Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
Jezu Miłosierny, błagam Cię z wiarą nadzieją i pokorą o łaskę zdrowia. Jezu bądź wola Twoja. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny!Proszę za małżeństwo Magdy i Grzegorza w kryzysie, by Boże Miłosierdzie ogarneło ich i rodzinne, za Marcina o stała prace, pomoc w trudnych w sprawach i wyborach, za Magdę o uzdrowienie duchowe i wyzwolenie od kochanka, by pojednała się z Bogiem, proszę za Grzegorza o uzdrowienie duchowe i psychiczne, uleczenie z nałogów i pokus, wyzwolenie z kłamstwa i złych wyborów, proszę o pomyślne zakończenie spraw Krysi i Basi. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, bardzo Ciebie proszę w moich intencjach przez wielkie Miłosierdzie Twoje. Ty wiesz Panie Jezu o co mi chodzi. Proszę wysłuchaj mnie! Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cię wspieraj mnie w trudnych chwilach jest mi bardzo przykro, nie mogę sobie poradzić bo zostałam odrzucona przez rodzinę za fałszywą obmowę jestem niewinna, proszę Cię pokieruj ich rozumy i sprowadź na drogę prawdy za wstawiennictwem św. Rity wyproś mi moją prośbę jest mi ciężko żyć. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cię pokornie o łaskę zdrowia. Jezu bądź wola Twoja. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o pomoc i opiekę, bym mimo trudności mógł dostać się i przenieść na studia dziennikarskie. Proszę, pomóż mi w tych różnych wiadomych sprawach - studenckich i nie tylko, bo bez Twojej pomocy ani rusz. Bartek. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, uwolnij mnie z rąk szatana, uchroń przed złem, proszę nie opuszczaj mnie w trudnych chwilach bo brak mi sił, spraw abym ujrzała słońce, które poprowadzi mnie do lepszego życia, daj szczęście mnie i moim dzieciom, proszę pomóż mi. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o łaskę nieba dla zmarłych teściów Bojanowskich. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Jeśli jest Twoją wolą, abym wyzdrowiała to proszę Cię gorąco o uzdrowienie z tej choroby. Panie bądź uwielbiony. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o dar życia wiecznego dla zmarłej Zofii. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o Boże miłosierdzie i potrzebne Łaski dla Marii. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, dziękuje Ci, że mój ukochany mąż ma lepszy wynik. Proszę o zdrowie, wspieraj go i bądź zawsze przy nim, prosi żona. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cię o zdrowie i pokój dla moich najbliższych i dla mnie po wielu trudnych doświadczeniach rodzinnych oraz łaskę wybaczenia samej sobie i pokoju ducha. Proszę ześlij na moją drogę wszystkich potrzebujących bym mogła im pomóc i wynagrodzić Ci moje błędy, gdy nie chciałam źle, ale nie widziałam innego wyjścia a nikt nie podał mi ręki. Tak mi źle, że zawiodłam i skrzywdziłam Ciebie i bliźniego. Góry przeniosę żebyś tylko mi wybaczył i dał łaskę odczucia tego i uwolnienia się od wyrzutów sumienia. Pomóż mi uwierzyć, że wszystko przebaczyłeś i nadal mnie Kochasz tak samo, pomóż mi zacząć życie od nowa, bo ciężko mi mimo spowiedzi.Chcę byś był ze mnie dumny. Proszę o dar kochającej się rodziny-małżeństwa i narodzin zdrowego dziecka. Chcę Ci służyć. Niech mi się stanie według słowa Twego. Kocham Cię całym sercem, z każdym dniem mocniej. Dziękuję za wszystko. Kasia. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Ty wiesz co jest w moim sercu, kocham mojego przyjaciela, ale jeśli nie jest tym, z którym mam spędzić swoje życie, uzdrów Panie tą relację. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, błagam Cię o łaskę wyzdrowienia z ciężkiej choroby. Bądź wola Twoja. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, błagam Cię o uzdrowienie żony i mnie z bardzo ciężkiej choroby nowotworowej. Twoi wielbiciele Józef i Sabina. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Ciebie przyjdź mi z pomocą! Pomóż mi! Panie Jezu, ty wszystko wiesz -wiesz czego mi trzeba. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, uratuj proszę małżeństwo Agnieszki i Michała i naszą rodzinę. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia w naszym małżeństwie, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, a moc Sakramentu Małżeństwa oby przezwyciężyła wszelkie trudności, pokusy, przeszkody i problemy. Proszę, by Żona wróciła do mnie, by nie doszło do naszego rozwodu, mimo trwającego procesu. Byśmy mogli nadal być razem i cieszyć się naszymi dziećmi. Jezu, ufam Tobie!+
Jezu Miłosierny, proszę o przebaczenie grzechów, bezpieczną podróż i błogosławieństwo w życiu dla rodziny Jana. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę za małżeństwo Magdy i Grzegorza o uzdrowienie z kryzysu, pojednanie z Bogiem, o uzdrowienie Marcina z dolegliwości bólowych i chorobowych. Jezu proszę o pomoc w trudnych sprawach i wyborach, proszę za Magdę, o uzdrowienie duchowe i wyzwolenie od kochanka i kłamstwa. Proszę za Grzegorza o uzdrowienie duchowe i psychiczne, uleczenie z nałogów i pokus, wyzwolenie z kłamstwa i złych wyborów. Proszę o pomyślne zakończenie spraw Krysi i Basi, o wyzwolenie z pijaństwa Aliny, Tadeusza, Damiana, Grzegorza, Wojciecha, Rafała. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o ochronę od zła, zdrowie, szczęśliwą podróż i błogosławieństwo we wszystkim dla Nataszy, Michała i Jana. Proszę o zdrowie dla Franciszka. Duchu Święty prowadź nas i przyczyniaj się w naszych błaganiach. Maryjo, módl się za nami. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, dziękuje z całego serca, że moja córka szczęśliwie wróciła z USA i proszę o szczęśliwy powrót mojego zięcia. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, dziękuje za cud uzdrowienia z choroby nowotworowej. Barbara. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny dziękuje Ci za wszystkie otrzymane łaski,za radości i smutki,Najbardziej za to że Jesteś w moim sercu każdego dnia i wtedy życie często trudne jest o wiele łatwiejsze.Jezu Ufam Tobie i bardzo Cię kocham.Twoja czcicielka. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, ratuj mojego syna i jego żonę, którzy odeszli od Kościoła, gotowa jestem przyjąć każde cierpienie, jeżeli mogłabym im pomóc odnaleźć drogę do Ciebie Boże. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę za małżeństwo Magdy i Grzegorza z kryzysu, by pojednali się z Bogiem o uzdrowienie Marcina z bólów kręgosłupa, pomoc w trudnych sprawach i wyborach. Proszę za Magdę o uzdrowienie duchowe i wyzwolenie od kochanka. Jezu proszę za Grzegorza o uzdrowienie duchowe i psychiczne, uleczenie z nałogów i pokus, wyzwolenie z kłamstwa i złych wyborów. Proszę o pomyślne zakończenie spraw Krysi i Basi, Henryka, proszę za prof. Chazana i wszystkich, którzy bronią życia poczętego. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny Proszę w imię Pana Jezusa i przez Święte Jego Rany o Boże błogosławieństwo, Miłosierdzie nad naszymi grzechami i szczęśliwą podróż.Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o uwolnienie od szatana i uzdrowienie na duszy i ciała. Proszę o potrzebne dary Ducha św. Proszę o zdrowie, czystość. Bardzo proszę o znalezienie stałej pracy i stabilizacje życiową. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, błagam Cię o łaskę uzdrowienia z ciężkiej choroby. Wielbię Cię. Bądź Wola Twoja. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o powrót Karoliny, dopomóż mi w tej sprawie. Jezu, ufam Tobie!
12345678910...