Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
Jezu Miłosierny, proszę o lepsze radzenie sobie w pracy, proszę o lepsze radzenie sobie ze stresem, o wewnętrzny spokój, skupienie i ochronę przed złem. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę aby Wojtek wrócił do mnie. Proszę aby do mnie napisał bądź zadzwonił Dzisiaj. Błagam aby chciał być ze mną. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cie nie zabieraj mi tego. Będę Ci wdzięczy do śmierci za Twoje wstawiennictwo. Jezu ufam Tobie!
Jezu Miłosierny!Przez ręce niepokalanej Maryi, Matki Boga żywego, Królowej Polski, proszę pokornie w intencji mojej Ojczyzny, o Boże błogosławieństwa i światło Ducha św. Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi, tej ziemi. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, który Jesteś Miłością i Miłosierdziem Bożym w Imię Twoje proszę Cię i błagam o pozytywne rozwiązanie wszystkich moich problemów finansowych, mieszkaniowych, zdrowotnych, rodzinnych oraz emerytalnych. Słodkie Serce Mojego Umiłowanego Jezusa, w Tobie pokładam nadzieję. Prosi Krzysztof z Pleszewa. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny i Matko Boża Oblubienico Ducha Św.! W tygodniu nowenny do Ducha św. zmiłuj się nade mną i wysłuchaj mojej prośby o rozwiązanie trudnej sprawy. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o uzdrowienie oczu mojego męża Adama. Nie zabieraj mu wzroku, proszę. Ela. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o uzdrowienie oczu mojego męża Adama. Ela. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o pomoc i łaski w wiadomej sprawie z pracą zaliczeniową, by wszystko się dobrze ułożyło. Błagam, pomóż mi w tej sytuacji. Bądź przy mnie, bym zliczył przedmiot. Student. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o pomoc i łaski, bym mógł podwyższać wyniki matur oraz bym mógł studiować dziennikarstwo na studiach stacjonarnych bezpłatnie. Pomagaj mi zawsze w różnych sprawach w życiu. Twój Czciciel. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę uwolnij mojego męża Benedykta od zachowań szatańskich i ubliżania mi bez powodów. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę o codzienną ochronę przed złem. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Ty wiesz jakie rzeczy mnie dotykają, proszę wyzwól mnie z tego i uzdrów. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę w 8 rocznice śmierci, o wieczny odpoczynek dla mojego brata. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, udziel łask Ducha Świętego, zdrowie, szczęśliwą podróż, miłosierdzie nad grzechami oraz chroń Nataszę, Michała, Jana, Amelię, Irenę, Ewę, Rozalię od nieszczęścia i złej woli ludzi. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o Boże Miłosierdzie i błogosławieństwo dla Marii. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, dziękuję z wdzięcznością za wnuczkę Tosię, proszę o opiekę w ciągu jej całego życia. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, wspieraj mnie, otocz opieką w trudnych chwilach, proszę o zdrowie i silniejszą psychikę. Jezu, proszę o pomoc nie opuszczaj mnie. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, dziękuje Ci z całego serca za lepszy wynik mojego męża, daj mu zdrowie, otocz opieką, wspieraj w trudnych chwilach. Prosi żona. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o codzienną ochronę przed złym duchem w pracy. Proszę o potrzebne łaski. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o uwolnienie od szatana i uzdrowienie na duszy i ciele. Proszę o potrzebne dary Ducha św., o łaskę zdrowia, czystość i miłość. Proszę o znalezienie odpowiedniego partnera na życie. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę za małżeństwo Magdy i Grzegorza w kryzysie, stałość uczuć i związku,powrót do Boga i pojednanie-, za Marcina i Grzegorza o stałą prace, pomoc w trudnych sprawach i wyborach, za Magdę o wyzwolenie od kochanka, uzdrowienie duchowe i psychiczne ze zranień, zniewoleń, za Grzegorza o uzdrowienie duchowe i psychiczne ze zranień,zniewoleń, złych nałogów i pokus, za Krysie i Basie o pomyślne zakończenie trudnej sprawy, za Roberta i Pelkę o wyzwolenie z długów i nawrócenie, za Basie o uzdrowienie oka. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, miej w opiece moją córkę Klaudię i jej nienarodzone dziecko. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o uzdrowienie oczu mojego męża Adama. Ela. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, dziękuje za opiekę i proszę o wstawiednictwo za moich bliźnich, którzy mnie obrażają bez powodu i proszę o modlitwę za mnie, aby mi moje winy bliźni wybaczyli, które ja im zadałem, i proszę o modlitwę za mnie, abym był lepszym człowiekiem. Bogdan. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę o pomyślność w pracy i łaski Boże dla rodziny i Adama i za zmarłych z rodziny Gibas, Bieniaszewskich, Czarkowskich Marcinkowskich, Kłos i Natalie i dusze w czyśćcu cierpiące i zdrowie dla Jana. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, błagam Cię o abyś zesłał łaskę powrotu miłości, uzdrowienia i uratowania małżeństwa - Agnieszki i Michała. Jezu uratuj moje małżeństwo i zjednocz moją rodzinę w miłości do Ciebie. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas. Proszę, by nie doszło do naszego rozwodu i byśmy wrócili do siebie. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Dziękuję Naszemu Proboszczowi za to, że dwa lata temu pomógł w ostatnich chwilach mojemu Tacie w przejściu do Pana, zaś ks. Łukaszowi za dzisiejszą Mszę Świętą w 2 rocznicę śmierci mego Taty. Niech Pan obdarza Was zdrowiem i wdzięcznością tych, którym na swej drodze pomagacie. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o pomoc i opiekę, bym mógł podwyższać wyniki matur oraz bym mógł studiować dziennikarstwo na studiach stacjonarnych bezpłatnie. Pomagaj mi zawsze w różnych sprawach w życiu. Twój Czciciel. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę nieustannie o Boże miłosierdzie dla Marii. Jezu, ufam Tobie!
12345678910...