Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
Jezu Miłosierny, proszę o duchowe uzdrowienie. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, bardzo proszę o uwolnienie od nieczystego ducha i uzdrowienie na duszy i ciele. Proszę o rozwiązanie moich problemów, o przemianę mojego życia, o znalezienie normalnej pracy. Jezu, proszę o radość i miłość w sercu oraz o łaskę zdrowia. Proszę o codzienna ochronę przed złem. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę za Krystynę i pomoc w trudnej sprawie, o uzdrowienie małżeństwa Magdy i Grzegorza z kryzysu, by odnaleźli drogę do Boga, o stałą prace dla Marcina i Grzegorza, pomoc w trudnych sprawach i wyborach. Proszę za Magdę, o uzdrowienie duchowe i psychiczne ze zranień, zniewoleń i wyzwolenie z kłamstwa i złych wyborów, za Grzegorza, o uzdrowienie duchowe i psychiczne, uleczenie z nałogów i pokus i wyzwolenie z kłamstwa i złych wyborów, proszę o pomyślne zakończenie trudnej sprawy Krystyny i Basi, o wyzwolenie z pijaństwa Aliny, Tadeusza, Grzegorza, Damiana, Rafała, Zdzisława, Roberta z hazardu, Pelagii z długów, o uzdrowienie Agaty, Janiny, Marcina z bólów i przepuklin kręgosłupa. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, prosimy o zdrowie, błogosławieństwo, przebaczenie naszych grzechów i ochronę dla naszej rodziny od złej woli ludzi, nieszczęść i kradzieży. Matko Boga, módl się za nami. Jezu, ufamy Tobie!
Jezu Miłosierny, zawierzam Ci moich rodziców oraz wujka w Tobie wiadomej sprawie. Ulecz ich serca. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o uleczenie mojego gardła i migdałków o radość życia dla mnie i mojej rodziny. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, który Jesteś Miłością i Miłosierdziem Bożym w Imię Twoje proszę Cię i błagam o pomoc finansową, mieszkaniową, zdrowotną oraz rodzinną. Słodkie Serce Jezusa, w Tobie pokładam nadzieję. Prosi Krzysztof z Pleszewa. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o łaskę zdrowia dla mojego syna Michała, który choruje na raka, żeby badania, które teraz będzie miał wyszły dobrze, żeby nie było żadnych powikłań. Elżbieta. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, który darzysz miłością wszystkich ludzi, proszę Cię byś unicestwił wszelkie knowania złego ducha, wszelkie knowania i obecność szatańską, obsesję, wszystko co jest złem, zawiścią, zazdrością, przewrotnością, wszelkie czary, gusła, przekleństwa, klątwy, uroki złych nikczemnych osób. Spal te wszystkie rodzaje zła w ogniu piekielnym, związane przez świętego Archanioła Michała, Rafała i Gabriela, zdeptane piętą Najświętszej Maryji zawsze Dziewicy. Spraw, aby zamiast zawiści i szkodzenia mogła dostąpić obfitości dóbr, mocy, powodzenia w życiu i miłości. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cię o uratowanie naszego związku. Jezu Miłosierny, proszę Cię o to, żeby złe moce które, weszły do naszego życia odeszły od nas i zostawiły nas w spokoju. Proszę Cię o to, żeby miłość, która w nas była i szacunek do drugiej osoby wróciły ponownie. Jezu Miłosierny otocz nas opieką i swoją miłością. Elżbieta. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę o zdrowie, miłosierdzie i błogosławieństwo w życiu dla Nataszy, Michała, Ireny, Elżbiety i Jana. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, na mocy Sakramentu Małżeństwa zrywam każde zniewolenie duchowe, emocjonalne i fizyczne pomiędzy moją żoną Agnieszką, a pewnym mężczyzną. Nakazuję w Imię Jezusa, na mocy Sakramentu Małżeństwa duchowi zdrady, niewierności, nieprzebaczenia, seksu, niechęci i wrogości do mnie, abyście natychmiast wyszli z mojej żony i odeszli pod krzyż Jezusa. Zakazuję wam wracać do żony! Moja żono przepraszam Cię za każdy ból i cierpienie, które ci zadałem. Odnawiam Ci moją miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz, że Cię nie opuszczę aż do śmierci. Tak mi dopomóż Panie Boże Wszechmogący, w Trójcy jedyny i wszyscy święci. Jezu ufam Tobie!
Jezu Miłosierny daj siły, zdrowie, otocz opieką, bądź zawsze przy nim, wspieraj go, daj silniejszą psychikę. Proszę z całego serca o lepszy wynik dla kochanego męża. Żona. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Dziękuję za pomoc w odnalezieniu Joanny, która zbłądziła w lesie i nie wiedziała gdzie jest, bo miała wylaczenie epileptyczne. Znalazła się w ciągu trzech godzin w godzinę Miłosierdzia Bożego. Dziękuję za uwolnienie Magdy od kochanka i za wszystkie łaski i Boże Miłosierdzie dla mojej rodziny. Barbara. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę za małżeństwo Magdy i Grzegorza w kryzysie i powrót do Boga, o stałą prace dla Marcina i Grzegorza, pomoc w trudnych sprawach i wyborach. Proszę za Magdę, o uzdrowienie duchowe ze zranień, zniewoleń, by pojednała się z Bogiem, za Grzegorza, o uzdrowienie duchowe i psychiczne, uleczenie z nałogów i pokus i wyzwolenie z kłamstwa i złych wyborów i pojednanie z Bogiem. Proszę za Pelagie o wyzwolenie z długów, Roberta z hazardu, Aliny, Tadeusza, Grzegorza, Damiana, Rafała z pijaństwa, proszę o pomyślne zakończenie spraw Krysi i Basi, o łaskę uzdrowienie Agaty z przepukliny na kręgosłupie, Janiny z i Marcina z bólów kręgosłupa. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę o uwolnienie od nieczystego ducha i uzdrowienie. Proszę o potrzebne dary Ducha św., o łaskę zdrowia, miłość i radość w sercu. Proszę o codzienną ochronę przed złym duchem. Proszę o potrzebna mądrość, dokonywanie odpowiednich wyborów zgodnych z wolą Bożą. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę o błogosławieństwo dla Nataszy, Michała i Jana. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, uratuj proszę małżeństwo Agnieszki i Michała i naszą rodzinę. Co Bóg złączył, człowiek niech nie rozdziela. Proszę Cię, by nie doszło między mną i Żoną do rozwodu, choć proces rozwodowy trwa. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, a moc Sakramentu Małżeństwa oby przezwyciężyła wszelkie trudności, pokusy, przeszkody i problemy. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas. Zabierz z życia Agnieszki pewnego mężczyznę i proszę, by moja żona wyzbyła się żalu, złości, zawziętości i wróciła na stałe do domu. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o uzdrowienie z tików nerwowych i wyeliminowanie przyczyny. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę o uwolnienie od nieczystego i złego ducha i uzdrowienie mojej duszy i ciała. Proszę o potrzebne dary Ducha św. Proszę o codzienną ochronę przed złem. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny chwała Ci za moją chorobę i za łaskę życia. Bądź zawsze uwielbiony i błogosławiony. Proszę o Błogosławieństwo dla Danuty i dla pielęgniarek i lekarzy, którzy ją leczą i którzy będą przeprowadzali poważną operację u niej. Niech we wszystkim będzie Twoja wola. Danuta. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cię o pomoc w zdaniu matury i rozwiązanie problemu dla mnie z nią związaną. Ewa. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę o pomoc w spłacie zobowiązań i podziękowania za szczęście w rodzinie. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę o uzdrowienie z raka jamy ustnej. Andrzej. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Dziękuję za wszystkie łaski. Proszę miej w opiece całą naszą rodzinę, dzieci męża i obdarzaj zdrowiem duszy i ciała. Jezu Miłosierny! Polecam Twojej opiece mojego syna i proszę o jego nawrócenie. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę cię o zdrowie, miłość, opiekę św. Józefa, aby na naszej wspólnej drodze zawsze była Matka Boża w 34 rocznice naszego ślubu. Kochanemu mężowi żona. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o zdrowie, siły pamięć, żebyś był zawsze przy niej w trudnych chwilach. Bardzo prosi córka. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę za małżeństwo Magdy i Grzegorza w kryzysie i powrót do Boga. Proszę o stałą prace dla Marcina i Grzegorza, pomoc w trudnych sprawach i wyborach. Jezu, proszę o pomyślne zakończenie spraw Krysi i Basi, o pomoc w trudnych sprawach, Dary Ducha św. i potrzebne łaski dla rodziny, Renaty, Teresy, Agaty, Basi. Proszę za Magdę, o uzdrowienie duchowe i wyzwolenie z kłamstwa i złych wyborów, za Grzegorza, o uzdrowienie duchowe i psychiczne, uleczenie z nałogów i pokus i wyzwolenie z kłamstwa i złych wyborów, o zgodę braci Witolda z Wiesławem. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, przedstawiamy wszystkie trudne sprawy i prosimy o łaski Ducha Świętego, zdrowie, przebaczenie grzechów, szczęśliwą podróż i ochronę od zła w każdej postaci dla Nataszy, Michała i Jana. Maryjo, módl się za nami. Jezu, ufamy Tobie!
Jezu Miłosierny, Ty znasz wszystkie moje trudne sprawy duchowe, urzędowe, składam je wszystkie w Twoim sercu i proszę o uzdrowienie, błogosławieństwo. Jezu, ufam Tobie!
12345678910...