Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
Jezu Miłosierny, proszę o mądrość dla Jonatana, o to by zawsze potrafił odróżniać dobro od zła. Proszę o oczyszczenie jego duszy i serca, proszę o prawdę dla niego, pokój i miłość. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę o uzdrowienie mamy Barbary z nadciśnienia. Proszę o potrzebne łaski dla niej, o miłosć, pokój i radość w sercu i codzienną ochronę przed złem. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę o uwolnienie od wszelkiego złego i uzdrowienie duszy, serca i ciała. Jezu przenikaj każdy mój zakamarek i prowadź. Proszę o dary Ducha św., o łaskę zdrowia, o czystość, Bożą moc, trzeźwe myślenie, miłość i pokój. Proszę o codzienną ochronę przed złem. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę Cie o dar łaski zdrowia dla ciężko chorej córki i jej synka. Jezu,ufam Tobie!
Boże Ojcze w imię Pana Jezusa proszę o pomoc w ważnej sprawie, zdrowie, ochronę od zła i błogosławieństwo dla całej naszej rodziny.Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę odpuść mi moje grzech które popełniłem ale obiecuję poprawę i że już więcej nie popełnię ich Jezu wybacz mi ostatni raz a obiecuję poprawę nie zawiedziesz się na mnie .Jezu Ufam Tobie!
Panie Jezu proszę Cię w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie musiała mieć kolejnej operacji), mogła jeszcze cieszyć się życiem i zdrowiem.Jezu,ufam Tobie!
Proszę Cię za Żonę Agnieszkę aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla Żony o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia, aby nie była taka zawzięta i zatwardziała, proszę o pokój w Jej sercu.Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę Cię o to aby te słowa, które wypowiada pewna osoba były nie prawdą i o twoją opiekę dla nas. Jezu, ufam Tobie!
Jezu błagam Cibie i proszę a to aby moi rodzice się pogodzili i by było jak dawniej. Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę w znanej Tobie sprawie. Jezu ufam Tobie!
Panie Jezu Ty wiesz co dzieje się teraz u mnie w pracy, pomóż mi to przetrwać. Proszę o wewnętrzny spokój i nie uleganie złemu, proszę o siłę, o cierpliwość, mądrość, roztropność i trwanie przy Tobie w każdym momencie. Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Ci duszę śp. Piotra Jani. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o rozwiązanie problemów zawodowych. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o uwolnienie od wszelkiego zła i uzdrowienie duszy i serca. Proszę o prawdę wobec siebie i rozeznanie powołania. Proszę abym kroczyła Twoimi drogami. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o pomoc bym napisał dobrze pracę licencjacką i obronił ją. Proszę też o pomoc, bym skończył studia z oceną dobrą. Proszę, pomóż mi, bo jest z tym coraz gorzej. Czciciel - Student. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Ciebie o to aby mój tata nie poddał się i nie uległ pokusie. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Ciebie o potrzebne łasi dla naszej rodziny o opiekę oraz Boże błogosławieństwo dla mojego taty i brata prowadź ich swoimi drogami i miej ich w swoje opiece. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny Tobie zawierzam moją córkę i jej męża i dzieci, miej ich w opiece w podróży do domu. Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę ratuj Marcina z nałogów i braku wiary. Panie zanurzam moje dziecko w Twoim Miłosierdziu. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Cudowny Tobie zawierzam wszystkie błagania pokieruj życiem Piotra i obdarz potrzebnymi łaskami. Jezu,ufam Tobie!
Miłosierny Ojcze Twemu Sercu ofiaruję zmarłych z rodzin: Fojutowskich,Kajder,Bogusiewicz,Skibickich,Czarneckich,Wardów,Balawendrów,Halasiewiczów,Filipów,Bies, Michalików,Szafranskich,Porzeckich,Majchrowiczów,Stepuchowskich,Poltoraków,Borków,Niewiadomskich, Skonieczków i Proszę o Łaskę zbawienia.Amen. Jezu, ufam Tobie!
Jezu,spraw abym zawsze kochała mojego męża, a mąż mnie. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny błagam Ciebie i proszę Ciebie o dar zdrowia opieki św. Patronów dla naszej mamy aby mogła cieszyć się życiem rodzinny oraz synami i abyśmy mogli wiec w zdrowiu i szczęściu dalsze życie rodzinne. Jezu, ufam Tobie! Jezu proszę i błagam Ciebie o opiekę nad naszą rodziną. Prosi syn. Jezu, ufam Tobie!
Boże Miłosierdzie proszę O uwolnienie, uzdrowienie, oczyszczenie duszy, serca, umysłu dla Jonatana. Jezu,ufam Tobie!
Boże Miłosierdzie proszę uwolnienie, uzdrowienie, oczyszczenie duszy, serca, umysłu. Proszę o pełne otwarcie się na Ducha św. i Jego dary. Proszę o codzienną ochronę przed złem. Jezu, ufam Tobie!
Jezu dziękuję Ci za wszelkie łaski i proszę o łaskę odwzajemnionej miłości do Bogdana,pomóż mi Jezu założyć z nim rodzinę. Małgorzata Jezu ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę odpuść mi moje grzech które popełniłem ale z dniem dzisiejszym obiecuję poprawę i że już więcej nie popełnię ich Jezu wybacz mi ostatni raz a obiecuję poprawę.Jezu Ufam Tobie!
JEZU MIŁOSIERNY, BŁAGAM CIĘ O WYBACZENIE ZA WSZYSTKIE MOJE GRZECHY I DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKIE ŁASKI. BŁAGAM JEZU MIŁOSIERNY, DOPOMÓŻ, POZWÓL MI NORMALNIE ŻYĆ. BŁAGAM MIEJ W OPIECE MNIE.JEZU,UFAM TOBIE!
Jezu Miłosierny błagam o łaski dla Marcina o uwolnienie i uzdrowienie proszę o łaske wiary .Jezu ufam Tobie!
12345678910...