Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
Jezu Miłosierny, dziękuję Ci za pomoc zdaniu dotychczasowych egzaminów. Bardzo proszę o pomoc w zdaniu bardzo trudnego egzaminu, to mój najtrudniejszy do przejścia egzamin w tej sesji. Pomóż mi, Kochany Jezu, zdać go jak najlepiej, bo bez Ciebie sobie nie poradzę. Proszę też o pomoc w wiadomej sprawie (z testami, zaliczeniami itd.Student. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cię o zdrowie i opiekę dla moich rodziców: Zofii i Jana oraz teściowej Marii, którzy są w podeszłym wieku. Zachowaj ich w zdrowiu i sile na dalsze lata życia. Irena. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, błagam Cię usilnie i gorąco przyjdź do mnie, do mojego małżeństwa, do mojego męża Artura Lis i przemień, uzdrów, ulecz i uświęć wszystko, oddal wszelkie zło, wyzwól nas z mocy szatany, błagam napraw te strzępy małżeństwa, którego już prawie nie ma, jest coraz gorzej, Jezu przyjdź błagam Cię i pomóż mi albo mnie zabierz do Siebie bo to nie jest życie, to jest wegetacja, Ty Panie Jezu wiesz jak jest m źle, ciągle płaczę, nawet boję się już płakać niekiedy, przyjdź Panie Jezu, ja tak bardzo Ciebie potrzebuję w imieniu i przez Święty Sakrament Małżeństwa usilnie błagam Cię przyjdź i przemień wszelkie zło w dobro, oddal wszelkie zło od nas i to co nas niszczy, uznaję Ciebie za naszego Pana, Króla , Pasterza i Lekarza. Tobie Panie Jezu Kochany oddaję siebie, mojego męża Artura Lis i nasze małżeństwo. Ty się tym zajmij, oddaję Ci nasze całe życie . Przyjdź Cudowny Lekarzu dusz naszych. Ja tak bardzo Dotknij serca mojego męża i wlej tam dużo spokoju, dobra i miłości. Elżbieta. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, daj nam siły i wiarę na każdy dzień życia. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, błagam o Twoje miłosierdzie dla syna Piotra, pokieruj jego życiem zgodnie z Twoją wolą. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o znalezienie męża. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o uwolnienie od wszelkiego złego i uzdrowienie na duszy i ciele. Proszę o dary Ducha św. o łaskę zdrowia, o czystość i miłość. Bardzo proszę o rozwiązanie problemów zawodowych i rozeznanie w tej sprawie. Proszę o codzienną ochronę przed złem. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, prowadź nas na drodze ku wyleczeniu... daj siłę i światło ducha w ten trudny czas, błagam też daj nam doświadczyć twojego cudu i pozwól w swoim miłosierdziu cieszyć się upragnionym dzieckiem, na które tak bardzo i z taką tęsknotą czekamy...Jezu, ufamy Tobie!
Jezu Miłosierny, dziękuję za łaski, którymi obdarzasz mnie i moja rodzinę każdego dnia. Błagam o zdrowie dla wszystkich bliskich mi ludzi i o pokój w mojej rodzinie i pracy. Małgosia. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, dziękuje za wsparcie, pomoc za to ze zawsze jesteś przy mnie w trudnych chwilach. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, prosimy z całego serca o dar macierzyństwa dla naszej córki, proszą rodzice. Jezu, ufamy Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę pomóż mi w tak trudnym dla mnie momencie mojego życia, Panie Ty wiesz w czym, w jakich sprawach, pomóż mi proszę. Nie daję rady, nie jestem w stanie dłużej tego wszystkiego znosić. Panie. Jezu błagam pomóż mi. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, chcę bardzo prosić Cię o pomoc w jak najszybszym znalezieniu pracy, chcę prosić o pomoc w rozwiązaniu moich trudnych spraw, nie potrafię sobie poradzić. Bardzo proszę Jezu pomóż mi w tym wszystkim. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę uzdrów oczy mojego męża Adama. Proszę nie zabieraj mu wzroku. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o pomoc w znalezieniu pracy. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę pomóż mi w znalezieniu pracy jak najszybciej. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, Królu Nasz proszę wspomagaj wszystkich wiernych w tej parafii, wypraszaj potrzebne łaski na każdy dzień, udzielaj każdego dnia Darów Duch Świętego m in. Daru Mądrości, Bojaźni Bożej i Daru Rady. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cię pomóż mi, żeby udało mi się dostać tą pracę, o którą się tak starałam. Potrzebuję jej i zależy mi na tym. Proszę Cię Panie także aby wszystko było dobrze w moim życiu prywatnym.Bardzo proszę Panie Jezu Miłosierny. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cię pomóż mi znaleźć dobrą pracę. Spraw Panie że by między mną a osobą, którą kocham było dobrze. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, dziękuję za otrzymane łaski. Jezu proszę o to, żeby między mną a tą osobą było dobrze, żeby był dobry dla mnie. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę za małżeństwo Magdy i Grzegorza w kryzysie, nierozerwalność małżeńską, cudowne uzdrowienie i nawrócenie, za Marcina o łaskę zdrowia i pomoc w trudnych sprawach i wyborach, za Magdę o wyzwolenie od kochanka, uzdrowienie duchowe, za Grzegorza i Rafała o uzdrowienie duchowe i psychiczne ze zranień, zniewoleń, o wyzwolenie Mateusza od mężatki i Grzegorza od kochanki oraz Pelki z długów. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę o uwolnienie od złego ducha i uzdrowienie na duszy i ciele. Proszę o dary Ducha św. o łaskę zdrowia, o czystość i miłość. Proszę o rozwiązanie problemów zawodowych i codzienną ochronę przed złem. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę aby między mną, a osobą, która jest dla mnie ważna wszystko było w porządku. Chciałabym żeby się nawrócił. Żeby był uczciwy i wierny. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę, dopomóż mi w tym, abym otrzymała tą pracę o którą się staram. Bardzo mi na tym zależy. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cie żeby wszystko ułożyło się dobrze miedzy kolegami i nadal trwała przyjaźń jak dawniej. Bardzo Cie proszę Panie. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, bardzo proszę pomóż mi jak najszybciej znaleźć pracę żeby było mnie stać płacić za mieszkanie i żyć. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę Ciebie aby zaistniała zgoda miedzy moimi dziećmi oraz o zdrowie dla całej mojej rodziny, szczególnie dla mojej kochanej mamy. Dziękuje za otrzymane łaski. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę o zdrowie dla mnie, męża i dzieci Stasia i Wiktora. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o pomoc w znalezieniu pracy. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę pomóż mi uporać się z problemem, poukładać wszystko na nowo. Jezu, ufam Tobie!
12345678910...