Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
Jezu Miłosierny, proszę o uwolnienie od nieczystego ducha i uzdrowienie, proszę o uzdrowienie z tików nerwowych i uwolnienie od wszelkiego leku i strachu. Proszę o potrzebne dary Ducha św., o łaskę zdrowia i czystość. Bardzo proszę o znalezienie życiowego partnera. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, dziękujemy za wszystko i prosimy o odpuszczenie grzechów, ochronę od złej woli ludzi, kradzieży, napadów zła w każdej postaci oraz o zdrowie i obfite błogosławieństwo dla całej rodziny. Duchu Święty napełnij nas. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę za małżeństwo Magdy i Grzegorza w kryzysie i pojednanie z Bogiem, o wyzwolenie Krysi z trudnej sprawy sadowej, Aliny, Tadeusza, Grzegorza, Damiana z pijaństwa proszę za Marcina o stałą prace, pomoc w trudnych sprawach i wyborach, za Magdę o uzdrowienie duchowe ze wszystkich zranień, zniewoleń i wyzwolenie od kochanka. Proszę za Grzegorza o uzdrowienie duchowe i psychiczne, uleczenie z nałogów i pokus i wyzwolenie z kłamstwa i złych wyborów, o opamiętanie dla Mateusza, by nie niszczył sakramentalnego związku małżeńskiego Magdy. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, dziękuje za wszystkie otrzymane łaski. Proszę o szczęśliwy przebieg operacji, dobre wyniki badań i powrót do zdrowia i sił. Proszę także o łaski, opiekę i zdrowie dla mojego męża Romana i syna Pawła z rodziną, córki Anety z narzeczonym. Urszula. Jezu ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę za małżeństwo Magdy i Grzegorza, o uzdrowienie z kryzysu, ochronę nierozerwalności małżeńskiej, pojednanie z Bogiem, za Marcina,o stałą prace, pomoc w trudnych sprawach i wyborach, za Magdę o uzdrowienie duchowe ze wszystkich zranień,zniewoleń i wyzwolenie od kochanka, za Grzegorza, o uzdrowienie duchowe i psychiczne ze wszystkich zranień, zniewoleń, nałogów i pokus i wyzwolenie z kłamstwa i złych wyborów, o wyzwolenie Krystyny z trudnej sprawy sadowej, Aliny, Tadeusza, Grzegorza, Damiana z pijaństwa. Roberta z hazardu. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę o wieczne odpoczywanie i wybaczenie jego postępowania dla mojego wnuka Michała. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Przez Krew Pana Jezusa i Jego Święte Rany proszę o błogosławieństwo, zdrowie, szczęśliwą podróż i odpuszczenie grzechów dla Nataszy, Michała, Jana, Amelii, Ewy i Joanny. Duchu Święty napełnij ich potrzebnymi darami. Maryjo, módl się za nami. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę o łaski boże dla Adama i pomyślność w pracy oraz za dusze w czyśćcu cierpiące i zmarłych z rodzin Bienaszewskich, Gibas, Cziarkowskich, Marcinkowskich, kłos i Natalie oraz zdrowie dla Longiny i Jana. Prosi Jakub. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny i Matko Boża proszę o zdrowie i wszelkie łaski z Bożym błogosławieństwem dla mnie i całej mojej rodziny w każdym dniu. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o opiekę i pomoc w bardzo trudnym egzaminie. Pomóż mi Jezu, bądź ze mną. Bartek. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę za małżeństwo Magdy i Grzegorza, o uzdrowienie z kryzysu, powrót i pojednanie z Bogiem, ochronę nierozerwalności małżeńskiej, o stałą prace dla Marcina, pomoc w trudnych sprawach i wyborach. Proszę za Magdę, o uzdrowienie duchowe ze wszystkich zranień, zniewoleń,i wyzwolenie od kochanka, proszę za Grzegorza, o uzdrowienie duchowe i psychiczne, uleczenie z nałogów i pokus i wyzwolenie z kłamstwa i złych wyborów. Jezu, proszę, o wyzwolenie Krystyny z trudnej sprawy, Roberta z hazardu, Grzegorza z seksocholizmu, Teresy i Renaty z trudnych spraw, Aliny, Tadeusza. Damiana, Rafała. Grzegorza z pijaństwa, oraz proszę uzdrowienie oka Basi. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o wysłuchania prośby mojej i potrzebne Łaski oraz Boże miłosierdzie. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę za małżeństwo Magdy i Grzegorza w kryzysie, ochronę nierozerwalności małżeńskiej. Proszę, o powrót i pojednanie z Bogiem, jedność, miłość i zgodę, o stałą prace dla Marcina, pomoc w trudnych sprawach i wyborach. Jezu proszę,o uzdrowienie duchowe Magdy i wyzwolenie od kochanka i złych wyborów, o uzdrowienie Grzegorza duchowe i psychiczne, uleczenie z nałogów i pokus, wyzwolenie z kłamstwa i złych wyborów, o pomyślne zakończenie spraw Krysi i Basi, o łaskę zdrowia dla Janiny, Bogusia, Joanny, Henryka, Danuty, Stasi, Krysi, Aliny,Grzegorza, Magdy i oka Basi. Jezu, ufam Tobie!
Chwała Panu! Jezu Miłosierny, święta Faustyno, Bł Ks.Michale, proszę o uzdrowienie kolana i kręgosłupa.Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, pozwól mi dotknąć się szaty Twojej. Przepraszam za wszystko co się Tobie nie podoba w moim życiu. Proszę przytul mnie do Serca Twojego. Dziękuję. Elżbieta. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o uwolnienie od złego ducha i uzdrowienie, proszę o potrzebne dary Ducha Św. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę za małżeństwo Magdy i Grzegorza, o uzdrowienie relacji w kryzysie, ochronę nierozerwalności, łaskę wiary i i pojednania z Bogiem. Proszę o stała prace dla Marcina, pomoc w trudnych sprawach i wyborach, o uzdrowienie Magdy duchowe i psychiczne, wyzwolenie od kochanka i złych wyborów. Jezu proszę, o uzdrowienie Grzegorza duchowe i psychiczne, uleczenie z nałogów i pokus, wyzwolenie z kłamstwa i złych wyborów. Proszę o wyzwolenie Krystyny ze sprawy sadowej, o pomoc w trudnych sprawach Teresy, Basi, Renaty, Aliny, proszę o wyzwolenie z pijaństwa Aliny, Tadeusza, Grzegorza, Wojciecha,Damiana, Zdzisława, o uzdrowienie oka Basi oraz Marcina i Janiny z bólów kręgosłupa. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu przebacz wszystkie grzechy i winy Nataszy, Michałowi i Janowi. Przez Twoje bolesne Rany i Najświętszą Krew wyproś dla nas u Boga Ojca jedną łaskę... oraz chroń nas od zła w każdej postaci. Maryjo, módl się za nami. Amen.
Jezu Miłosierny, polecam Ci w opiekę Żonę Agnieszkę. Zaopiekuj się Nią i spraw, by umiała docenić to co ma, a nie szukała szczęścia w nieszczęściu innych. By za wszelką cenę nie dążyła do rozwodu, umiała na nowo pokochać męża, a ponad swoją wolną wolę nie stawiała dobra dzieci i męża. Proszę dla Niej o łaskę pojednania, przebaczenia, opamiętania i nawrócenia. Zabierz proszę z życia mojej Żony pewnego pana z którym romansuje i proszę, by Żona wróciła do mnie. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o odpuszczenie grzechów i błogosławieństwo dla naszej rodziny. Duchu Święty udziel na łask, na które nie zasługujemy. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, błagam Cię z wiarą nadzieją i pokorą o łaskę zdrowia. Jezu bądź wola Twoja. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny!Proszę za małżeństwo Magdy i Grzegorza w kryzysie, by Boże Miłosierdzie ogarneło ich i rodzinne, za Marcina o stała prace, pomoc w trudnych w sprawach i wyborach, za Magdę o uzdrowienie duchowe i wyzwolenie od kochanka, by pojednała się z Bogiem, proszę za Grzegorza o uzdrowienie duchowe i psychiczne, uleczenie z nałogów i pokus, wyzwolenie z kłamstwa i złych wyborów, proszę o pomyślne zakończenie spraw Krysi i Basi. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, bardzo Ciebie proszę w moich intencjach przez wielkie Miłosierdzie Twoje. Ty wiesz Panie Jezu o co mi chodzi. Proszę wysłuchaj mnie! Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cię wspieraj mnie w trudnych chwilach jest mi bardzo przykro, nie mogę sobie poradzić bo zostałam odrzucona przez rodzinę za fałszywą obmowę jestem niewinna, proszę Cię pokieruj ich rozumy i sprowadź na drogę prawdy za wstawiennictwem św. Rity wyproś mi moją prośbę jest mi ciężko żyć. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cię pokornie o łaskę zdrowia. Jezu bądź wola Twoja. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o pomoc i opiekę, bym mimo trudności mógł dostać się i przenieść na studia dziennikarskie. Proszę, pomóż mi w tych różnych wiadomych sprawach - studenckich i nie tylko, bo bez Twojej pomocy ani rusz. Bartek. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, uwolnij mnie z rąk szatana, uchroń przed złem, proszę nie opuszczaj mnie w trudnych chwilach bo brak mi sił, spraw abym ujrzała słońce, które poprowadzi mnie do lepszego życia, daj szczęście mnie i moim dzieciom, proszę pomóż mi. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o łaskę nieba dla zmarłych teściów Bojanowskich. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Jeśli jest Twoją wolą, abym wyzdrowiała to proszę Cię gorąco o uzdrowienie z tej choroby. Panie bądź uwielbiony. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o dar życia wiecznego dla zmarłej Zofii. Jezu, ufam Tobie!
12345678910...