Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
Jezu Miłosierny! Proszę za mnie i moją Rodzinę, abyśmy mieli większą wiarę i miłość w sobie. Bogdan z rodziną. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę za małżeństwo Magdy i Grzegorza w kryzysie, stałość uczuć i związku, powrót do Boga i pojednanie, proszę za Julie o uzdrowienie z choroby nowotworowej, za Basie o pomyślne zakończenie trudnej sprawy urzędowej, za Marcina o zdrowie i pomoc w trudnych sprawach ,wyborach i w ewangelizowaniu, za Magdę o wyzwolenie od kochanka, uzdrowienie duchowe i psychiczne ze zranień, zniewoleń, proszę za Grzegorza o uzdrowienie duchowe i psychiczne ze zranień, zniewoleń, nałogów i pokus, za Mateusza, o wyzwolenie od mężatki. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę o zgodę i pokój w moim domu. Proszę o wybaczenie ze strony mojej mamy, ale też o zrozumienie błędów przez nią popełnionych. Kochany Jezu otocz opieką mojego synka oraz męża. Kochany Jezu daj mu pracę która będzie na jego siły i możliwości. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o nawrócenie się mojego chłopaka z nałogu gier komputerowych i korespondowania z nieznajomymi przez internet i abyśmy razem byli szczęśliwi. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, dziękuję Ci za wszystko co mam , proszę o zdrowie dla całej rodziny,i najbliższych, proszę o życie wieczne dla zmarłych z mojej rodziny oraz szczęście w życiu i ogromu miłości od ukochanego oraz dar zaufania i szczęśliwą podróż abym już się nie lękał. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę za małżeństwo Magdy i Grzegorza w kryzysie, powrót do Boga, pojednanie, nierozerwalność małżeńską, proszę za Marcina i Grzegorza o stałą prace, pomoc w trudnych sprawach i wyborach, za Basie o pomyślne zakończenie trudnej sprawy urzędowej, za Magdę o wyzwolenie od kochanka, uzdrowienie duchowe i psychiczne ze zranień i zniewoleń, za Grzegorza o uzdrowienie duchowe i psychiczne ze zranień, zniewoleń, nałogów i pokus, za Roberta, Pelkę, Renate o wyzwolenie z długów i nawrócenie, proszę o łaskę zdrowia dla Joanny, Marcina, Henryka, Janiny, Bogusia, Teresy, Renaty, Basi, Aliny, Grzegorza, Magdy. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę cię czuwaj nade mną i moją rodziną, daj nam nadzieje, że nasz powrót do Polski po latach spędzonych na emigracji był słusznym wyborem. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o duchowe uzdrowienie, o zerwanie wszelkich szatańskich więzów. Proszę Cię o potrzebną mądrość, pokorę i miłość w sercu. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Dziękuje za wszystko co dla minie zrobiłeś i proszę Matkę Bożą o opiekę dla całej mojej rodziny i modlitwę. Bogdan. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny przez Twoje Miłosierdzie błagam, proszę o uzdrowienie oczu mojego męża Adama, który traci wzrok z powodu nieuleczalnej choroby. Ela. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o łaskę dobrej pracy blisko domu dla Tomka, proszę Cię Boże. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, okaż miłosierdzie swoje naszemu synowi i daj mu łaskę nawrócenia i miłości do żony i dziecka i uwolnij go od Izy kobiety, która niszczy mu rodzinę. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o pomyślność w pracy i łaski boże dla rodziny i Adama i za zmarłych z rodziny Gibas, Bieniaszewskich, Czarkowskich Marcinkowskich, Kłos i Natalie i dusze w czyśćcu cierpiące i zmarłego Jana. Prosi Jakub. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, dziękuję za dach nad głową, za chleb na stole, za rodzinę, za zdrowie, za wolność Polski, za każdy dzień, za każde dobro, za każdego człowieka, za każdy trud i cierpienie prowadzące do Ciebie, za to, że Jesteś. Dziękujemy Ci Boże Opatrzności nasza. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cię aby Andrzej do mnie powrócił i żebyśmy założyli szczęśliwą rodzinę. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, przez serce Maryi i Twoje polecam moją beznadziejną po ludzku sprawę, prosząc o miłosierdzie i potrzebne Łaski dla Marii. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę za małżeństwo Magdy i Grzegorza w kryzysie, uzdrowienie relacji, wyzwolenie z mocy zła i bezbożności, stałość uczuć i związku, proszę za Marcina i Grzegorza o stałą prace i pomoc w trudnych sprawach i wyborach, za Magdę o wyzwolenie od kochanka, uzdrowienie duchowe i psychiczne ze zranień, zniewoleń, proszę za Grzegorza o uzdrowienie duchowe i psychiczne ze zranień ,zniewoleń,złych nałogów i pokus. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę o uzdrowienie mojej Mamy Stanisławy z choroby nowotworowej i o powrót do zdrowia. Aby nie było przerzutów, nawrotów choroby, a Mama dobrze znosiła chemię, którą otrzymuje. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę za moją żonę Agnieszkę i za uratowanie naszego małżeństwa, byśmy wrócili do siebie i odbudowali miłość, która nas kiedyś połączyła. Panie Jezu proszę Cię uzdrów nasze małżeństwo i proszę aby nie doszło do naszego rozwodu. Dziękuję za otrzymane łaski. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę O Boże miłosierdzie w beznadziejnej sprawie i światło Ducha św. dla Marii. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, dziękuję Ci za wszystko co osiągnęłam w życiu, błagam o miłosierdzie i wybaczenie za grzechy moje i moich bliskich, o życie wieczne dla zmarłych oraz zgodę w rodzinie, wierność i szczerość oraz o zdrowie dla żyjących członków rodziny. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o modlitwę za małżonków Milenę i Tomasza Dąbrowskich. Milenka przechodzi silną depresję. Błagam o pomoc i błogosławieństwo, proszę o zdrowie dla niej, siłę i zdrowie dla Tomka aby mogli razem przetrwać ten trudny czas. Bożena Dąbrowska. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o wieczny odpoczynek w 30 rocznice śmierci mojego kochanego tatusia. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, dziękuje i proszę o zdrowie, szacunek, miłość, proszę bądź zawsze przy nich, prowadź ich zawsze razem do doczekania dzieciątka w 6 rocznice ślubu. dla kochanej córki i zięcia z całego serca proszą rodzie i babcia. Jezu, ufamy Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o uzdrowienie oczu mojego męża Adama. Proszę zatrzymaj jego chorobę, żeby nie stracił wzroku. Ela. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o lepsze radzenie sobie w pracy, proszę o lepsze radzenie sobie ze stresem, o wewnętrzny spokój, skupienie i ochronę przed złem. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę aby Wojtek wrócił do mnie. Proszę aby do mnie napisał bądź zadzwonił Dzisiaj. Błagam aby chciał być ze mną. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cie nie zabieraj mi tego. Będę Ci wdzięczy do śmierci za Twoje wstawiennictwo. Jezu ufam Tobie!
Jezu Miłosierny!Przez ręce niepokalanej Maryi, Matki Boga żywego, Królowej Polski, proszę pokornie w intencji mojej Ojczyzny, o Boże błogosławieństwa i światło Ducha św. Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi, tej ziemi. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, który Jesteś Miłością i Miłosierdziem Bożym w Imię Twoje proszę Cię i błagam o pozytywne rozwiązanie wszystkich moich problemów finansowych, mieszkaniowych, zdrowotnych, rodzinnych oraz emerytalnych. Słodkie Serce Mojego Umiłowanego Jezusa, w Tobie pokładam nadzieję. Prosi Krzysztof z Pleszewa. Jezu, ufam Tobie!
12345678910...