanym zawodzie i czuć się potrzebną. Edyta. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny ze łzami w oczkach i strachem w sercu przychodzę dziś do Ciebie. Błagam o pomoc. Mariusz nagle przestał się mną interesować, nic nie pisze - sms, a tak mnie Kochał. Błagam rozpal w jego sercu Płomień miłości by było jak niedawno. Błagam niech wszystkie nerwy odejdą od niego i znowu rozpromieni moje serce. Niech mnie nie ignoruje. Odsuń od niego dziewczynę, która się koło niego pojawiła. Błagam o cud. Dziękuje za wszelką pomoc. Kocham Cie Jezu. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę za Eryka, o dobrą pracę i poprawę finansową żeby miał za co spłacić zaciągnięty kredyt na dom i utrzymać rodzinę. Matka. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Ciebie o dar zdrowia i bożego błogosławieństwa i o opiekę świętego patrona dla mamy i babci. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Ciebie o jedność dla mnie i dla mojego męża w tych trudnych chwilach. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę daj bliskiej mi osobie dar opamiętania się i zmienienia swojego zachowania oraz aby zrozumiał, że koledzy niczego mu nie zastąpią a w szczególności rodziny, którą bardzo rani swoim postępowaniem. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Ciebie o to abyś dopomógł zrozumieć mojemu tacie, że takim postępowaniem i zachowaniem niszczy swoją rodzinę. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Ciebie o to aby moja przyjaciółka mi wybaczyła oraz proszę o dar zdrowia dla niej. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Ciebie abyś miał mię zawsze w swoich ramionach i abyś mię prowadził drogami swoimi a abyś zawsze czuwał nad demną i abym wytwał w postanowieniu, które Ci powiedziałem wybacz mi ostatni raz a ja obiecuję, że już więcej nie zrobię tego. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, dziękuje że przy mnie jesteś każdego dnia. Błagam spraw by Mariusz mnie nie ignorował, przecież na spotkaniu było bardzo dobrze i sam był szczęśliwy (niedawno) - nie zna mnie od dziś. Niech mi wybaczy moje głupotki i da mi szanse. Płacze za nim bo on milczy w smsach. Proszę o przemianę serca dla Mariusza i o rozpalanie Płomienia Miłości, który gaśnie. Błagam o cud i Twoje Miłosierdzie. Jezu Kocham Cie Gosia. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, błagam z całego serca udziel potrzebnych łask moim synom. Zabierz smutne i samotne dni od nich przywróć im wiare Jezu wysłuchaj Jezu pomóż Jezu ulituj się. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o dar szybkiego powrotu do zdrowia dla mojego syna. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny Proszę o powrót mojego Ukochanego Mariusza, niedawno się to stało, ale milczy. Chwile, które spędziliśmy razem był cudowne, on też tak to ocenia bo wspominał. Napełnił serce Mariusz na nowo miłością do mnie,spraw by do mnie znowu napisał,nie dopuść, żeby pisał z inną. Spraw by jego serce, które jest teraz oziębłe i zamknięte na mnie i moją miłość, przemieniło się i wypełniło się na nowo miłością, troską, czułością do mnie.Spraw by do mnie się odzywał,pisał, dzwonił chciał spędzać ze mną czas, tak jak niedawno. Wiem, że go zdenerwowałam małą głupotką i bardzo tego żałuje, ale niech się już nie gniewa - zna mnie nie od dziś. Rozpromień moje serce Kochany Jezu. Błagam o Cud. Niech zapomni głupotki, bo zna mnie nie od dziś. Proszę o cud i wyrozumiałość - Miłosierdzie. Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, dziękuję Ci za Twoją obecność w moim życiu i proszę spraw, aby moje córki i ich rodziny żyły zgodnie z Twoimi przykazaniami i proszę o Sakrament Pokuty tym członkom rodziny, którzy nie rozumieją Jego Mocy i lekceważą. Strzeż nas wszystkich przed działaniem złego ducha,czyń nas niewidzialnymi dla niego. Miłosierny Jezu uzdrów nasze chore dusze i ciała. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cię o opiekę i zdrowie dla mojego ojca staruszka, przebywającego w szpitalu. Pozwól mu wrócić do domu w zdrowiu i siłach. Wysłuchaj mnie, Jezu. Córka Irena. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, uratuj moje małżeństwo, które przechodzi pokaźny kryzys, niech mój mąż wróci do domu. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o zdrowie dla mojego wnuka żeby inaczej myślał - babcia. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, polecam Ci Zbigniewa Wiącek w dniu urodzin prosząc o dar zdrowia Bożego błogosławieństwa i opiekę Świętego Patrona. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Ciebie o to aby mój tata był u kolegi i aby nas nie okłamywał. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę o dar zdrowia i spokój ducha dla mamy Grażyny. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Dziękuję za to, że mogłam opiekować się moim ojcem Ryszardem w ostatniej fazie jego choroby i być przy nim do ostatniej chwili. Proszę o miejsce dla jego duszy w niebie, przebaczenie i wieczny odpoczynek. Joanna. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę na każdy dzień o błogosławieństwo, dar Ducha Świętego, o wiarę miłość i zdrowie dla mojej rodziny i o dobre życie dla mojego małego wnusia. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, chciałam Cię z całego serce przeprosić za to, że Cię zraniłam i pozwoliłam byś był smutny przezemnie, wraz z Mamusią Maryją. Żałuje swojego zachowania w stosunku do mojego brata i obrażania się na rodzinę i nie jechania na cmentarz, ani w odwiedziny do cioci i wujka. Jezu, ufam Tobie!
12345678910...