Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
Proszę Cię Panie Jezu Miłosierny o pokój i pojednanie dla małżeństwa Agnieszki i Michała, które przywróci zgodę między nami, pobudzi nas na nowo do miłości. Oby w naszym małżeństwie odrodziła się moc małżeńskiej miłości sakramentalnej, która pokona trudności oraz przezwycięży wszelkie problemy i przeszkody. Proszę, aby Żona wróciła do męża. Jezu, ufam Tobie!
Proszę Cię Panie Jezu Miłosierny w intencji taty Zbigniewa - nałogowego alkoholika o opamiętanie dla niego, uzdrowienie z nałogu i odzyskanie sensu i radości życia, znalezienie pracy i podjęcie skutecznej terapii. Proszę również o uzdrowienie z nowotworu taty, aby nie doszło do amputacji. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu Miłosierny proszę w intencji uleczenia z choroby nowotworowej (guza mózgu) i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie miała kolejnych przerzutów, wróciła Jej mowa), mogła cieszyć się życiem. Proszę aby wróciła do sił i do domu, nie miała zaników pamięci i duszności. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu Miłosierny proszę Cię,aby moje życie osobiste i zawodowe dobrze się układało. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Ci chorych, cierpiących, oraz osoby w nałogach. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Ci Ele w rocznice urodzin, rodzinę, o nawrócenie Kasi,Mai, bliskich. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o nawrócenie Arka, o opiekę Bożą, uzdrowienie Bożeny z raka.Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o zbawienie rodziny Milczarskich, Sikorów, Saternus, Witko, Szkarłat, Idzik, Banaszek, Szydłowskich, Zgutka, Kazmierkowskich, Ciechanowicz.Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Ci Anie, Tomasza w 35 rocznice ślubu proszę o opiekę i Boże Błogosławieństwo na dalsze lata. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o zbawienie Mikołaja, Tomasza, rodzeństwa. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny dziękuję za łaski dotychczas otrzymane i proszę o pokój w sercu i radość w Bogu dla mnie i moich bliskich. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Ci zmarłych z naszych rodzin: z rodziny Milczarskich, Sikorów, Saternus, Kielak, Wincentego Szymczyk, Wiesławę Nowacką, Marka Głowackiego, Brygidę Grebską, Szkarłat, Witko, Szydłowskich, Kamila. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny błagam i spraw by syn poznał odpowiednią dziewczynę, i założył rodzinę Bogiem silną. W Tobie ratunek i pomoc. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o potrzebne łaski dla moich dzieci, męża, mamy, sióstr, niech twoja obecność nas umacnia w wierze i jednoczy rodzinę. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu Miłosierny proszę o potrzebne łaski, o wiarę i światło w ważnych decyzjach dla syna Mateusza w 25 rocznicę urodzin, prosi mama. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o zdrowie i siły w chorobie dla mamy.Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę przebacz nam grzechy popełnione w rodzinie Krystyny i Tadeusza, naucz nas przykazania miłości bliźniego, wzajemnego poszanowania nawrócenia szczególnie dla Anny i Konrada, Macieja, o potrzebne łaski dla Kingi ,Patrycji i Łukasza, oraz proszę o błogosławieństwo dla wnuków i szczęśliwe rozwiązanie dla Anny, oraz zbawienie dla zmarłych z naszych rodzin. Jezu, ufam Tobie!
PANIE JEZU proszę o błogosławieństwo, dar zdrowia, siły, wspieraj i bądź przy mojej kochanej siostrze KRYSI w trudnych chwilach. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny daj radość życia wiecznego śp. Romanowi. Jezu, ufam Tobie!
Kochany Jezu dziękuje Ci, że każdego dnia jesteś przy mnie. Proszę Cię aby moja znajomość i miłość z Przemkiem rozwijały się dalej. Błagam całym sercem, aby moi rodzice go zaakceptowali. Gosia. Jezu, ufam Tobie!
Jezu ukochany proszę Cię odsuń od mamy 5 letnie Nikoli szatana i złości, aby nie krzywdziła dziewczynki, gdyż przez nią dziewczynka trafiła do szpitala. Jezu proszę całym sercem czuwaj wraz z Maryją przy Niusi. Gosia. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu Miłosierny proszę Cię w mojej intencji o uwolnienie z nałogów, złych nawyków, o zdrowie fizyczne, emocjonalne i psychiczne, bym umiał i mógł normalnie żyć. Uzdrów mnie proszę z nadciśnienia i otyłości. Jezu, ufam Tobie!
Panie Boże,proszę Cię o potrzebne Dary i łaski dla mnie,dla Adama,Piotra,Marty i Reginy.Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o dar zdrowia oraz szybki powrót do zdrowia dla ks. Prałata. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny dziękuje za wszystko co dla mnie i mojej rodziny robisz.BOGDAN. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, błagam o łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej mamy Marianny, teściowej Iwony oraz o łaskę zdrowia dla taty Zbigniewa. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o zdrowie, przebaczenie grzechów i błogosławieństwo dla Nataszy, Michała, Martyny i Jana. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu proszę o zdrowie dla mnie i mojej rodziny. Proszę o łaskę uniknięcia operacji. Proszę też o wszelkie łaski potrzebne moim bliskim. Jezu, ufam Tobie!
Miłosierny Ojcze proszę Cię o uwolnienie z nałogów, złych nawyków, o zdrowie fizyczne, emocjonalne i psychiczne, bym umiał i mógł normalnie żyć. Proszę, abym był w stanie spłacać swoje kredyty, aby w pracy wszystko dobrze się układało i w życiu osobistym, abym nie czuł się samotny, odzyskał sens i radość życia. Uzdrów mnie proszę z nadciśnienia i otyłości. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę Cię w wiadomej Tobie sprawie.Jezu, ufam Tobie !
123456789