Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
Boże Miłosierny daj spokój duszy śp.Józefowi Tomkowiczowi. Wspieraj w żałobie najbliższą rodzinę.Jezu, ufam Tobie!
Przez nieskończone zasługi Najświętszego Serca Jezusa i wstawiennictwo Niepokalanego Serca Marii modlę się o nawrócenie grzeszników. Proszę Jezu Miłosierny nawróć moją koleżankę na drogę wiary, aby w niedziele i Święta znowu zaczęła z córką chodzić do kościoła. Proszę odsuń od niej szatana, który ją kusi unikać Ciebie Kochany Jezu i Twojej mamy Marii we mszy św i modlitwie. Twoja córka.Jezu,ufam Tobie!
Kochany Jezu dziękuje Ci że osoba o której wiesz się ze mną skontaktowała- napisała, proszę niech robi to częściej Błagam o cud, niech mnie znowu nie ignoruje. Twoja córka. Jezu,ufam Tobie!
Boże błogosław Nataszy, Michałowi, Martynie i Janowi.Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę by Tomek mnie nie ignorował. Proszę niech zauważy jak bardzo się staram o niego i to doceni. Błagam niech będzie miedzy nami jak dawniej. Błagam niech rozpromieni moje serce i zaprosi mnie na spacer i nie tylko. Błagam niech nasza relacja dzięki Twojemu wsparciu się zmieni. Jezu bardzo mocno Ci ufam. Gosia. Jezu,ufam Tobie!
Jezu dziękuje Ci, że jesteś przy mnie każdego dnia. Proszę spraw by Tomek się już na mnie nie denerwował i zaczął odpisywać i aby było tak jak dawniej by nic nie zepsuło naszej relacji. Proszę niech dzięki Twojemu wsparciu Nasza relacja się polepszy. Proszę niech nie opowiada mi o koledze, tylko mi zaufa lepiej. Udowodnię,że warto się starać.Jezu,ufam Tobie!
Panie mój, Jezu Chryste obmyj nas przenajdroższą krwią Swoją i ulecz rany naszych serc. Uzdrów i odmień nasze życie.Jezu, ufam Tobie!
Panie nieomal każdego dnia ludzie mnie ranią. Mam dla nich zawsze: serce, cierpliwość, dobre słowo uśmiech - nie rozumieją tego. To boli. Upadam za każdym razem, a jednak nie chce się zmieniać. Pomóż mi Boże, by to się zmieniło, bym nie musiała się wciąż bać. Dodaj mi sił także do walki z chorobą i postaw na mojej drodze dobrych ludzi.Jezu,ufam Tobie! Małgorzata
Jezu Miłosierny, proszę miej mojego tatę w opiece prowadź go swoją drogą i dopomóż mu we wszystkich jego planach. Jezu,ufam Tobie!
Boże Miłosierny daj spokój duszy śp. mojego młodszego brata w dzień pogrzebu. Wspieraj w załobie najbliższą rodzinę.Jezu, ufam Tobie!
Boże Miłosierny wspieraj Krzysztofa w chorobie i operacji. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę Ciebie i błagam aby on się opamiętał i zrozumiał,że to jego postępowanie jest bardzo złe i przykre dla rodziny. Jezu,ufam Tobie!
Kochany Jezu,proszę by Tomek się już na mnie nie złościł i odpisał mi. Proszę Cię o to z całego serca Gosia.Jezu,ufam Tobie!
Panie Jezu proszę odrodź, uzdrów i połącz na nowo rozwiązane przez sąd małżeństwo Agnieszki i Michała, ześlij łaskę powrotu miłości. Proszę, aby miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Jezu ufam Tobie!
Kochany Jezu Dziękuje Ci że jesteś przy mnie. Z łzami w oczach i strachem w sercu przychodzę prosić Cię o pomoc i o łaskę której tak pragnę. Proszę by Tomek bardziej na mnie zwracał uwagę. Proszę całym sercem by znowu zaczął odpisywać na sms i znowu mnie zaprosił na spacer. Proszę niech nasza relacja dzięki Tobie się zmieni. Błagam niech on zauważy, to co dla niego robię i ze nie chcę źle. Błagam o cud. Jezu ufam Tobie całym sercem Gosia
Jezu Miłosierny proszę o w intencji mojej rodziny bo mamy bardzo duże problemy finansowe Jezu wysłuchaj mojej prośby.Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny dopomóż naszej rodzinie bo mamy bardzo duże problemy finansowe oraz polecam Ci Jezu mojego syna Damiana żeby nie pił alkoholu i znalazł pracę. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Tobie śp. Józefa w 32 rocznice śmierci, proszę o dar życia wiecznego dla niego. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny w 8 rocznice ślubu proszę o dar macierzyństwa, błogosławieństwo Boże, zdrowie, miłość żebyś PANIE BOŻE BYŁ ZAWSZE Z NIMI. Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o szczęśliwą i bezpieczną podróż oraz o szczęśliwy i bezpieczny powrót do domu dla mnie, męża i dzieci w miesiącu czerwcu. Boże, otaczaj nas swoją opieką.Jezu,ufam Tobie!
Boże miłosierny proszę o uleczenie Klaruni z omdleń i dobre wyniki badania eeg główki. Jezu Ukochany zmiłuj się nad naszym dzieckiem. Jezu,ufam Tobie!
Proszę o łaskę żywej wiary oraz uzdrowienie duchowe dla Bogdana i Wojciecha. Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o dar zdrowia Bożego błogosławieństwa dla Zofii Wiącek w dniu imienin. Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny błagam Ciebie i proszę o opiekę w czasie pisania pracy.Jezu,ufam Tobie!
Panie Jezu proszę Cie o przemianę serca dla Agnieszki i powrót do męża, pełnego realizowania przysięgi małżeńskiej, o odrodzenie wzajemnej miłości. Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny obdarzaj moją chrześnicę, która w ubiegłą niedzielę przystąpiła do Pierwszej Komunii Świętej potrzebnymi łaskami oraz błogosław wszystkim moim chrześniakom. Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Tobie moją rodzinę miej ją w swojej opiece. Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Tobie Śp. Karolinę Chwiluk zamordowaną w Londynie. Jezu,ufam Tobie!
Panie Jezu proszę o rozwiązanie problemów zawodowych, o znalezienie właściwej pracy, rozwijanie i pomnażanie moich talentów. Proszę o codzienną ochronę przed złem. Jezu,ufam Tobie!
Panie Jezu proszę o przemianę serca, zachowanie wierności, pojednanie, przebaczenie i nawrócenie dla Żony Agnieszki, proszę o łaskę szczerej spowiedzi św. i dar mądrości w podejmowaniu decyzji. Proszę o powrót do sakramentalnego męża oraz odrodzenie miłości w naszym małżeństwie. Jezu,ufam Tobie!
12345678910...