Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
Jezu Miłosierny, dziękuję za powrót synka do zdrowia. Proszę o nieustanną opiekę Twoją dla Niego. Dziękuję. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cię w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie musiała mieć kolejnej operacji), dobrze zniosła chemię i radioterapię, mogła cieszyć się życiem i zdrowiem. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o przemianę serca, zachowanie wierności, pojednanie, przebaczenie i nawrócenie dla Żony Agnieszki, proszę o łaskę szczerej spowiedzi św. i dar mądrości w podejmowaniu decyzji, aby nie spotykała się już z innym mężczyzną, żeby zrozumiała, że z innym mężczyzną nie będzie szczęśliwa. Proszę o powrót do sakramentalnego męża oraz odrodzenie miłości w naszym małżeństwie. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o Boże miłosierdzie i potrzebne Łaski we wszystkich moich trudnych sprawach. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, wysłuchaj mnie, aby mój mąż wyzdrowiał, miał dobry wynik tomografii i nie było mu tak duszno. Prosi żona Maria. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Ty wiesz z czym zmagam się w pracy, proszę oddal ode mnie wszelkie zło, osoby, które mnie niszczą. Proszę o Twoją Bożą moc, mądrość, rozsądek, siłę, wytrwałość i miłosć i pokój. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o uwolnienie od nieczystego ducha i uzdrowienie. Proszę o codzienną ochronę. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę miej mnie i moją rodzinę w zdrowiu, dziękuję za opiekę nad mną. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę za mnie, żeby udało mi sie wyjść z problemów finansowych i znaleźć prace. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny miłości ma, dziękuję za dar macierzyństwa. Miej w opiece moją rodzinę. Barbara. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Błagam o łaskę dalszej spokojnej pracy w szkole nr 5 w Piasecznie. Łukasz. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Błagam o łaskę zakończenia moich kłopotów z pracą. Proszę żebym dalej pracował w szkole nr 5 w Piasecznie. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę o większą wiarę i pełną ufność Bogu. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę o zdrowie dla mojej rodziny dla brata Sebastiana i mamy Barbary. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę o rozwiązanie problemów zawodowych, o stabilizację. Proszę Cię Jezu, abyś pomógł mi podjąć decyzję, która będzie zgodna z Twoją wolą. Poprowadź mnie. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, uzdrów mojego synka z infekcji. Dziękuję. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny i Matko Boża wstawiaj się za nami u Pana Boga i wypraszaj nam zdrowie, błogosławieństwo, szczęśliwą podróż oraz opiekę od zła w każdej postaci. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o przemianę naszego małżeństwa oraz o wszelkie łaski dla naszego dziecka. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, dziękuję za wszystko. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę za sakramentalne małżeństwo Magdy i Grzegorza w kryzysie, nierozerwalność małżeńska, cudowne uzdrowienie i nawrócenie, za Marcina o zdrowie i pomoc w trudnych sprawach i wyborach, za Magdę o wyzwolenie od kochanka, uzdrowienie duchowe i psychiczne o wyzwolenie Mateusza od mężatki, Grzegorza od kochanki o uzdrowienie duchowe i psychiczne Grzegorza i Rafała ze zranień i zniewoleń. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o Boże miłosierdzie i potrzebne Łaski w moich trudnych sprawach. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny o dar bycia w niebie i wieczny odpoczynek w 31 rocznice śmierci mojego tatusia śp. Józefa. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny za wstawiennictwem Św Rity proszę o wsparcie pomoc w trudnych chwilach dla mojej córki w pracy. Proszą rodzice. Jezu, ufamy Tobie!
Jezu Miłosierny w 7 rocznice ślubu proszę z całego serca o dar macierzyństwa zdrowie abyś był zawsze przy nich kochanym dzieciom córce i zięciowi rodzice i babcia. Jezu, ufamy Tobie!
Jezu Miłosierny! Ty wiesz z czym się zmagam, proszę o Twoją pomoc. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę o uwolnienie od złego ducha i uzdrowienie duszy, serca i umysłu. Proszę o potrzebne dary Ducha św., proszę o łaskę zdrowia, o czystość, mądrość, pokój i miłość w sercu. Proszę o codzienna ochronę przed złem. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, pomóż mi wyzdrowieć, znaleźć odpowiednia stancje dla mnie i mieć siłę się wyprowadzi z tego miejsca,spłaci zobowiązania, bardzo proszę. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, błagam Cię udziel mi łaski zdania ważnego egzaminu. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę z całego serca o łaskę uzdrowienia dla Wiktora z choroby nowotworowej i o szczęśliwą mu operację. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o wsparcie, kierowanie, opiekę, siłę, mądrość i pomoc - o wyjście z wszystkich groźnych i niebezpiecznych kłopotów i dobre życie, przede wszystkim dla naszych dzieci; o możliwość zapewnienia im dobrych warunków do rozwoju. Jezu, ufam Tobie!
12345678910...