Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
Jezu Miłosierny, proszę proszę o rozeznanie w sprawach zawodowych, o światło Ducha św., o podjęcie właściwej decyzji. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę, abyś uwolnił mnie od wszelkiego złego i uzdrowił moją podświadomość, moje serce i umysł. Proszę o uzdrowienie z tików nerwowych i wyeliminowanie przyczyny. Proszę o wewnętrzny spokój, skupienie na modlitwie i pełne oddanie się Twojej miłości. Proszę o codzienną ochronę przed złem. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o błogosławieństwo w pracy. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, bardzo proszę o zdrowie i opiekę dla babci Marii, babci Zofii, dziadka Janka, o siły dla nich na długie lata, by żyli jak najdłużej. Wnuk. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, błagam cię i proszę spraw aby Wojtek dzisiaj zadzwonił i napisał. Ucieszył się z niespodzianki. błagam i proszę. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę o czystość. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o uwolnienie od wszelkiego złego i uzdrowienie na duszy i ciele. Proszę o dary Ducha św., o dar prawdy o swoim życiu, dotarcie do korzeni grzechu i podjęcie pracy nad sobą i powrót do Ciebie. Proszę zwłaszcza o rozeznanie w sprawach zawodowych, w swojej obecnej sytuacji, podjęcie właściwej decyzji. Proszę o światło, miłość, rozum. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny za wstawiennictwem Św. Rity, proszę o dobry wynik. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cię i błagam spraw aby Wojtek zadzwonił do mnie jak najszybciej i chciał jechać ze mną do Krakowa. Proszę pomóż mi go odzyskać na zawsze. Proszę cie Jezu tylko w Tobie mam nadzieje i pomoc. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, spraw aby Iza pokochała swojego męża i dzieci i do nich wróciła. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Tyle wycierpiałeś za nasze grzechy przyjmij nasze podziękowanie za wszystko, co dla nas uczyniłeś. Kocham Cie. Jeżeli możesz i jest to zgodne z Twoją wolą naucz miłości naszego syna Darka. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cię o pomoc w pracy do której wracam po dłuższej przerwie. Kochany miłosierny Jezu proszę Cię o odbudowanie sympatii i pozycji w firmie. Natchnij mnie nowymi pomysłami i prowadź każdego dnia. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę Cię byś zamieszkał w moim domu, sercu i duszy. Błagam Cię wejdź do mojego domu i napełnij go miłością, pokojem i radością. Proszę Cię by moja relacja z Tobą wróciła do tej sprzed kilkunastu miesięcy. Jezu pokaż że mnie kochasz i się mną opiekujesz. Cała Twoja. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o uwolnienie od złego ducha i uzdrowienie duszy, serca, umysłu i ciała. Proszę o dary Ducha św. Proszę Boże, abyś mnie poprowadził odpowiednią ścieżką. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny i Święty Janie Pawle II, przez Wasze wstawiennictwo, proszę o Miłosierdzie Boże o uzdrowienie choroby oczu mojego męża Adama. Miłosierny Boże proszę zatrzymaj chorobę, która jest nieuleczalna i powoduje utratę wzroku. Ela. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o pomyślne zakończenie się naszych bardzo dużych problemów (także finansowych i mieszkaniowych), pomoc Bożą w wybrnięciu z kilku bardzo poważnych i groźnych dla naszej rodziny kłopotów (w pewnym sensie wręcz zagrażających jej bytowi), "stanięcie na nogi" - a w konsekwencji: możliwość dobrego, zgodnego z wolą Bożą, życia i zapewnienia przyszłości oraz warunków do rozwoju naszym dzieciom (mamy trójkę dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym). Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, błagam o łaskę uzdrowienia mojego taty Bogusława z choroby nowotworowej i łaskę zdrowia dla mamy Bogumiły, która przeszła chorobę nowotworową oraz o jak najdłuższą sprawność dla babci. Dziękuję Ci Jezu za wszystkie łaski którymi mnie obdarzasz. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę o łaskę dobrej pracy blisko domu dla syna Tomasza. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o łaskę nawrócenia dla Magdy i Darka i uwolnienie od złego i złych zachowań. Jezu ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, wysłuchaj moje błaganie, spraw by Piotr założył rodzinę Bogiem silną. Jezu ulituj się. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę o uwolnienie i uzdrowienie. Proszę o przecięcie wszelkich szatańskich więzów. Proszę, abym wypełniała Boży plan w moim życiu. Proszę o znalezienie dobrego męża i odpowiednią pracę. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę za małżeństwo Magdy i Grzegorza w kryzysie, nierozerwalność małżeńską, stałość uczuć i związku, nawrócenie i pojednanie z Bogiem. Proszę za Marcina o zdrowie i pomoc w trudnych sprawach, wyborach i w ewangelizacji, za Magdę o wyzwolenie od kochanka, uzdrowienie duchowe i psychiczne ze zranień, zniewoleń. Proszę za Grzegorza o uzdrowienie duchowe i psychiczne ze zranień, zniewoleń, nałogów i pokus, proszę o Dary Ducha Św. i potrzebne Łaski dla Joanny, Renaty, Aliny, Basi, Janiny, Bogusia, Henryka, Magdy, Grzegorza, Teresy, Agaty. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę spraw aby Wojtek odezwał się do mnie dzisiaj jak najszybciej. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, bardzo proszę wspieraj mnie, otocz opieką żeby wszystko było dobrze na wizycie u lekarza, proszę z całego serca o pomoc. Jezu ufam tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o uwolnienie i uzdrowienie duszy, serca i umysłu. Proszę o pełny powrót do Boga. Proszę o dary Ducha Św., o zdrowie, czystość i miłość. Proszę o codzienną ochronę przed złem. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę uzdrów oczy mojego męża Adama. Proszę zatrzymaj chorobę jego oczu. Nie zabieraj mu wzroku. Ela. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o pomoc Bożą w podjęciu właściwej decyzji o przystąpieniu do sakramentu małżeństwa Agnieszki i Szymona oraz siły w wytrwaniu w niej. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę spraw aby Wojtek, aby wrócił do mnie chciał ze mną być i cieszyć się każdym dniem. Jezu spraw aby pisał i dzwonił do mnie codziennie był miły i tylko mój. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Nie jestem godzien prosić Ciebie o potrzebną łaskę, ale powiedz tylko słowo, a zostanę wysłuchamy. Duchu Święty przyjdź mi z pomocą teraz i zawsze. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę aby Wojtek wrócił do mnie chciał ze mną być i cieszyć się każdym dniem. Jezu, spraw aby pisał i dzwonił do mnie codziennie był miły i tylko mój. Jezu, ufam Tobie!
12345678910...