Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
Jezu Miłosierny! Przepraszam że jestem uparta. Proszę by osoba na której mi zależy zmieniła zdanie. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny ze łzami w oczach przychodzę do Ciebie. Naprawdę bardzo Cię Kocham i niechce Cię stracić, jako pomocnika i osoby, która mnie kocha. Wiem zrobiłam złe. Proszę aby odeszła od osoby na której mi zależy myśl podejrzewania mnie. Żałuje, ze tak postąpiłam. Błagam pomóż mi się z nim pogodzić, odsuń już nerwy od niego. Żałuje i proszę o wybaczenie. Będę 2 x ostrożniejsza Kochany Jezu Mój. Jezu, ufam Tobie! .
Jezu Miłosierny bardzo Cię proszę pomóż mi pogodzić się z Mariuszem. Odsuń od niego szatana i złe duchy, które go kuszą być nie miłym dla mnie. Proszę wprowadź w jego serce dobroć i miłość. Błagam odsuń wszelkie przeszkody, by znowu było tak miło jak wcześniej. Błagam rozpromień moje serce. Niech Mariusz się do mnie miło odezwie sms i niech już tak zostanie. Boże wiem jak bardzo jesteś miłosierny i niechcesz bym cierpiała. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o dra zdrowia oraz o szybki powrót do zdrowia dla Ks. Waldemara Sadowskiego. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cie o łaskę uwolnienia dla mnie, proszę o siłe i odwagę w zerwaniu ze złem i uwolnienie mnie od złych więzi z matką. Małgorzata. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny przychodzę do Ciebie z trudną sprawą, ale dla Ciebie nie ma rzeczy nie możliwych - mówisz "Proście a otrzymacie". Błagam Cię Jezu odsuń od Mariusza dziewczynę, która się koło niego pojawiła. Postawiłeś go niedawno na mojej drodze. Widziałeś jaka byłam szczęśliwa, więc proszę o tą łaskę. Dla niej proszę o innego chłopaka (tak wogole sam wiesz dlaczego o to proszę)Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, który okazujesz się Miłosierny błagam z całego serca odsuń od Mariusza szatana i złości, by się do mnie ponownie miło odezwał. Błagam by uszczęśliwił moje serce na nowo, jak niedawno. Myślałam, że już się nie odezwie, a jednak. Proszę o cud bo znowu go tracę, a czuje, że on mnie Kocha. Boże ukochany nie zawiodę Cię więc proszę o łaskę i cud, bo moje serce płacze. Pozatym widziałeś, ze moje oczy również płakały. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę aby Mariusz nie oddalam się od swojego dziecka i nie szukał innej dziewczyny - ma mnie i matkę dziecka. Jezu sam wiesz co mam na myśli. Czuwaj nad nim i nad tamtą dziewczyną by się nie spotkali. Jezu, ufam Tobie!
Tak jak ktoś proszę ja: Jezu Miłosierny za przyczyną Najświętszej Marii Panny proszę o uwolnienie od złego ducha i uzdrowienie duszy, serca, umysłu dla Mariusza by opamiętał się i sumienie go ruszyło i zrozumiał, że zranił bardzo ukochaną osobę, że nic nie jest warta nowa dziewczyna. Postaw na jej drodze innego chłopaka, sam Jezu wiesz dlaczego. Nie proszę o to po złości. Proszę by rodzina Mariusza się nie rozwaliła. A dla mnie, wiesz jak to ważne i o co chodzi. Kocham Cię Jezu. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o pomoc dla Taty, w wiadomej sprawie. Syn. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę obdarz mnie nowa pracą bym wiecej czasu poświęciła na wychowanie syneczka. Proszę o dobrą pracę i dobrego szefa. Proszę poukładaj w naszym małżeństwie. Wybacz mi wszelkie grzechy. Wróć do mnie i zapał we mnie wiarę jakiej oczekujesz. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cię o uzdrowienie i odrodzenie na nowo małżeństwa Agnieszki i Michała, o łaskę powrotu miłości. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo mimo cywilnego rozwodu. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, pomóż mi uwolnić się od grzechu nieczystości. Oddal ode mnie nieczyste myśli i pokusy. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Błagam Cię z całego serca odsuń od Mariusza, dziewczynę, która się koło niego pojawiła. Bardzo mi zależy na Mariuszu, a Ty sam wiesz przecież dlaczego tak o to proszę. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny błagam Ciebie aby wszystko było tak jak dotychczas w naszej znajomości oraz o przebaczenie mi mojego postępowania, Jezu proszę o przebaczenie oraz o dar przebaczenia mi przez bliską osobę. Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Ciebie o to aby pewna osoba bliska mi bardzo nie obraziła się na mnie oraz aby nie gniewała się na mnie i wybaczyła mi wszystko. Jezu,ufam Tobie!
Boże za przyczyną Najświętszej Marii Panny proszę o uwolnienie od złego ducha i uzdrowienie duszy, serca, umysłu. Proszę o potrzebne dary Ducha św., o czystość, zdrowie, mądrość, silną wiarę, pokój i miłość w sercu. Proszę o codzienna ochronę przed złem, zwłaszcza w pracy. Jezu,ufam Tobie!
Boże Miłosierny odsuń od Mariusza szatana który psuje naszą znajomość i spraw aby Mariusz się miło do mnie odezwał i rozpromienił Moje serce/ Gosia. Jezu,ufam Tobie!
Jezu mówisz "Proście a otrzymacie" Proszę Cię z całego serca spraw by Mariusz się na mnie już nie denerwował i abyśmy się pogodzili. Spraw by napisał do mnie sms. Bardzo mi zależy jak na niczym innym. Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny błagam wysłuchaj, proszę z całego serca o łaski dla syna . Zabierz samotność. Jezu,ufam Tobie!
Jezu miłosierny odsuń od Mateusza złe myśli i stany depresyjne, by nie poddawał się i rozmawiał w sms-ach z dziewczyną na której mu zależy. Może, coś wyjdzie między nimi. Czuwaj nad nim.Jezu,ufam Tobie!
Jezu wybacz mi moje drobne grzechy i oczyść moją duszę, odsuń szatana który nakłonił mnie do zepsucia znajomość z Mariuszem. Proszę oczyść również serce Mariusza, by zechciał na nowo ze mną rozmawiać i aby nie był już taki nerwowy. Bardzo mi na nim zależy. Nie zostawiaj mnie samej. "Proście a otrzymacie" - więc wierze w te słowa i nie odsuwam się od Ciebie w nieszczęśliwych chwilach - Jezu Ufam Tobie w tym Roku Miłosierdzia i na wieczność. KOCHAM CIĘ. Usłysz moje wołanie o Mariusza i przebaczenie ran.Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o Boże wsparcie i opiekę - o wyjście z wszystkich kłopotów i dobre życie, przede wszystkim dla naszych dzieci; także o możliwość zapewnienia im dobrych warunków do rozwoju, umiejętność dobrego wychowania. Jezu,ufa Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Ciebie o oddalenie złego postępowania przez mojego brata oraz proszę o Twoją opiekę dla Niego. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o dobrą decyzję związana z pracą. Proszę o opiekę nad moją rodziną i pomoc w każdej dziedzinie i we wszystkich trudnościach. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę Cię o zdrowie dla mojego ukochanego synusia. Proszę o powrót do mojego życia. Poprowadź mnie za rękę. Oddaje Ci moje życie. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny pomóż mi uwolnić się od grzechu nieczystości. Oddal ode mnie nieczyste myśli i pokusy. Jezu ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o przemianę serca, zachowanie wierności, pojednanie, przebaczenie i nawrócenie dla Żony Agnieszki, proszę o łaskę szczerej spowiedzi św. i dar mądrości w podejmowaniu decyzji, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o powrót do sakramentalnego męża oraz odrodzenie miłości w naszym małżeństwie. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu proszę o błogosławieństwo, ochronę od zła i zdrowie dla Syna w dniu Jego szóstych urodzin.Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny błagam z całego serca udziel potrzebnych łask dla moich synów . Zabierz smutne i samotne dni od nich przemień ich serca aby stały się miłosierne przywróć głęboką wiarę. Jezu wysłuchaj i pomóż. Jezu, ufam Tobie!
12345678910...