Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
Jezu Miłosierny, dziękuje z całego serca, że moja córka szczęśliwie wróciła z USA i proszę o szczęśliwy powrót mojego zięcia. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, dziękuje za cud uzdrowienia z choroby nowotworowej. Barbara. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny dziękuje Ci za wszystkie otrzymane łaski,za radości i smutki,Najbardziej za to że Jesteś w moim sercu każdego dnia i wtedy życie często trudne jest o wiele łatwiejsze.Jezu Ufam Tobie i bardzo Cię kocham.Twoja czcicielka. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, ratuj mojego syna i jego żonę, którzy odeszli od Kościoła, gotowa jestem przyjąć każde cierpienie, jeżeli mogłabym im pomóc odnaleźć drogę do Ciebie Boże. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę za małżeństwo Magdy i Grzegorza z kryzysu, by pojednali się z Bogiem o uzdrowienie Marcina z bólów kręgosłupa, pomoc w trudnych sprawach i wyborach. Proszę za Magdę o uzdrowienie duchowe i wyzwolenie od kochanka. Jezu proszę za Grzegorza o uzdrowienie duchowe i psychiczne, uleczenie z nałogów i pokus, wyzwolenie z kłamstwa i złych wyborów. Proszę o pomyślne zakończenie spraw Krysi i Basi, Henryka, proszę za prof. Chazana i wszystkich, którzy bronią życia poczętego. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny Proszę w imię Pana Jezusa i przez Święte Jego Rany o Boże błogosławieństwo, Miłosierdzie nad naszymi grzechami i szczęśliwą podróż.Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o uwolnienie od szatana i uzdrowienie na duszy i ciała. Proszę o potrzebne dary Ducha św. Proszę o zdrowie, czystość. Bardzo proszę o znalezienie stałej pracy i stabilizacje życiową. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, błagam Cię o łaskę uzdrowienia z ciężkiej choroby. Wielbię Cię. Bądź Wola Twoja. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o powrót Karoliny, dopomóż mi w tej sprawie. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o znalezienie stałej pracy. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o uwolnienie od nieczystego ducha, uzdrowienie na duszy i ciele i potrzebne dary Ducha św. Proszę o codzienna ochronę przed złem. Panie Boże oddal ode mnie proszę pasmo ciągłych niepowodzeń, zwłaszcza problem z pracą. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Dziękuję za zdrowie, pomoc w rozwiązaniu problemów, za łaski dla umierającego teścia i kuzyna, pomoc w codziennym życiu i proszę o opiekę i błogosławieństwo dla całej rodziny. Bonia. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę za małżeństwo Magdy i Grzegorza w kryzysie, by pojednali się z Bogiem, za Roberta uwikłanego w hazard i o ratowanie rodziny. Proszę za Marcina, o pomoc w trudnych sprawach i wyborach, za Magdę o uzdrowienie duchowe ze wszystkich zranień i wyzwolenie z kłamstwa i od kochanka. Jezu, proszę za Grzegorza, o uzdrowienie duchowe i psychiczne, uleczenie z nałogów i pokus i wyzwolenie z kłamstwa i złych wyborów, o pomyślne zakończenie spraw Krysi i Basi. Proszę o wyzwolenie z pijaństwa Aliny, Tadeusza, Damiana, Wojciecha, Rafała. Proszę o Dary Ducha Św. dla Pelki, Magdy, Marcina, Joanny, Rafała, Grzegorza, Marysi, Agnieszki, Małgosi, by dokonywali właściwych wyborów by spotykali Bożych, dobrych ludzi. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o pomoc i zdrowie dla mojego dziadka Jana, by nie była potrzebna operacja. By wszystko wróciło do normy. Bartek z Krakowa. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o przebaczenie naszych grzechów i błogosławieństwo dla całej rodziny. Maryjo wypraszaj nam łaski Ducha Świętego i ochronę od zła. Św. Benedykcie wstawiaj się dla nas o szczególną łaskę, za którą już teraz dziękujemy. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny żebrzę Twojego Miłosierdzia, rozwiąż moją beznadziejną sytuację, błagam Cię dotknij i przemień mojego męża Artura Lis, wypędź z niego wszystkie złe duchy i pociągnij go silną miłością do Pana Boga. Jezu, Ty widzisz co się dzieje, Ty widzisz że nie mam już sił, otrzyj moje łzy, przemień wszelkie zło w dobro. Błaga Cię zrozpaczona i bezsilna żona Elżbieta. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o pomoc i opiekę, bym mimo trudności mógł dostać się i przenieść na studnia dziennikarskie. Proszę, pomóż mi w tych różnych wiadomych sprawach - studenckich i nie tylko. Pomóż mi oraz moim kochanym Rodzicom. Bartek z Krakowa. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, w Imię Twoje proszę Cię i błagam o pomoc finansową, mieszkaniową oraz duchową. Proszę także o Twą stałą obecność w moim życiu i w życiu mojej Rodziny. Słodkie Serce Jezusa, w Tobie pokładam nadzieję. Prosi Krzysztof z Pleszewa. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Prosimy o łaskę zdrowia świeckiego animatora Wspólnoty Apostołów Miłosierdzia Bożego ze Stargardu brata Stanisława Wiśniewskiego. Jezu, ufamy Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę za Damiana w dokonaniu właściwego wyboru, o ratowanie i uzdrowienie małżeństwa Magdy i Grzegorza, by odnaleźli Boga i pojednali się. Proszę również za Marcina, o pomoc w trudnych sprawach i wyborach, za Magdę o uzdrowienie duchowe i wyzwolenie od kochanka i kłamstwa. Jezu, proszę za Grzegorza, o uzdrowienie duchowe i psychiczne, uleczenie z nałogów i pokus, wyzwolenie z kłamstwa i złych wyborów oraz proszę o pomyślne zakończenie spraw Krysi i Basi i opiekę i ochronę Matki Najśw. dla prof. Hazana i wszystkich, którzy bronią życia poczętego. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę o pomyślny przebieg kontroli, zdrowie, łaski Ducha Świętego i ochronę od wrogów widzialnych i niewidzialnych dla całej naszej rodziny. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, prosimy Cię o potrzebne łaski dla naszej najukochańszej córki w dniu jej 30 urodzin. Rodzice i babcia. Jezu, ufamy Tobie!
Jezu Miłosierny, oddaję Ci w Twoją opiekę mojego męża Łukasza oraz synka Bartoszka. Jezu proszę Cię o zdrowie dla nich oraz o pomoc i ulgę mojemu mężowi w bólu kręgosłupa. Jezu weź ich w swoje ramiona i chroń przed wszelkim złem. Polecam Ci ich całkowicie. Jezu czuwaj nad nimi. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cię o to byś powrócił do mnie i ulitował się nade mną. Proszę Cię o odnowienie naszych relacji sprzed 7 miesięcy. Pragnę Cię w moim życiu i proszę Cię byś znów zaczął nim kierować. Pozwól mi odczuwać, że się mną opiekujesz (jak dawniej). Wstyd mi że Cię zawiodłam. Jezu czekam na Ciebie. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę pokornie o Twe Miłosierdzie. Jadwiga. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę o za Roberta uwikłanego w hazard. Proszę o uzdrowienie małżeństwa Magdy i Grzegorza i pojednanie z Bogiem. Proszę za Marcina o łaskę zdrowia w bólach kręgosłupa, pomoc w trudnych sprawach i wyborach. Jezu proszę za Magdę o uzdrowienie duchowe i wyzwolenie od kochanka, za Grzegorza o uzdrowienie duchowe i psychiczne ze wszystkich zranień, uleczenie z nałogów i pokus, wyzwolenie z kłamstwa i złych wyborów, o pomyślne zakończenie spraw Krysi i Basi. Proszę za Damiana o Dary Ducha Św. w dokonaniu wyboru za Pelkę o wyzwolenie z długów i nawrócenie. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cię o szczęśliwą podróż do USA pobyt i powrót do Polski żebyś był zawsze przy naszej córce i zięciu, proszą rodzice. Jezu, ufamy Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę o zdrowie dla moich synów i męża oraz dla siebie i o łaskę poddania się woli Bożej oraz o światło Ducha Świętego dla mojej rodziny. Jednocześnie dziękuję za wszystkie łaski jakie otrzymałam modląc się Koronką do Miłosierdzia w intencji nawrócenia osób stojących u kresu życia z mojej rodziny. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o pomoc, bym mógł dostać się i przenieść na studia dziennikarskie. Proszę też o pomoc, bym dobrze zdał wszystkie kolokwia i egzaminy. Bartek. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o pomoc, bym mógł dostać się i przenieść na studia dziennikarskie. Proszę też o pomoc, bym dobrze zdał wszystkie kolokwia i egzaminy. Bartek. Jezu, ufam Tobie!
12345678910...