Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
Jezu Miłosierny błagam Ciebie i proszę aby moja mama zrozumiała że porywczość i złość jest złym doradcą oraz aby zrozumiała że nie chcę jej źle. Jezu,ufam Tobie!
Boże Miłosierdzie pomóż mi wybrnąć z tego w czym się obecnie znajduję. Proszę o silną wiarę, o ufność, potrzebną mądrość i wytrwanie w miłości. Proszę o ochronę przed złem.Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o Światło Ducha Św. w beznadziejnych sprawach rodzinnych, zawodowych i osobistych, o Boże Miłosierdzie i Błogosławieństwo. Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny prowadź nasze małżeństwo. Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny błagam Ciebie i proszę o to aby pewna osoba nie maiła żadnych problemów i mogła dalej w spokoju wieść swoje życie miej ją w swojej opiece oraz prowadź ją po swojej drodze Panie Jezu.Jezu,ufam Tobie!
Panie Jezu Miłosierny proszę w intencji mojej Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę, aby moja żona wyzbyła się żalu, złości, zatwardziałości serca. Jezu,ufam Tobie!
Jezu, pomóż mi błagam Cię przyjdź do mojego małżeństwa i je przemień, uzdrów uwolnij i uświęć błagam Elżbieta. Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny błagam o łaskę zdrowia dla mojego męża.Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny wykryto nowotwór u mnie.Bardzo proszę o łaskę zdrowia o szybką i skuteczną operację.Jezu ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę Ciebie o dar szczęśliwego potomstwa dla córki Sylwii a dla córki Justyny o dobrego człowieka aby mogła złożyć wierzącą rodzinę prosi mama Elżbieta dziękuję za dotychczasowe łaski otrzymane.Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, dziękuję za wspaniały wyjazd i szczęśliwy powrót z podróży do domu. Jezu,ufam Tobie!
Boże Miłosierny, proszę Cię o łaskę uzdrowienia Andrzeja.Spraw aby naświetlania i chemia zatrzymały rozwój choroby.Jezu ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Tobie śp. Czesława prosząc o dar życia wiecznego dla niego oraz o wybaczenie mu wszystkich jego grzechów. Jezu,ufam Tobie!
Proszę Ciebie Miłosierny Jezu o łaskę zdrowia dla naszego chorego Adasia. Panie Nasz wybudz Adasia że śpiączki i daj mu zdrowie. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę Cię o uzdrowienie mojej żony Lucyny.Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, nawróć znajomego kap. który pogrążony jest w nałogu hazardu i innych Tobie wiadomych aby przestał trwonić ciężko zarobione pieniądze wielu ludzi na swoje nałogi i zachcianki. Jezu, ufam Tobie!
O Boże Miłosierdzie i potrzebne Łaski oraz światło Ducha św. we wszystkich moich bardzo trudnych sprawach rodzinnych, zawodowych i osobistych. Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny dopomóż Annie rozwiązać wszystkie problemy pozytywnie oraz miej ją w swojej opiece i prowadź ją. Jezu,ufam Tobie!
Miłosierny Panie Jezu proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała, mimo, iż zostało rozwiązane przez Sąd cywilny. Dla Ciebie nie ma nic niemożliwego. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia.Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, bardzo żałuję że pozwoliłam sobie na "pisanie" z tym człowiekiem, wszystkie moje słowa rozumie on zupełnie inaczej i jest tak bardzo podejrzliwy od początku wobec mnie i mojej rodziny. Nawróć go i spraw, aby przestał układać moje życie według własnego "widzi mi się" i w dodatku publicznie mnie piętnować (jak to miało miejsce wcześniej wielokrotnie) tylko dlatego że on tak uważa, choć wiele rzeczy mija się z prawdą.Ulecz moje rany, które mi zadał swoimi domysłami i nieprawdziwymi słowami.Jezu, ufam Tobie!
Jezu proszę, aby już nigdy nie było tak wielkich zranień między mną a Jonatanem. Oczyść nasze serca i daj odwagę stanąć w prawdzie. Proszę o silna wiarę, o trwanie w dobrym.Jezu,ufam Tobie!
Panie Jezu dziękuję za wszystkie łaski jakie otrzymałem. Bogdan. Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę Ciebie o szczęśliwy przebieg operacji Pawła Rybak oraz o szybki powrót do zdrowia. Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny spraw, aby pewien człowiek który ma dzieci przestał pożądać mężatek i jedną z nich nazywać "byłą kobietą". Jest to tym bardziej ciężkie i przykre, że ona nigdy nie była z nim w żadnym związku. Uzdrów całe życie tego człowieka. Aby zrozumiał, że ona kocha męża.Jezu,ufam Tobie!
Proszę Miłosiernego Jezusa o Miłość i wiarę w mojej rodzinie I oto aby Bóg Miłosierny pomógł mojm dzieciom odnaleźć drogę swojego życia.Jezu,ufam Tobie!
Panie Miłosierny proszę o szczęśliwą operacje dla Jadwigi.Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę spraw, aby pewien człowiek zrozumiał, że ja kocham męża! I żeby już nigdy nie próbował rozbijać żadnego sakramentalnego małżeństwa, wykorzystując pewne sytuacje i po prostu czyjąś naiwność.Jezu, proszę obdarz wszelkimi łaskami moich spowiedników, którzy mi pomagają to wszystko przetrwać.Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę za 2 moje babcie Genowefę i Stanisławę o pełne zdrowie psychiczne i fizyczne dla nich,dobrych ludzi na ich drogach,wybaczenie i naprawienie wszystkich błędów i grzechów jakie w życiu popełnił,Ducha Świętego,wiarę,ufność i miłość do Jezusa i Marii oraz potrzebne łaski. Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Tobie Grażynę w dniu imienin prosząc o dar zdrowia Bożego błogosławieństwa dla niej. Jezu,ufam Tobie!
Boże Proszę Cię obdarz moją przyjaciółkę Paulinę i jej męża upragnionym dzieckiem. Ulecz ich Panie, uwolnij ich od wszystkiego co ich blokuje i obdarz potomstwem.Jezu,ufam Tobie!
12345678910...