Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
Jezu Miłosierny i Ojcze Święty proszę cię o pomoc dla mnie i mojej żony o pomyślnie rozwiązanie naszych problemów i zmartwień, prosimy o pomyślny wyjazd za granice i siłę i wytrwałość. Ojcze Święty proszę cię o siłę i wytrwałość dla mojej kochanej żony Agnieszki, proszę dla niej o siłę i wytrwałość w codziennym życiu i potrzebne łaski. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny i Ojcze Janie Pawle II wyproś Proszę a by wszystko się nam ułożyło, abyśmy już do końca żyli w szczęściu, zdrowiu, w zgodzie, miłości i wierności małżeńskiej. Spraw Ojcze Święty by żyło nam się lepiej, abyśmy poradzili sobie z problemami życia codziennego oraz o pomyślny wyjazd za granice - Proszę pomóż nam Ojcze Święty. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny i Ojcze Janie Pawle II wyproś Proszę a by wszystko się nam ułożyło, abyśmy już do końca żyli w szczęściu, zdrowiu, w zgodzie, miłości i wierności małżeńskiej. Spraw Ojcze Święty by żyło nam się lepiej, abyśmy poradzili sobie z problemami życia codziennego oraz o pomyślny wyjazd za granice - Proszę pomóż nam Ojcze Święty. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny i Św. Janie Pawle II Proszę Cię o Życie wieczne za bliskich zmarłych Bogumiły, Władysława, Piotra, Cecylii, Józefy, Edwarda, Bolesława. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny i Św. Janie Pawle II Proszę Cię o łaskę Zbawienia i wszelkie potrzebne łaski dla moich bliskich zmarłych Stanisława, Katarzyny, Michała , Heleny i Jana. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o zdrowie dla mojej mamy i potrzebne dary w życiu. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, błagam pomóż mi odnośnie tego abym znalazła pracę i aby skończyły się moje problemy finansowe, bardzo proszę. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, obdarz mnie miłością i pokojem,pomóż mi spotkać dobrego mężczyznę z którym założę rodzinę. Tak bardzo pragnę miłości,ciężko mi iść samej przez życie, Ty widzisz moje całe życie przeszłe i przyszłe, wysłuchaj moich modlitw, które codziennie zanoszę do Ciebie. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, bardzo proszę pomóż mi w znalezieniu pracy i pokonaniu moich problemów finansowych. Bardzo, proszę o modlitwę za mnie. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o dar umiejętności i dar Ducha Świętego w zdaniu egzaminu na prawo jazdy. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę otaczaj opieką, zdrowiem, wspieraj w trudnych chwilach moją mamę męża mnie i całą rodzinę. Jezu ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, bardzo prosimy o dar macierzyństwa dla naszej córki. Proszą rodzice. Jezu ufamy Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o zdrowie, siły, wsparcie żebyś był zawsze przy niej w trudnych chwilach, otaczał opieką, siostrę mojego męża Krysię. Jezu ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, błagam Cie pomóż mi w moich problemach, odnośnie sytuacji finansowej, pracy i mojego związku. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę rozwiąż skomplikowaną dla mnie sprawę związaną z moją suknią ślubną niech sprzedawcy się odezwą i niech będą uczciwi. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę o pokonanie problemów finansowych. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, błagam o Twoją pomoc, spraw by Piotr poznał wierzącą dobrą dziewczynę, zabierz od niego samotne smutne dni. Mama. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o Miłosierdzie dla biednych grzeszników oraz odpuszczenia grzechów. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o wszelką pomoc i Twe łaski dla Przemka, pomagaj Mu zawsze w życiu i rozwiąż wszystkie Jego problemy. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Dziękuje Ci, że nie pije już alkoholu i nie palę papierosów tyle lat. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, pomóż mi w moich problemach odnośnie pracy i tej drugiej osoby, bo przestaję sobie radzić. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę za Tomasza, o oczyszczenie i o uzdrowienie Jego duszy i serca, o nawrócenie, żeby się opamiętał w tym co robi, żeby przestał upadać tak nisko, żeby wrócił na właściwą drogę, żeby coś zrozumiał, zauważył co jest ważne w życiu i kto jest ważny i żeby opamiętał się w wielu sprawach, zwłaszcza tych dotyczących naszego związku. Bardzo proszę o modlitwę za Niego. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę cię o pomyślnie zdaną maturę, za dostanie się na wymarzoną uczelnię, oraz o pogłębianie swojej wiary Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, weź nas w swoją obronę! Proszę o łaskę uzdrowienia na duszy ciele i umyśle Zdzisławy, Jolanty i naszych bliskich., proszę o uwolnienie z nałogów i agresji Venciego i nawrócenie dla wnuka....a dla Jolanty i Venciego, proszę o stałą pracę,miłość i spokój w naszych rodzinach..O bezpieczeństwo w naszych domach, w samochodach w pracy i w każdym miejscu w którym się znajdujemy. Jezu, ufamy Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę radość wieczną dla zmarłych rodziców mamę Anne na pamiątkę 6.4. ..107 rocznicy urodzin i Józefa i zm.z ich rodzin i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę Cie o zdrowie dla mojej babci Czesławy. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny! Proszę o światło Ducha św. w sferze zawodowej. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę uwolnienie od szatana i uzdrowienie. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę pokieruj moimi talentami. proszę o mądrość, wytrwałość, cierpliwość i Twoją Bożą moc. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, stwórz we mnie serce czyste. Jezu, ufam Tobie!
12345678910...