Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
Jezu Miłosierny, proszę cię mocno pomóż mi przywrócić szczęście i zgodę w mojej rodzinie. Wylecz moja żonę z depresji i spraw żebym był silny aby pomagać moim dzieciom żonie i rodzicom. Proszę też o łaskę w pracy i szkole dla mnie, żony oraz dzieci. Jurek. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, miej w swojej opiece mojego tatę, który jutro ma operacje. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Ciebie o szczęśliwe zakończenie operacji złożenia nogi oraz szybki powrót do zdrowia. Jezu, ufam Tobie!
Miłosierdziu Bożemu, polecam zmarłego Ryszarda Siutyła. Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, błagam o pomoc w trudnej sprawie. Pomóż mi dostać się na wymarzony kierunek studiów (najlepiej na Twoim Uniwersytecie Papieskim). Proszę, pomóż bo nie mam już siły. Pomóż mi naprawić błędy związane ze studiami i nie tylko. Pomóż mi pokonać wszelkie trudności (te rekrutacyjne i inne). Błagam. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o zdrowie dla mamy by nic złego się nie stało. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o dar zdrowi oraz o szybki powrót do zdrowie mojego taty. Jezu ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cię z całego serca o rozwiązanie trudnej sytuacji rodzinnej mojego Brata. Proszę żeby wszystkie trudne sprawy rozwiązały się po jego myśli. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, pomóż mi w moich obecnych kłopotach. Proszę o światło Ducha Św., o potrzebną mądrość, cierpliwość, rozum. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę o rozwiązanie problemów zawodowych i poprawę finansów. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę o uwolnienie od wszelkiego złego i uzdrowienie i potrzebne dary Ducha Św. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, dziękuje z całego serca za opiekę, za dobre wyniki mojego męża. Dziękuje żona Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny - błagam Cie, abyś swoją Opatrznością i Miłosierdziem otoczył Martę i Jacka , którzy nie radzą sobie w swojej codzienności i oddalają się od siebie, Naślij na nich swoją łaskę odnowienia przysięgi małżeńskiej, aby znowu Miłość i wiara wzbogacała ich drogę i wzmacniała siłę ich Rodziny. Ty wiesz najlepiej jak uzdrowić ich zbłąkane dusze, proszę postaw przy nich Anioła aby ich zgodnie prowadził przez wspólne życie i natchnij Jacka, aby w swojej zonie i dziecku dojrzał sens swojego i wspólnego życia. Pobłogosław ich i wzmocnij w nich wzajemny szacunek i miłość. Zatroskana znajoma. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o pomoc w kłopotach zawodowych i finansowych. Proszę o dary Ducha Św. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, przebacz nam grzechy, błogosław w pracy i udziel zdrowia Nataszy, Michałowi i Janowi. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o Twoje wstawiennictwo i modlitwę za mnie i moje dzieci, o to byśmy dały sobie radę finansowo, o spokój, siły i wsparcie, zdrowie a dla niewiernego męża i jego kolejnej pani o opamiętanie, nawrócenie, spokornienie i Dary Ducha Świętego. Jezu proszę pomóż nam i opiekuj się nami. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, przepraszam za wszelkie moje błędy (w wiadomych sprawach). Proszę, pomóż mi w różnych sprawach duchowych, o których wiesz. Bądź ze mną, bym godnie mógł przyjmować Komunię Św. Proszę Cię, Boże o światło i łaskę. Twój Czciciel. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o nawrócenie i potrzebne Łaski oraz światło Ducha św. dla Przemysława. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o zdrowie i łaski dla babci Marii, babci Zofii, dziadka Janka, o siły dla nich na długie lata, by żyli jak najdłużej. Bartek. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o zdrowie i łaski dla moich rodziców. Pomagaj im na co dzień i w pracy. Błogosław im. Bartek. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny,proszę, pomóż mi w zdaniu potrzebnych egzaminów i dostaniu się na wymarzone studia (dziennikarskie). Proszę, pomóż mi, w ważnych dla mnie sprawach. Spraw, Jezu, by wszystko się pomyślnie ułożyło. Twój Czciciel. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, przepraszam za wszelkie moje złości. Pomóż mi w wiadomych sprawach duchowych. Proszę cię o ukojenie mej duszy. Pomóż mi pokonać problemy i zmartwienia. Czciciel. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny 35 lat temu przysięgaliśmy sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską i tak mamy w naszych sercach prosimy o zdrowie i Boże błogosławieństwo, opiekę św. rodziny na każdy dzień proszą i dziękują Barbara i Ryszard. jesteś w naszych sercach. Jezu, ufamy Tobie!
Jezu, Miłosierny, proszę spraw żeby Adam wrócił do mnie. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę o to, abym obroniła pracę magisterską w terminie (czerwcu), dostała pracę dobrą oraz powrót Adama na zawsze, żebyśmy stworzyli rodzinę. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny prosimy dla całej rodziny imię Pana Jezusa. Boże Ojcze napełnij nas łaskami Ducha Świętego, udziel zdrowia, ochrony od zła, strzeż nas w czasie podróży, błogosław w pracy i wybacz nam nasze grzechy. Jezu, ufamy, Tobie!
Jezu Miłosierny! Dziękuję za wszystko i proszę Twoje Miłosierdzie w sprawie Wojtka. Nie Opuszczaj go Panie. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę proszę o rozeznanie w sprawach zawodowych, o światło Ducha św., o podjęcie właściwej decyzji. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę, abyś uwolnił mnie od wszelkiego złego i uzdrowił moją podświadomość, moje serce i umysł. Proszę o uzdrowienie z tików nerwowych i wyeliminowanie przyczyny. Proszę o wewnętrzny spokój, skupienie na modlitwie i pełne oddanie się Twojej miłości. Proszę o codzienną ochronę przed złem. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o błogosławieństwo w pracy. Jezu, ufam Tobie!
12345678910...