Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
Jezu Miłosierny, proszę Cię o uwolnienie od wszelkiego zła, i nawrócenie o dobrą spowiedź dla całej rodziny, Zofii, Kazimierza, Łukasza, Justyny, Joanny. Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, dziękuję Ci za wszystkie otrzymane łaski, proszę o dalszą opiekę nade mną, o uwolnienie od złych nawyków, nałogów. Proszę o zdrowie i zgodę miłość Boże Błogosławieństwo w mojej rodzinie. Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, błagam o zdrowie, uzdrowienie kręgosłupa i nóg i o Twoją opiekę we wszystkim. Basia. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cię o szacunek, zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Basi i Michała. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Dziękuję za wszystko co mam męża, dzieci, rodzinę, każdy dzień. Przepraszam za wszystko co robię, myślę źle. Proszę o pomoc o zdrowie dla moich najniższych o to aby moja córka sama zaczeła chodzić i abym mogła dostać pracę w recepcji w przychodni. Jezu ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, dziękuje za moją rodzinę. Proszę o pomoc aby nasza córka sama zaczeła chodzić i abym mogła dostać pracę na recepcji w przychodni. Dziękuję za twoją opiekę Jezu Miłosierny. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o uwolnienie od nieczystego ducha i uzdrowienie na duszy i ciele. Proszę o uzdrowienie z nerwowych reakcji w pracy i normalne funkcjonowanie. Niech Duch Św. wypełnia mnie spokojem. Proszę o codzienną ochronę przed złym duchem. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cię o łaski zdrowia, siły, błogosławieństwa Twojego, opieki Twojej i potrzebne łaski na każdy dzień dla nas z mężem. Dziękuję Ci za życie, opiekę i wszystko co od Ciebie otrzymaliśmy. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny przez Twoją Krew i Najświętsze Rany, proszę o obfite błogosławieństwo w rozwiązaniu spraw ważnych dla Jana i Jego rodziny. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski i proszę o zdrowie oraz dar macierzyństwa. Bożena. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o przebaczenie wszystkich moich grzechów oraz bólu i krzywd, jakie wyrządziłam innym, proszę o pojednanie z córką, żeby umiała przebaczać nie była egoistką, Jezu niech się stanie wola Twoja. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cię o błogosławieństwo, zdrowie, obfitość łask Ducha Świętego i ochronę od zła dla Marii. Maryjo,módl się za nami. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o pomoc i opiekę, bym mógł podwyższać wyniki matur oraz bym mógł studiować dziennikarstwo na studiach stacjonarnych bezpłatnie. Pomagaj mi zawsze w różnych sprawach w życiu. Bartek. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o uwolnienie od nieczystego ducha i uzdrowienie. Proszę o Dary Ducha Św. i jego kierownictwo. Proszę o rozwiązanie mojej skomplikowanej sytuacji życiowej, o wyjaśnienie z relacji z Bartłomiejem. Proszę o codzienna ochronę przed złym duchem. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o zdrowie i pomoc w nauce dla wnuków Kasi, Kuby, Mateusza, Justynki, Natalki i błogosławieństwo w rodzinach moich dzieci. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cię o pokój na Ukrainie. Proszę nie dopuść do wojny i oszczędź Polskę przed wszelkim złem. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cię o pomoc w znalezieniu pracy dla mojego męża, proszę o pracę adekwatną do jego stanu zdrowia. Jezu spraw by znalazł pracę z której będzie wracał uśmiechnięty i zadowolony. Amen! Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, prosimy o łaskę powrotu do zdrowia dla Mariana z Pilchowa koło Szczecina. Jezu, ufamy Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cię o łaskę wyzwolenia od ducha alkoholizmu mojego syna Krzysztofa, o łaskę nawrócenia,szczery żal za grzechy i dobrą spowiedź świętą dla Niego. Aby poznał dobrą kobietę i założył szczęśliwą rodzinę. Jezu, proszę, nadaj jego życiu sens. Pokaż mu, że Bóg go bardzo kocha i chce aby był zbawiony. Jezu wysłuchaj prośby mojej. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, dziękuję Ci za wszystkie otrzymane łaski. Proszę o zdrowie, zgodę, szacunek, miłość i Boże Błogosławieństwo dla całej rodziny, Małgorzaty, Krzysztofa, Justyny, Mateusza, Natalii, Jezu Miłosierny otaczaj ich opieką. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę o uwolnienie od złego ducha. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cię gorąco o zdrowie dla mojej rodziny, błogosławieństwo w pracy dla Romana i w sprawach studenckich dla Bartka. Bądź z nami Jezu zawsze. Renia. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cię o uzdrowienie duszy i ciała, o łaskę dobrej stałej pracy szczęśliwe podróże, dla Jolanty..i Venci, pozytywnego załatwienia bardzo trudnej i kłopotliwej sprawy, stój przy niej i broń od ludzkiej niesprawiedliwości, nieuczciwości i zatwardziałych serc...O uzdrowienie duszy i ciała i zgodę w rodzinie dla Zdzisławy i Zygfryda. Wlej w jego serce dobro, miłość, radość i pokój dla najbliższych...od klątwy ,uroków przekleństw międzypokoleniowych okryj nas swoim płaszczem i bądź dla nas wsparciem, opiekunem, drogowskazem. Proszę o przecięcie, uwolnienie mnie i córki i naszych bliskich o uwolnienie z nałogów, lęków, agresji i wszelkiego zła. Proszę o błogosławieństwo Twoje, dla nas w pracy i naszych domów. Jezu, ufam Tobie! ... ... Za modlitwy składam Bóg zapłać.
Jezu Miłosierny, proszę o uzdrowienie z choroby nowotworowej żony oraz mnie Twoi czciciele. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny Przez Bolesną Mękę i Najświętszą Krew, proszę Boga Ojca i Ducha Świętego o szczęśliwą podróż, zdrowie, odpuszczenie grzechów i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o Przebłaganie za grzechy Huberta i Roberta. Przecięcie przekleństwa i klątw wypowiedzianych nad nimi i przez nich. Nawrócenie i powrót do Sakramentów i Kościoła. Uwolnienie ze skutków nałogów, złego towarzystwa, lęków, agresji, braku wiary, kradzieży,wszelkich zniewoleń, ran, blokad na przyjęcie pomocy i wszelkiego zła z jakim współpracują. Panie Jezu błagam Cię dla nich o wolność dzieci Bożych i życie w łasce. Błagam Cię o cud w ich życiu by uwierzyli i przyjęli Cię jako jedynego Pana. Miej miłosierdzie dla nas - błagam Cię o Dobry Boże przywróć mi dziecko i męża - daj im siłę przeciwstawić się złu i otworzyć na pomoc Kapłana. Jezu cierpiący przemień ich - niech Twoja wola w ich życiu wypełni się do końca. Zmiłuj się nad nami Panie - byśmy żyli w promieniach Twojej łaski. Tobie zawierzam to dziecko i oddaję na wieki. Jego przeszłość, przyszłość i teraźniejszość. Jezu Ty się nim zajmij. Uwielbiam Cię Panie i już dziękuję za tą łaskę, którą nas obdarzysz Kocham Cię Panie. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o pomoc i łaski, bym mógł podwyższać wyniki matur oraz bym mógł studiować dziennikarstwo na studiach stacjonarnych bezpłatnie. Pomagaj mi zawsze w różnych sprawach w życiu. Bartek. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o uwolnienie od szatana i uzdrowienie na duszy i ciele. Proszę o potrzebne dary Ducha Św., o łaskę zdrowia, czystość, miłość i pogodę ducha. Proszę o codzienną ochronę przed złem. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę daj mi zdrowie, bo mi go brak oraz szczęście. Dziękuje. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny!Proszę za małżeństwo Magdy i Grzegorza w kryzysie, o nierozerwalność małżeńską, stałość uczuć i związku, uzdrowienie i wyzwolenie z mocy zła i z więzów zła miedzy pokoleniowych, by wrócili do Boga i do siebie [jeżeli taka jest wola Boża] proszę za Marcina o łaskę zdrowia i pomoc w trudnych sprawach i wyborach, za Magdę o uzdrowienie duchowe i psychiczne ze zranień, zniewoleń i wyzwolenie od kochanka, za Grzegorza o uzdrowienie duchowe i psychiczne ze zranień,zniewoleń, nałogów i pokus, o wyzwolenie Krysi z trudnej sprawy i Pelki z długów. Jezu, ufam Tobie!
12345678910...