Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
Panie Jezu proszę o łaskę życia wiecznego dla moich śp. rodziców Kamili i Jana Belina oraz dla brata Janka Belina. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu proszę o nawrócenie i powrót do Kościoła dla Katarzyny i jej rodziny. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu proszę o radość życia w niebie dla zmarłej Weroniki Urbanowicz. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Ci mojego syna Szymona proszę o zdrowie, żeby przeszedł całą chorobę i był zdrowy. Jezu, ufam Tobie!
Kochany Jezu proszę Cię o Dar Mądrości dla Przemka, aby zrozumiał, że swoim zachowaniem mnie rani. Pomóż mu walczyć z pokusami szatana, na które często reaguje. Jezu całym sercem proszę czuwaj nad moim związkiem z Przemkiem. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu proszę Cię o pomoc finansową dla Piotra, żeby Piotr otrzymał pomoc finansową, żeby Piotr miał środki finansowe na budowę. Jezu, ufam Tobie!
Boże Ojcze w imię Pana Jezusa Chrystusa i za przyczyną Najświętszej Maryi Panny proszę o szczęśliwą podróż, Miłosierdzie Twoje, ochronę od zła, zdrowie, łaski Ducha Świętego i błogosławieństwo w pracy i nauce dla rodzin: Nataszy, Ireny, Anny, Wioletty, Beaty, Ani, Agnieszki, Teresy, Joanny i Eweliny. Jezu, ufam Tobie
Panie Jezu, spraw, by moje życie stało się bardzo szczęśliwe oraz za Tadka i małżeństwa: Pawła, Marka z Karoliną. Dziękuję Dorota. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o siłę dla walki z choroba nowotworową, o cud uzdrowienia Mirosława. Krystyna z rodziną. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o uzdrowienie mojego syna Szymona. Jezu, ufam Tobie!
Cudowny Jezu Miłosierny obdarz Piotra łaską poznania wartościowej dziewczyny. Spraw by założył rodzinę Bogiem silną, zabierz samotność błagam z całego serca. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu proszę o siłę, wiarę i nadzieję dla Wojciecha chorego na nowotwór. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu proszę Cię o zdrowie dla mamy Alicji i Anny żeby operacja Anny w dniu 27 kwietnia przebiegła sprawnie i bez problemów żeby wszystko było dobrze. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu proszę Cię o zdrowie dla Magdy na najbliższy miesiąc aby mogła cieszyć się dziećmi i dobrą przyszłością dla nich. Krystyna z rodziną. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny prosimy Ciebie o pokój na Ukrainie, w Polsce, w Świecie. Prosimy za Putina o zaprzestanie wojny. Prosimy za Bartka o Boże błogosławieństwo, o wiarę dla niego, uzdrowienie. O zbawienie Mikołaja, Tomasza, Ani, za rodzeństwo Ewę, Bogdana, rodzinę. Za Ele, dzieci. O przebłaganie, wynagrodzenie za grzechy w rodzinie Milczarskich, Sikorów, Saternus, Szydłowskich. O Boże Miłosierdzie dla nas i świata. Za ks. Michała, Ks. Cezarego o Boże łaski. Za Kasie, Piotra, Cypriana, Basie o uzdrowienie z raka. Za chorych, cierpiących, w nałogach ,za umierających. Za Tomasza o uzdrowienie serca, o pomoc w leczeniu cukrzycy, za Hanie o uzdrowienie kolana, o uzdrowienie Ani, za Monikę o dobrego męża, jej rodzinę. Za zmarłych przodków z naszych rodzin, za śp. rodziców Janinę, Mariana, za śp. Abp Henryka Hosera, za zmarłych kapłanów za dusze w czyśćcu o Niebo. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o znalezienie przeze mnie pracy i o pomoc w spłatach kredytów. Proszę o siłę, zapał i wytrwałość w szukaniu zatrudnienia i abym wytrwał w tej pracy, mając godne warunki pracy i płacy. Niech Bóg pokieruje moje kroki do odpowiedniego dla mnie miejsca. Jezu, ufam Tobie!
Miłosierny Panie Jezu proszę Cię połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię, aby miłość, która nas połączyła przed laty, odrodziła się w naszych sercach na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów i spłatę kredytów. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu proszę o radość życia w niebie dla zmarłej Jadwigi Wójcikiewicz. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu proszę żeby ludzie przez których Piotr stracił pracę żeby odpowiedzieli za krzywdy wyrządzone Piotrowi. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, Matko Boża Cierpiąca proszę o dobrą żonę dla mnie i błogosławieństwo dla synów Czarka i Huberta. Mirek. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o łaski dla Witolda. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu proszę o nową, dobrą i spokojną pracę. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu proszę o nawrócenie i powrót do Kościoła dla Katarzyny i jej rodziny. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu prosimy o radość życia wiecznego dla śp. Jadwigi Kronberg w rocznicę śmierci. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu, proszę o zdrowie, opiekę Bożą i błogosławieństwo Boże dla mnie, dzieci i rodziny. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu powierzam Ci mojego syna Adama, rozporządzaj nim według Twojej woli. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu proszę Cię o zdrowie dla mamy Alicji i Anny, żeby operacja Anny w dniu 8marca przebiegła sprawnie i bez problemów, żeby wszystko było dobrze. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu proszę żeby Piotr miał przyznany umiarkowany stopień niepełnosprawności na komisji lekarskiej w Powiatowym centrum orzekania o niepełnosprawności, żeby lekarz przyznał Piotrowi umiarkowany stopień. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu, proszę o zdrowie, opiekę Bożą dla mnie, dzieci i rodziny. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu proszę o Miłosierdzie dla Hanny, o Jej świadomość w podejmowaniu życiowych decyzji i o pojednanie z Bogiem. Jezu, ufam Tobie!
12345678910...