Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
Jezu Miłosierny, błagam Cię udziel mi łaski zdania ważnego egzaminu. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę z całego serca o łaskę uzdrowienia dla Wiktora z choroby nowotworowej i o szczęśliwą mu operację. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o wsparcie, kierowanie, opiekę, siłę, mądrość i pomoc - o wyjście z wszystkich groźnych i niebezpiecznych kłopotów i dobre życie, przede wszystkim dla naszych dzieci; o możliwość zapewnienia im dobrych warunków do rozwoju. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny pomóż mi bym była zdrowa razem z moim mężem, syn niech doczeka się potomstwa, a moja córka będzie szczęśliwa. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o uzdrowienie z choroby dla siostry. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, bardzo Cię proszę o pomoc w wiadomych trudnych sprawach, oraz w trudnych relacjach z wiadomymi osobami, by wszystko dobrze się ułożyło. Ty znasz moje zmartwienia i mój problem, pomóż mi. Chroń przed nieprzyjaciółmi złymi przygodami. Udziel mi łaski. Ty znasz mnie najlepiej. Czciciel. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o zdrowie i sił na długie lata dla dziadka Janka, o chęci do życia. Wnuk. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, bardzo proszę Cię o zdrowie i wszelkie łaski dla babci Zofii, o siły na długie lata, oraz proszę o chęci do życia, by wstała na nogi po operacji. Wnuk. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę wzmocnij psychikę mojej córki, pomóż jej w pracy, bądź w trudnych chwilach. Prosi mama. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cię w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie musiała mieć kolejnej operacji) i Mamy mojego Przyjaciela - Zofii, aby nie miały przerzutów, nawrotów choroby, mogły cieszyć się życiem i zdrowiem. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cię za Żonę Agnieszkę aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla Żony o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia, proszę o pokój w Jej sercu. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, dziękujemy Ci za przybycie w nasze skromne progi oraz za wszystkie łaski jakimi nas obdarzasz. Prosimy Cię miej nas w swojej opiece, udziel nam swojego błogosławieństwa na dalsze lata. Proszę cię o wyleczenie z ciężkiej choroby nogi.w dniu peregrynacji kopi obrazu miłosiernego pana.15.5.2016. Ryszard z rodziną. Jezu, ufam Tobie !
Jezu Miłosierny, błagam o łaskę umiejętności jechania po luku i umocnienie psychiki i w zdanie egzaminu. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o zdrowie dla mojego synka o zdrowie dla mnie, aby lęki ode mnie odeszły i aby uzdrowił moje ciało, plamy z twarzy mi zgineły. O zdrowie moich rodziców, rodzeństwa, cioci i bliskich oraz znajomych. Aby mogla już normalnie funkcjonować. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę aby wykryte torbiele zniknęły i o uzdrowienie wewnętrzne dla siostry. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Bardzo proszę o to żebym dzisiaj dostała tą pracę, żeby wszystko było dobrze z pracą i finansowo. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cię o pomoc w znalezieniu pracy, oraz o pomoc w rozwiązaniu moich problemów finansowych, żebym jak najszybciej znalazła pracę i nowe lokum, abym poukładała swoje sprawy finansowe i sprawy z tą osobą. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Dziękuje za pomoc na egzaminie za opiekę i wszystko co dla ns robisz. Bogdan z rodziną. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o znalezienie normalnej dobrze płatnej pracy. Proszę i wykorzystanie moich talentów umiejętności, wiedzy. Jezu prowadź mnie. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę o uwolnienie i uzdrowienie. Proszę Jezu o zwrot na właściwą ścieżkę i podążanie nią. Proszę i mądrość i wytrwałość. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o znalezienie normalnej dobrze płatnej pracy. Proszę i wykorzystanie moich talentów umiejętności, wiedzy. Jezu prowadź mnie. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cie pomóż mi wyjść z problemów finansowych, znaleźć pracę i spokojnie żyć. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o zdrowie psychiczne dla osoby z rodziny. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę za moją rodzinę i za mnie. Bogdan. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, błagam pomóż mi. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, oddaje Ci mój egzamin na prawo jazdy i błagam pomóż mi go zdać z wynikiem pozytywnym. Ty się tym zajmij. Gabrysia. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu Miłosierny, Ojcze Święty, proszę o łaski Ducha Św. przede wszystkim dla mojej córki, a dla nas rodziców proszę o łaski wytrwałości. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, Janie Pawle II błagam o łaski dla mojej córki Anny, o uwolnienie jej od lęków i fobii - Mama. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę z całego serca o dobry wynik dla mojego kochanego męża. Prosi żona. Jezu, ufamy Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę o łaski dla Jonathana. Proszę o uwolnienie dla niego i uzdrowienie i oczyszczenie duchowe. Proszę o łaskę żywej wiary, o pokorę,mądrość i czystość serca. Jezu, ufam Tobie!
12345678910...