Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
Jezu Miłosierny! Dziękuję Ci, że wysłuchałeś naszych modlitw na koronce do Miłosierdzia Bożego i uleczyłeś mojego męża i ojca moich dzieci z nałogu pijaństwa. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny , przebacz nam rodzicom nasze grzechy,daruj kary, niech nasze grzechy jak śnieg wybieleją. Błogosław Jezu naszym dzieciom Kindze, Patrycji, Konradowi. Spraw, abyśmy pełnili Twoją wolę. Krystyna i Tadeusz Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cię o życie wieczne dla moich rodziców Jadwigi i Bronisława. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, przebacz mi moje grzechy ,nawróć mojego Męża dzieci wnuki żeby uwierzyły w twoje miłosierdzie. Jezu wybaw mnie z całkowitego wyjścia z nałogu nikotyny Ty wszystko możesz. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę o mojego męża Adama, u którego wykryto nieuleczalną chorobę oczu przez którą traci wzrok w obu oczach. Miłosierny Panie, proszę, zatrzymaj tą chorobę, żeby nie postępowała dalej. Ela, Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny,proszę o pomoc w związku z wiadomą pracą zaliczeniową. Twój Czciciel. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o pomoc i opiekę, bym mógł podwyższać wyniki matur oraz bym mógł studiować dziennikarstwo na studiach stacjonarnych bezpłatnie. Pomagaj mi zawsze w różnych sprawach w życiu. Bartek. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, błagam cie aby Wojtek zadzwonił dzisiaj lub napisał. Boże, proszę żeby zakończył relacje na zawsze z Partycją. Bardzo Proszę, Cię, aby tęsknił za m zazdrosny. Proszę pomóż mi. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę o miłość mężczyzny, dar małżeństwa i macierzyństwa. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę o miłość mężczyzny, dar małżeństwa i macierzyństwa. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę o uzdrowienie. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o uzdrowienie mojego syneczka z alergii pokarmowej. Proszę o dobrego lekarza który nam pomoże. Natknij mnie gdzie mam z nim pojechać. Polecam Ci go Twojej opiece. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cię o wybaczenie mi grzechów i proszę o pomoc w moim nawróceniu. Przemień moje serce, umysł i duszę. Zapraszam Cie do mojego życia pomimo moich słabości. Jezu czekam na Ciebie. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o uzdrowienie duchowe i pokonanie mojego problemu w pracy. Proszę o znalezienie rozwiązania, sposobu. Proszę o skupienie, solidne wykonywanie swoich obowiązków Proszę o codzienną ochronę przed złem. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cię aby Wojtek jeszcze dzisiaj zadzwonił bądź napisał. Proszę aby zaczęło mu na mnie bardzo zależeć. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, daj mi zdrowie, proszę o dobre relacje w rodzinie. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, dziękuję Ci za narodzenie zdrowego synka, dziękuję za opiekę oraz pomoc w trudnych sytuacjach które miałam w czasie stanu błogosławionego. Jezu, proszę Cię wejdź do mojego domu i zostań już na zawsze z nami. Dziękuje. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cię o pracę dla mojego męża adekwatną do jego stanu zdrowia. Błagam Cię również o pracę dla mnie nową, oraz o zdrowie dla synka. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cię byś wrócił do mojego życia, małżeństwa i był już zawsze z nami. Proszę gorąco byś przemienił moje serce, duszę i umysł. Uwolnij mnie od grzechów z którymi nie mogę sobie poradzić i proszę daj mi znak że się mną opiekujesz. Błagam wróć do mojego życia. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny daj zdrowie siły i opiekę Matki Bożej na każdy dzień Mojej najukochanszej najlepszej mamusi w dniu jej 92 urodzin. Prosi córka z mężem i wnuczka z mężem. Jezu, ufamy Tobie!
Jezu Miłosierny przez bolesne Rany i Najświętszą Krew Twoją udziel naszej rodzinie łask Ducha Świętego, zdrowia, odpuszczenie grzechów i ochrony od zła. Św. Faustyno, módl się za nami. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę aby Kinga moja zdała bardzo dobrze ten egzamin i aby dostała tą prace. Proszę też aby Wojtek zakończył relacje z Patrycja i aby wrócił do mnie i aby zaczęło mu na mnie bardzo zależeć. Proszę aby dzisiaj zadzwonił był szczery i taki mój. Błagam i proszę tylko Ty możesz to sprawić. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę czuwaj nad moimi rodzinami pomagaj nam i czuwaj nad nami w zdrowiu zgodzie i miłości. Basia. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o uzdrowienie mojego oka. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o zdrowie, o całkowite wyleczenie z choroby. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, błagam o cud uwolnienia z toksycznego związku, który terroryzuje i gnębi rodzinę i dziadziusia traktuje nas jak śmieci, żyje w grzechu pychy i ośmiu lat nieczystości alkoholowej, proszę przez cierpienia i mękę na krzyżu Pana naszego o uwolnienie z tego cierpienia. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę aby Kinga zdała bardzo dobrze ten egzamin dzisiaj i aby dostała tą prace. Proszę też aby Wojtek zakończył relacje z Patrycją i aby wrócił do mnie i aby zaczęło mu na mnie bardzo zależeć. Proszę aby dzisiaj chciał się spotkać i był ze mną szczery. Błagam i proszę tylko Ty możesz to sprawić. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o pracę dla mojego męża, oraz pokój na świecie. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, wiem że nie jestem Ciebie godna, ale pomóż mi w moim pojednaniu z Tobą. Błagam Jezu wróć do mojego życia i odbuduj moją wieź z Tobą. Uwolnij mnie od grzechów i słabości z którymi walczę. Weź w opiekę moją duszę. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o pokonanie problemów w pracy, o radzenie sobie ze stresem i normalne funkcjonowanie. Proszę o skupienie, wewnętrzny spokój i czysty umysł. Jezu, ufam Tobie!
12345678910...