Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
Jezu Miłosierny, proszę aby Wojtek wrócił do mnie i chciał ze mną być. Błagam i proszę aby w poniedziałek wyznał mi to co do mnie czuje. Proszę, aby dał mi prezent gwiazdkowy i przytulił mnie do siebie. Obiecuje poprawę swojego zachowania. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, prosimy o błogosławieństwo, zdrowie i przebaczenie grzechów dla całej rodziny. Panie Jezu chroń nas od zła w każdej postaci. Duchu Święty napełnij Swoimi łaskami Nataszę, Michała i Jana. Jezu, ufamy Tobie!
Jezu Miłosierny, prosimy o błogosławieństwo, zdrowie i przebaczenie grzechów dla całej rodziny. Panie Jezu chroń nas od zła w każdej postaci. Duchu Święty napełnij Swoimi łaskami Nataszę, Michała i Jana. Jezu, ufamy Tobie!
Jezu Miłosierny, przyjmij do swego grona zmarłego syna Artura,proszą rodzice w czwartą rocznicę śmierci. Jezu, ufamy Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę, aby Wojtek nie wyprowadził się z domu. Aby chciał spotkać się ze mną i powiedział mi co czuje. Proszę, aby jak najszybciej do mnie zadzwonił. Błagam aby ta nastoletnia dziewczyna dla której zniszczył relacje zostawiła go. Proszę i błagam bardzo mi na nim zależy. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Ciebie o światło Ducha Świętego i o jego dary dla mojego brata w tym bardzo trudnym dla niego egzaminie i ważnym. Jezu, ufam Tobie!
Jezusowi Miłosiernemu powierzamy zmarłą śp. Elżbietę Borucką ze Wspólnoty Apostołów Miłosierdzia Bożego z parafii Św. Antoniego na Warszewie. Jezu, ufamy Tobie!
Jezu Miłosierny, co ze mną będzie, odpowiedz mi jeśli chcesz. Pomóż Jezu, biednym i cierpiącym, moim bliskim, przyjaciołom, znajomym. Proszę o pracę dla siebie, dom, chleb, ciepłą odzież i obuwie na zimę. Proszę Cię, Serce Boże, ocal mnie, i moich bliskich, pomóż Ani, Krystynie, Kasi, Jurkowi, Ryśkowi, Andrzejowi, Alicji, Mateuszowi, pewnej kobiecie, Małgosi, Szymonowi, Karolinie, Jackowi, Michałowi, Maćkowi, Annie i paru innym kobietom. Spełnij swoje obietnice, nie dozwól już, poniżać mnie ciągle, bez powodu,wspomóż mnie. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, dziękuje Ci za to, co dla mnie zrobiłeś. Błagam Cie o dar życia wiecznego i spokoju dla mojego zmarłego 32lata temu Tatusia i o zdrowie dla całej mojej rodziny,a szczególnie dla mojej kochanej Mamy. Jezu, ufam Tobie!.
Jezu Miłosierny proszę o opieke wsparcie żebyś był zawsze przy niej w trudnych chwilach wskarz dobrą droge jej męzowi i najbliższym dla koleżanki, proszę Cie Panie Jezu żeby nie była samotna. Jezu ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o wiarę dla mojego syna ,o zdrowie i potrzebne łaski dla ich rodziny.Panie Jezu Przymnóż im wiary,żeby odnaleźli drogę do Ciebie. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o zdrowie dla mojej mamusi mąża i dla mnie oraz całej rodziny. Jezu ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o uwolnienie i uzdrowienie i potrzebne dary Ducha Św. Proszę o codzienna ochrone przed złem. Jezu, ufam Tobie!
Proszę o modlitwę za małżeństwo Magdy i Grzegorza w kryzysie,o uzdrowienie ,nierozerwalność małżeńską,by odnaleźli drogę do Boga i nie wątpili w Boże Miłosierdzie,o pomyślne zakończenie trudnej sprawy Krysi,o stałą prace dla Marcina i Grzegorza,pomoc w trudnych sprawach i wyborach,za Magdę o uzdrowienie duchowe i psychiczne ze zranień,zniewoleń i wyzwolenie od kochanka,za Grzegorza o uzdrowienie duchowe i psychiczne ze zranień,zniewoleń,złych nałogów i pokus,o uzdrowienie oka Basi. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, błagam Cię o nawrócenie mojego chłopaka, który grzeszy niewiernością wirtualną daj mu dar wierności i natknij go do wzięcia sakramentu małżeństwa ze mną oraz do uczciwości i wierności. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, dziękuje Ci za to, co dla mnie zrobiłeś. Błagam Cie o dar życia wiecznego i spokoju dla mojego zmarłego 6 lat temu Tatusia i o zdrowie dla całej mojej rodziny. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, zmiłuj się nade mną! Proszę Cię, aby Michał odzyskał zdrowie oraz równowagę w swoim życiu. I rozpal w Jego sercu na nowo, uczucie tej wielkiej miłości, która nas łączyła! Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę za małżeństwo Magdy i Grzegorza w kryzysie, by odnaleźli drogę do Boga i poznali swoje błędy, proszę o pomyślne zakończenie spraw Krysi i Basi i sprawy Joanny. Proszę za Marcina o pomoc w trudnych sprawach i wyborach oraz w ewangelizowaniu, za Magdę, o uzdrowienie duchowe i psychiczne i wyzwolenie od kochanka, za Grzegorza o uzdrowienie duchowe i psychiczne ze zranień, zniewoleń,złych nałogów i pokus. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, daj zdrowie, siły, otocz opieką moją najukochańszą mamę, prosi córka. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, na mocy Sakramentu Małżeństwa zrywam każde zniewolenie duchowe, emocjonalne i fizyczne pomiędzy moją żoną Agnieszką, a pewnym mężczyzną. Nakazuję w Imię Jezusa, na mocy Sakramentu Małżeństwa duchowi zdrady, niewierności, nieprzebaczenia, seksu, niechęci i wrogości do mnie, abyście natychmiast wyszli z mojej żony i odeszli pod krzyż Jezusa. Zakazuję wam wracać do żony! Moja żono przepraszam Cię za każdy ból i cierpienie, które ci zadałem. Odnawiam Ci moją miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz, że Cię nie opuszczę aż do śmierci. Tak mi dopomóż Panie Boże Wszechmogący, w Trójcy jedyny i wszyscy święci. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o uzdrowienie. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o uwolnienie od nieczystego ducha i uzdrowienie na duszy i ciele. Proszę o potrzebne dary Ducha Św. Proszę o łaskę zdrowia, o pokój i miłość w sercu. Proszę o pomyślność w pracy i co dzienną ochronę przed złym duchem. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę o błogosławieństwo, zdrowie, miłosierdzie nad naszymi grzechami oraz obfitość łask Ducha Świętego dla całej rodziny. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Dziękuję Ci Panie za każdy dzień, za otrzymane łaski i proszę o zdrowie, dalszą opiekę i potrzebne łaski dla mojej rodziny i mojej babci Kazimiery w 90 rocznicę urodzin. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny zawierzam Ci Żonę Agnieszkę. Proszę dla Niej o łaskę pojednania, nawrócenia, przebaczenia i opamiętania. By nie szukała szczęścia w nieszczęściu dzieci i męża, za wszelką cenę nie dążyła do rozwodu. Proszę by w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła przed laty, a moja żona nie była taka otwarta na nowe kontakty z mężczyznami. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cię o uzdrowienie z choroby nowotworowej żony oraz mnie Twój oddany sługa Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę o błogosławieństwo, miłosierdzie nad grzechami, zdrowie, bezpieczną podróż i ochronę od zła w każdej postaci dla całej rodziny. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o duchowe uzdrowienie. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, bardzo proszę o uwolnienie od nieczystego ducha i uzdrowienie na duszy i ciele. Proszę o rozwiązanie moich problemów, o przemianę mojego życia, o znalezienie normalnej pracy. Jezu, proszę o radość i miłość w sercu oraz o łaskę zdrowia. Proszę o codzienna ochronę przed złem. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę za Krystynę i pomoc w trudnej sprawie, o uzdrowienie małżeństwa Magdy i Grzegorza z kryzysu, by odnaleźli drogę do Boga, o stałą prace dla Marcina i Grzegorza, pomoc w trudnych sprawach i wyborach. Proszę za Magdę, o uzdrowienie duchowe i psychiczne ze zranień, zniewoleń i wyzwolenie z kłamstwa i złych wyborów, za Grzegorza, o uzdrowienie duchowe i psychiczne, uleczenie z nałogów i pokus i wyzwolenie z kłamstwa i złych wyborów, proszę o pomyślne zakończenie trudnej sprawy Krystyny i Basi, o wyzwolenie z pijaństwa Aliny, Tadeusza, Grzegorza, Damiana, Rafała, Zdzisława, Roberta z hazardu, Pelagii z długów, o uzdrowienie Agaty, Janiny, Marcina z bólów i przepuklin kręgosłupa. Jezu, ufam Tobie!
12345678910...