Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
Jezu Miłosierny potrzebuję znowu Twojej pomocy ponieważ sam nie mogę poradzić sobie i proszę Cie abyś wyrwał mię z nałogu w który jestem uwikłany.Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę weź w opiekę mojego synka i męża, błogosław naszej rodzinie. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, weź mnie w swoje ramiona pełne miłości i nawróć mnie, otocz swoją opieką i prowadź mnie przez cały czas. Błagam Cię zostań moim przewodnikiem na każdy dzień, odsuń wszystko co złe jak najdalej ode mnie oraz opleć mnie swoja miłością bym nie mogła się już z Twoich ramion nigdy wyrwać. Daję Ci moją duszę Jezu, serce, umysł oraz relacje rodzinne, macierzyńskie i w pracy. Jezu bądź na zawsze moim, porwij mnie w ramiona i każdego dnia rozpalaj moje serce Twoją cudowną miłością. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o dar zdrowia dla pani Premier Beaty Szydło. Jezu,ufam Tobie!
Kochany Jezu dziękuje za wszystko co dla mnie robisz. Bardzo Cie proszę by Tomek bardziej się otworzył na to, że do niego pisze i chciał bliższych kontaktów ze mną, bym stała się dla niego ważna i aby smsy, które piszemy stały się realne. Kochany Jezu Ty najlepiej wiesz, że nie złamie mu serca, jeśli on będzie o mnie dbał, a czuje, ze tak by było. Błagam o cud Gosia.Jezu,ufam Tobie!
Jezu Ty nam mówisz "proście a otrzymacie". Proszę Cię z całego serca by Tomek sam zaczął do mnie pisać smsy i otworzył się na moje dobre serce. Proszę by zechciał naprawdę mnie poznać, a ostatecznie abyśmy zostali parą. Gosia. Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny,bardzo Cię proszę o zdrowie i opiekę dla mojego ojca Jana. Bądź z nim w każdym dniu życia, zwłaszcza, że jest już w podeszłym wieku i chory. Proszę Cię Jezu, nie opuszczaj go. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę Ciebie o szczęśliwy przebieg operacji i szybki powrót do pełni zdrowia dla Anny Rybak.Jezu,ufam Tobie!
O Miłosierną i godną pracę dla Huberta, Jego żony Barbary i ojca Bogdana. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o łaskę utrzymania pracy.Jezu ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Ciebie aby moja przyjaciółka wypaczyła mi i aby wszystko było jak dawniej. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o duchowe uzdrowienie naszej rodziny, o nawrócenie moje i męża Marcina i naszych córek Pauliny, Agaty i Anny. O wzajemne wybaczenie. O siłę i wytrwałość dla mnie i męża, uczestnictwo w terapii alkoholowej męża. Żeby mąż wycofał pozew o rozwód i nie interesował się innymi kobietami. Żeby nasza miłość odżyła i rozkwitła jak nigdy dotąd. Żeby zawsze był z nami w małżeństwie Jezus i był najważniejszy dla nas. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o modlitwę aby Dobry Bóg zechciał mi pomóc w uwolnieniu mnie od nałogu picia i abym nie zaciągał wciąż to nowych długów. Błagam o duchowe uzdrowienie. Udziel mi łaski, o którą Cię z ufnością proszę. Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny oraz Matko Boża, proszę wyjednaj łaskę zdrowia dla koleżanki Ewy. Niech Dobry Bóg uleczy ją z choroby nowotworowej. Proszę bądź jej Matko pomocą w czasie operacji, chemioterapii i leczenia. Bądź jej pomocą w trym trudnym czasie oczekiwana na wyniki. Panie miej miłosierdzie dla niej i ulżyj jej w cierpieniu.Jezu,ufam Tobie!
Boże ulecz moje życie. Uwolnij mnie od moich lęków, obaw, niepokojów. Niech w mym sercu znów zapanuje radość, spokój.Proszę o zdrowie i siły do pokonywania przeciwności losu. Boże błagam o łaskę spokojnej pracy, która da mi radość. Wskaż mi Panie właściwą drogę. Jezu, ufam Tobie!
Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski,proszę Cię Jezu Miłosierny o zdrowie dla mojej wnuczki Kai ,mamy Krystyny i całej mojej rodziny,proszę o łaskę życia wiecznego dla mojego męża Zdzisława i taty Michała. Jezu ufam Tobie!
Proszę Cię Panie Jezu w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy,aby mogła jeszcze cieszyć się życiem i zdrowiem. Jezu,ufam Tobie!
Panie Jezu proszę, abyś odrodził, uzdrowił i połączył na nowo rozwiązane małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał łaskę powrotu miłości. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy powrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, przebaczenia i nawrócenia dla nas. Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cię o wyzwolenie mnie z wyrzutów sumienia jak i poukładanie spraw rodzinnych, pokój wewnętrzny jak i odsunięcie lęków, wszelkiego zła oraz uchronienie od depresji. Jezu przyjdź do mojego życia. Wejdź do mojej rodziny, prowadź przez kolejne lata moje małżeństwo. Zniszcz wszystko co złe. Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny,proszę o modlitwę za Piotra, o nawrócenie i wyrwanie z nałogów. Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę Ciebie abyś miał w swoje opiece i uchronił mojego tatusia od pokusy. Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę o miłosierdzie Boże w trzech bardzo ważnych intencjach Bogu wiadomych dla mnie. Sylwia. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę Cię w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie miała przerzutów, nie musiała mieć kolejnej operacji, chemioterapii i radioterapii), mogła jeszcze cieszyć się życiem i zdrowiem. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cię w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, by chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla Żony o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia, aby nie była taka zawzięta i zatwardziała, proszę o pokój w Jej sercu. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o dar zdrowia dla Gabrysi. Jezu, ufam Tobie!
Jezu proszę o to, aby moje dzieci przestrzegały przykazań kościelnych, Jezu ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Tobie duszę ŚP. Sławomira Pajora Prezydenta Stargardu.Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny dziękuje Ci za wszystko co mi dajesz każdego dnia,dziękuje za to że Jesteś w moim sercu.Wzmacniaj mnie i moją rodzinę w wierze i miej nas w swojej opiece.Jezu,ufam Tobie!
W intencji pomocy w pomyślne rozwiązanie wszystkich Eryka kłopotów. O wytrzymałość zdrowotną i psychiczną. O pomoc finansową i dobrą prace. O powrót Aduni i Kasi do Eryka . Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o dar zdrowia dla Jana Ignaś. Jezu,ufam Tobie!
12345678910...