Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
Miłosierny Boże,dziękuję Tobie za wszystkie łaski, którymi obdarzasz mię. Proszę Cię ześlij na mnie Dary Ducha Świętego.Cała nadzieja w Tobie Panie. Miej mię w swojej opiece.Jezu,ufam Tobie!
Panie Jezu Miłosierny wspieraj Twoją czcicielkę Jadwigę w chorobie.Jezu,ufam Tobie!
Panie wyzwól mnie z grzechu nieczystości. Jezu,ufam Tobie!
Panie Jezu Miłosierny,dziękuję za łaski którymi obdarzasz mojego syna. Dziękuję za Anioły, które pomagają,chronią i prowadzą mojego syna.Proszę Cię ześlij na niego Dary Ducha Świętego. Postaw na jego drodze samych życzliwych ludzi. Pomóż mu w prowadzeniu działalności gospodarczej i natchnij go aby założył rodzinę. Otaczaj go Swoją opieką.Jezu,ufam Tobie!
Miłosierny Boże, dziękuję Tobie za wszystkie łaski,którymi obdarzasz mojego męża. Proszę Cię ześlij na niego Dary Ducha Świętego. Cała nadzieja w Tobie,Panie. Miej go w swojej opiece.Jezu,ufam Tobie!
Miłosierny Boże,dziękuję Tobie za wszystkie łaski,którymi mnie obdarzasz. Proszę o uzdrowienie mnie z dolegliwości i chorób,o których Wiesz. Otaczaj mnie swoją opieką.Jezu,ufam Tobie!
Panie Jezu Miłosierny proszę Cię w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy(aby nie miała kolejnych przerzutów, nie musiała mieć kolejnej operacji, chemioterapii i radioterapii), mogła jeszcze cieszyć się życiem i zdrowiem.Jezu,ufam Tobie!
Proszę Panie Jezu w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, by chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla Żony o łaskę pojednania, przebaczenia, o przemianę i pokój w Jej sercu.Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny,proszę o łaskę zdrowia dla brata Józefa,który po wypadku nie chce się wybudzić już szósty tydzień.Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o radość życia wiecznego dla śp. Józefa i Józefy w dniu imienin. Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o dar zdrowia Bożego błogosławieństwa dla Ks.Józefa Wal w dniu imienin. Jezu,ufam Tobie!
Panie Jezu Miłosierny, proszę o łaskę uzdrowienia dla 7 miesięcznego Jasia.Proszę aby jego nerki zaczęły pracować i żeby mamusia zabrała go zdrowego ze szpitala.Jezu, ufam Tobie!
Jezu pomóż mi w otrzymaniu pracy w miejscu gdzie będę się dobrze czuć i spełniać oraz pomagaj mi we wszystkich moich problemach.Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o dar zdrowia Bożego błogosławieństwa dla Zbigniewa w dniu imienin prosi mama. Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny miej w opiece oraz błogosław naszą rodzinę. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę Ciebie aby pewno osoba zrozumiała że pijąc oddala się oraz niszczy swoją rodzinę. Proszę o przemianę w jego życiu i aby na nowo odbudował swoje relacje w rodzinie. Jezu,ufam Tobie!
Chciałabym podziękować Bożemu Miłosierdziu za zdrowie dla mnie i dla mojej rodziny z całego serca Bóg zapłać Panu Bogu za wszystko. Jezu,ufam Tobie!
Jezu proszę pomnóż i rozwijaj moje talenty, abym mogła lepiej służyć innym. Prowadź mnie zgodnie z Twoja wolą. Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny powierzam Ci swoją relację z Jonatanem, nasze uczucie, problemy. Proszę o czystość. Jezu ufam Tobie!
Stwórz we mnie Jezu serce czyste i piękne. Jezu,ufam Tobie!
O Boże Miłosierdzie i potrzebne Łaski w bardzo trudnej sprawie. Jezu,ufam Tobie!
JEZU MIŁOSIERNY, ZAWIERZAM CI ERYKA, WSZYSTKIE JEGO KŁOPOTY I CAŁĄ JEGO ROZPACZ, POMÓŻ MU JE ROZWIĄZAĆ. ZAWIERZAM CI SIEBIE I MOJE PROBLEMY I KŁOPOTY.JEZU, PROSZĘ O POWRÓT ADUNI I KASI DO ERYKA. JEZU PROWADŹ I BŁOGOSŁAW NAM. CELINA. Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę Ciebie o rozwiązanie wszystkich problemów mojego brata pozytywnie.Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny zabierz ode mnie złych ludzi którzy mi dokuczają i zabierz złe myśli ode mnie abym mógł spokojnie żyć. Prowadź mię swoimi drogami abym nie musiał się bać o życie.Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę Ciebie bardzo o wsparcie i opiekę nad moim tatą.Jezu,ufam Tobie!
Panie Jezu dziękuje ci za opiekę i troskę i proszę o miłość i pokorę Bogdan.Jezu,ufam Tobie!
Panie Jezu proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla sakramentalnego małżeństwa Agnieszki i Michała, aby moja żona wyzbyła się żalu, złości, zawziętości i wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Jezu,ufam Tobie!
Proszę Cię Miłosierny Jezu o zdrowie dla mnie, mojego synka i męża. Otocz nas Jezu swoją opieką i błogosław nam w tym trudnym dla nas czasie.Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o zdrowie i dobry wynik mojego męża.Jezu,ufam Tobie!
Jezu błagam o pomoc w mojej obecnej sytuacji. Proszę o zerwanie wszelkich szatańskich więzów, które mnie łącza z poprzednim miejscem pracy. Proszę, abyś zamknął wszelkie furtki przez które mają dostęp ludzie, którzy mnie nękają. Proszę o silną wiarę, o pokój, o Ufność w Tobie.Jezu,ufam Tobie!
12345678910...