Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
Jezu Miłosierny, dziękuję za każdy dzień w pokoju, miłości i wierze oraz za zdarzenia, którymi nas doświadcza. Za każde drobne rzeczy, które dla nas uczynił i za złe, z których nas uratował. Wierzę, że wszystko co czyni ma jakiś cel w Jego zamyśle. Chwalmy Pana, bo jest dobry, a Jego Miłosierdzie trwa na wieki. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny pokornie proszę o uzdrowienie mojego małżeństwa i o światło Ducha Świętego przed podejmowaniem ważnych decyzji. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o uzdrowienie mnie z ciężkiej choroby duszy i ciała. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cię w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie musiała mieć kolejnej operacji), mogła jeszcze cieszyć się życiem i zdrowiem. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cię aby w intencji Żony Agnieszki , aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, by chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla Żony o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia, aby nie była taka zawzięta i zatwardziała, proszę o pokój w Jej sercu. Jezu Ty wszystko możesz, ufam Ci. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, dodaj sił mojej córce Ani w tym trudnym dla niej czasie. Bądź przy niej i jej dzieciach. Błogosław ich każdego dnia. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o dar zdrowia oraz szybki powrót do zdrowia dla Zofii. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę na każdy dzień o błogosławieństwo, dar Ducha Świętego, zdrowie żebyś był zawsze przy nas i strzeg od złego wspierał w trudnych chwilach w naszą 36 rocznice ślubu prosimy z całego serca. Jezu, ufamy Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o pomoc w wiadomych trudnych sprawach, w relacjach z wiadomymi osobami, by wszystko się ułożyło, ochroń mnie przed wszelakim złem. Pomóż mi także by wszystko znalazło pomyślny finał i w związku z moim licencjatem, bym napisał dobrze pracę i obronił ją oraz skończył studia z oceną dobrą. Czciciel. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę odsuń szatana od Amandy, by z byle powodu nie robiła awantur Mateuszowi. Proszę by stała się bardziej czuła i wyrozumiała, a nie żądała tylko przyjemności cielesnych. Uszczęśliw Mateusza, by był szczęśliwy z Amandą i by ona się tak często nie denerwowała i obrażała. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę przemień życie Marcina ochroń go przed samotnością, obdarz łaską potomstwa. Zabierz smutne i samotne dni od niego. Jezu zanurzam moje dziecko w Twoim miłosierdziu. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cię w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, by chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla Żony o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia, proszę o pokój w Jej sercu. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Ciebie o to aby moja przyjaciółka się nie obraziła na mnie i mnie zrozumiała, że tak musiałem postąpić i zrobić. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o obfite błogosławieństwo dla naszej rodziny. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o pomyślne rozwiązanie mojej sprawy. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o błogosławieństwo oraz opiekę Św. Jerzego nad moim tatą podczas turnusu. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny w swej miłości i dobroci po­zwalasz świętej Ricie wstawiać się za nami w najtrudniejszych sytuacjach na­szego życia. Przed Tobą klękam, najlep­szy Jezu, będąc w takiej sytuacji i wraz ze świętą Ritą proszę o Twoją łaskę.Błagam oczyść serce, duszę, rozum i cało Mariusza by znowu między nami pojawiła się iskierka miłości. Odsuń również od niego nerwy i szatana, który go kusi być nie miłym dla mnie. Spraw proszę by się do mnie odezwał bo bardzo mi źle bez niego. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała, mimo, iż zostało rozwiązane przez Sąd cywilny. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Prosimy za wstawiennictem Matki Różańcowej o błogosławieństwo we wszystkich sprawach, zdrowie i ochronę od zła dla naszej całej rodziny. Jezu, ufamy Tobie!
Jezu Miłosierny dziś oczyściłem moje serce, duszę i cało. Oczyść również mój umysł. Wiem, że Cię zawiodłam bo nie potrafiłam walczyć z szatanem, który mnie kusi i kusił też osobę na której mi zależy. Błagam Cię oczyść jego serce, duszę, umysł i ciało by mimo zmiany nr. zechciał się do mnie odezwać by sumienie go ruszyło, że nie tylko ja byłam winna. Miałam nic nie robić i się nie starać? Teraz proszę o wielką szanse, będę 2 razy ostrożniejsza. Uważam, ze na 50-60% się zmieniłam, a resztę Ty Jezu mi pomóż. Wiem, że on mnie kocha, ale szatan i nerwy. Miej Miłosierdzie dla mnie i nie odbieram mi go. Błagam o CUD. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę o potrzebne łaski w pracy, o ochronę przed złem, abym była niewidzialna dla wrogów, o Bożą moc, wewnętrzny spokój, miłość. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o Dary Ducha Świętego dla córki Beaty odsuń od niej szatana i złych ludzi, którzy kuszą by być nie miłym. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, który cierpisz za nasze złe zachowania zmiłuj się nade mną. Okaż mi swoje Miłosierdzie. Oczyść moje serce, dusze i umysł. Błagam by osoba na której mi zależy zmieniła zdanie i stała się milsza dla mnie. Za bardzo go denerwowałam, żałuje Panie Jezu. Błagam Cię daj mi szanse, aby zmienił zdanie. Naprawdę poprawie się i będę 2x ostrożniejsza. Kocham Cię Jezu. Jezu, ufam Tobie! Mówisz zawsze "Proście a otrzymacie". Błagam o cud.
Jezu Miłosierny, prosimy o szczęśliwy poród, zdrowie i błogosławieństwo dla całej rodziny. Św. Faustyno, módl się za nami. Jezu, ufamy Tobie!
Jezu Miłosierny o łaskę zdrowia i Dary Ducha Świętego dla koleżanki Tereni z okazji imienin. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o łaskę zdrowia, opiekę błogosławieństwo Boże i Dary Ducha Świętego dla siostry Haliny. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny ukaż swoje miłosierdzie mojemu synowi, który odebrał sobie życie, przebacz mu wszystkie grzechy i daj mu ujrzeć Twoje oblicze. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny przyjdź z Miłością do mnie i oczyść moje grzeszne serce. Bądź uwielbiony Jezu za Swoją Miłość, Obecność pośród mnie. Beata. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Przepraszam że jestem uparta. Proszę by osoba na której mi zależy zmieniła zdanie. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny ze łzami w oczach przychodzę do Ciebie. Naprawdę bardzo Cię Kocham i niechce Cię stracić, jako pomocnika i osoby, która mnie kocha. Wiem zrobiłam złe. Proszę aby odeszła od osoby na której mi zależy myśl podejrzewania mnie. Żałuje, ze tak postąpiłam. Błagam pomóż mi się z nim pogodzić, odsuń już nerwy od niego. Żałuje i proszę o wybaczenie. Będę 2 x ostrożniejsza Kochany Jezu Mój. Jezu, ufam Tobie! .
12345678910...