Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
Jezu Miłosierny proszę Ciebie o dar zdrowia dla szwagierki. Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o powrót Wojciecha, odrodzenie naszej miłości i dar Sakramentu Małżeństwa dla nas. Jezu,ufam Tobie!
Proszę w intencji moich wszystkich trudnych spraw rodzinnych, osobistych i zawodowych o Boże Błogosławieństwo i światło Ducha św. Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cię otocz mnie swoją opieką miej mię zawsze swoich rękach i do pomóż mi abym zerwał ze złem. Proszę Ciebie Jezu abyś chronił mię przed wrogami i proszę ciebie abym mógł żyć bez lęku. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, nie mam już sił cierpieć i bać się o każdy kolejny dzień – czy Tomek napisze, zadzwoni. Bardzo mi na nim zależy. To jest mój przyjaciel lub nim był, nie wiem co mam myśleć. Błagam pomóż mi, błagam nie zostawiaj mnie. Gosia. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cię otocz mnie i męża swoją opieką w trakcie wyjazdu do Francji w miesiącu sierpniu. Proszę o udaną podróż oraz szczęśliwy powrót do domu. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, dziękuje Ci za Twoje wspinacie podczas rozmowy Lili z synem. Dziękuje, że podarowałeś jej synowi więcej mądrości i odsunąłeś lenistwo. Dzięki Tobie Jezu ukochany Kuba nie zrezygnował z nauki i nie rzucił szkoły. Wykształcenie w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne. Gosia. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cię o łaskę znalezienia stałej pracy i pomyślnego wyniku rozmów kwalifikacyjnych. Jezu, ufam Tobie!
Jezu czuwaj nad Lilianną by jej życie się poukładało by nie miała problemów z dziećmi, swoim przyjacielem Robertem. Proszę niech nie kłoci się już z mamą i niech sytuacja w jej domu polepszy się. Jezu ukochany żal mi Lilii bo cały czas płacze i się załamała psychicznie. Błagam pomóż jej w tym trudnym dla niej czasie. Gosia. Jezu,ufam Tobie!
Jezu który okazujesz się dobry i czuły na czyjeś krzywdy proszę czuwaj na moja koleżanką Lilą, aby jej problemy się szybko zakończyły i się nie załamała psychicznie. Proszę niech najstarszy syn 18-letni nie sprawia jej, aż tylu problemów. Czuwaj również nad 3-ema jej pozostałymi dziećmi by nigdy nie sprawiały jej przykrości. Jezu, ufam Tobie!
Jezu nie zostawaj zakochanych w potrzebie. Proszę o modlitwę za narzeczoną Mirka, żeby zmieniła zdanie wobec niego i wróciła. Proszę, aby ta dziewczyna zrozumiała, że to Mirek jest dla niej najważniejszy. Proszę całym sercem by doszło między nimi do ślubu przed Twoim Jezu obliczem. Proszę o Twoje wsparcie Jezu dla tej pary. Twoja córka. Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o uzdrowienie i odrodzenie małżeństwa Agnieszki i Michała, które zostało rozwiązane przez sąd cywilny. Proszę, aby miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w naszych sercach, a moc Sakramentu Małżeństwa, aby pokonała wszelkie trudności i przeszkody. Połącz nas proszę ze sobą na nowo. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cię w wiadomej Tobie sprawie. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cię o znalezienie takiej pracy gdzie będę czuła się dobrze i potrzebna innym,Panie Ty wiesz co jest dla mnie dobre. Proszę wejrzyj na mnie łaskawie i postaw mnie na właściwej drodze i zabierz ode mnie mój lęk i strach Ty wiesz najlepiej jak mi czasem ciężko! Jezu Ty się Tym zajmij. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, dopomóż Bogdanowi zrozumieć że jego zachowanie bardzo dzieli całą rodzinę oraz proszę o powrót na drogę dobra i prawdy oraz twojej opieki dopomóż mu się nawrócić. Jezu, ufam Tobie !
Jezu Miłosierny, proszę Ciebie o to abyś dopomógł mi aby bardzo bliska mi osoba zrozumiała że jak będzie słuchać tej osoby to może zepsuć swoje relacje w rodzinie. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Ty zawsze okazujesz się dobry w swoich czynach. Proszę Cię całym sercem porozmawiaj z Tomkiem by już mnie nie ignorował i się na mnie nie denerwował. Jezu sam wiesz, że nie chciałam dla niego źle. Bardzo mi smutno. Proszę Cię Jezu aby Tomek zaczął odpisywać na moje smsy i zrozumiał, że nie chciałam dla niego źle. Błagam niech zaprosi mnie na spacer bez Moniki (ona nie ma czasu). Tylko aby to spotkanie nie było za późno co do godziny. Błagam pomóż mi bo bez Tomka mi źle, zawsze był miły, miał ciekawe żarty i riposty, za to go polubiłam. Błagam niech on rozpromieni moje serce Błagam niech dzięki twojemu wsparciu nasza relacja zmieni się na plus. Błagam o cud. Gosia. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, dziękuje Ci za łaski i miłosierdzie jakim obdarzasz moją rodzinę. Dziękuję za to, że jesteś Ojczulku, za Twoją miłość, chociaż nie jesteśmy godni. Ty tak bardzo nas pokochałeś mimo naszych grzechów - nieprawości. Nie ma takich słów które wyraziłyby moją miłość do Ciebie Panie Jezu . Ale dziś mam do Ciebie prośbę Ojcze-jestem żoną i proszę Cię Panie mój o łaskę. dla mojego męża w dostaniu pracy. Proszę obdarz mojego męża Grzegorza łaską i miłosierdziem, bo tylko Ty Mój Jezu możesz mu pomóc.Bez Ciebie Jezu nie ma nic, nie ma nas, bez Ciebie Nasz Panie jesteśmy puchem marnym i tylko z Tobą Panie coś znaczymy i osiągamy. Kocham Cię. Ewa Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cię w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla mojej Mamy Stanisławy (aby nie miała kolejnych przerzutów, nie musiała mieć kolejnej operacji), mogła jeszcze cieszyć się życiem i zdrowiem. Aby wróciła do sił po ostatniej chemioterapii. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cię w intencji mojej Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę odsuń od Mariusza wirtualną dziewczynę z sms. Proszę Cię by ona z niego zrezygnowała lub on z niej, z powodu odległości. Proszę niech ona mu nie wmawia miłości. Błagam niech on nie zostawia dziecka i dziewczyny, z którą mieszka. Błagam o cud. Twoja córka. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, wiem iż cierpnie łączy nas z Tobą Nie mam Ci za złe, że sprowadziłeś cierpnie do mego życia. Proszę Cię by Tomek mnie nie ignorował i na nowo wprowadził radość do mojego serca. Proszę by było jak dawniej między mną a Tomkiem. Proszę niech zacznie odpisywać na moje smsy i się już na mnie nie denerwuje. Proszę niech zaprosi mnie na spacer, ale nie za późno wieczorem też. Błagam o cud. Pomóż mi Kochany Jezu bo bardzo mi źle na sercu, a bardzo mi Tomka brakuje. Gosia. Jezu, ufam Tobie!
Jezu mój dopomóż mi we wszystkich intencjach w których się do Ciebie zwracam o pomoc i Twoje wsparcie oraz opiekę.Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny błagam Ciebie o to aby mój tata zrozumiał że tak nie może postępować bo takie zachowanie rani jego najbliższą rodzinę.Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny błagam Ciebie o to aby bardzo bliska mi osoba zrozumiała jak bardzo rani mnie takimi wypowiedziami Jezu błagam Ciebie o wybaczenie i nakierowanie jej na twoją drogę dobra i miłości. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny błagam Ciebie i proszę o to aby moi rodzice się pogodzili i aby się już nie kłucili. Jezu, ufam Tobie!
Błagam Cię Jezu spraw by Tomek się do mnie odezwał i mnie nie ignorował. Proszę niech znowu zacznie pisać i rozpromieni moje serce. Bardzo mi na tym zależy. Bardzo go polubiłam. Błagam o cud. Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, Błagam cię o wybaczenie za wszystkie moje grzechy i dziękuję za wszystkie łaski . Błagam Jezu Miłosierny, dopomóż, mi normalnie żyć. Miej mię w opiece i chroń przed wszelkim złem , i przed wszelkim nieszczęściami . Błagam o , spokój i szczęście .Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Ci Mikołaja w dniu 1 urodzin prosząc dla niego dar zdrowia Bożego błogosławieństwa opieki Świętego patrona. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny błagam Cię i proszę aby on się opamiętał i zmienił swoje postępowanie i podejście nim będzie za późno na zmianę. Jezu, ufam Tobie!
12